Grand Theft Auto V | Xbox 360 [اخطار: پست اول تاپیک خوانده شود]

دوستان من چند دقیقه پیش تو سایت دنیای بازی یه خبر عجیب پیدا کردم. نوشته بود gta v به رده دوم پر فروش ترین بازی های هفته سقوط کرد.:-/منم شاخ در اوردم یهو مگه میشه مثلا بازی دریپیتی مثل call of duty black ops یا lego batman 2 بیش از هفته ها تو صدر میمونن اونوقت gta v یه هفته ای میاد پایین اخه طبق اخبار انگار فروشش خیلی نجومی بود.

سلام دوستان بازی, بدن سازی داره که هیکل فرانکلین رو بسازم ؟؟؟
اصلا میشه ؟؟؟ داریم عایا ؟؟؟
نه متاسفانه نمیشه تو بازی بدنسازی کرد که من هم بسیار از این عصبانی و غمگین شدم:d:((:|ولی میشه با دوچرخه سواری و تنیس و یوگا شنا و...قدرت بدنی شخصیت ها رو افزایش بدی اما هیکلشون عضلانی نمیشه.8-|

اقا اين سايه هاي بازي طبيعيه يا نه اخه براي من وقتي تو شب تو خيابان راه ميرم يه چيزي حالت سايه ميوفته روم يا وقتي تو اتاقم حالت يه هالهي خاكستري ايا اون طبيعبه يا فقط براي من اينجوريه؟

ای بابا!این مسخره بازیا چیه؟؟؟من یه هفتس مشکل عجیب و غریبی با این بازی دارم میام این جا مشکلمو میگم آقای ناظم خیلی راحت میاد پاکش میکنه.پست اول رو هم خوندم چیزی نداشت که دیگه پست ندم.:|:|

اقا اين سايه هاي بازي طبيعيه يا نه اخه براي من وقتي تو شب تو خيابان راه ميرم يه چيزي حالت سايه ميوفته روم يا وقتي تو اتاقم حالت يه هالهي خاكستري ايا اون طبيعبه يا فقط براي من اينجوريه؟
لطفاااااا جواببببب بديد

سلام دوستان خواهشن کسانی که هم pc دارن هم xbox جواب بدن
ارزش داره به خاطر این بازی GTA Vکنسول گرفت ؟
یا صبر کرد تا نسخه pc بیاد ؟

صبر کن واسه PC بیاد داداش ...
من خودم نظرم 10 از 10 ــه واسه نمرش ولی بازم بعد 5 روز تکراری میشه ! ! !

دوستان من چند دقیقه پیش تو سایت دنیای بازی یه خبر عجیب پیدا کردم. نوشته بود gta v به رده دوم پر فروش ترین بازی های هفته سقوط کرد.:-/منم شاخ در اوردم یهو مگه میشه مثلا بازی دریپیتی مثل call of duty black ops یا lego batman 2 بیش از هفته ها تو صدر میمونن اونوقت gta v یه هفته ای میاد پایین اخه طبق اخبار انگار فروشش خیلی نجومی بود.

عزیز اون فروش مربوط به انگلیس هست و از اونجایی که هیچ بازی در انگلیس توانایی رقابت با فیفا رو نداره در نتیجه چندان چیز عجیبی نیست:d

دوستان یه سوال

paleto score
کدوم هایسته؟
توش اگه پکی رو به عنوان گان من انتخاب کنید از نیکو بلیک نا م میبره! و ماجرای دزدی بانک آي وی گویا
امتحان نشده است نرید دوباره بازیو واسه همین یه شایعه:d

آخرین ویرایش:
این بازی چرا اینقدر کوتاهه؟ بعد از این همه سال گنده کردن این بازیو آخرش اینو دادن که تو کمتر از سی ساعت تموم میشه. بعد تموم شدن بازی هم که هیچ کار خاصی نمیشه کرد به جز رفتن زیر آب و پیدا کردن nuclear waste.

دوستان لطفا کمک کنین.من دیسک 1 رو نصب کردم.دیسک دو رو میذارم.بعدش که توی لودینگ میره بعد یهو همه چیز برمیگرده به اول.به قبل از لودینگ.بعدش دوباره به لودینگ و دوباره همین روند ادامه پیدا میکنه.یعنی اصلا هیچ بار موفق نشدم برم تو بازی.الان چی کار کنم؟؟مشکل از لنزه؟؟مشکل از دیسکه؟؟
توی پست اول میگه که اگه با پیغام failed to authorize disk بر خوردم (که بر نمیخورم) و کنسول ریست شد(که مال من ریست نمیشه) باید از روی فلش آهنگ پخش کنم.یعنی آهنگ بریزم تو فلش بعدش به طور معمولی پخشش کنم؟؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or