Grand Theft Auto V | Xbox 360 [اخطار: پست اول تاپیک خوانده شود]

123enix

کاربر سایت
Jul 10, 2009
318
تموممممممممم شدددددددددد؟؟؟؟
به خدا خیلی کوتاه بود بازی که.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ولی باز هم فوق العاده بود.ولی من خیلی دوست داشتم خود مپ سن آندریاس بشه.هنوز هم میگم تو امکانات سن آندریاس خیلی خیلی از این سر بود!

- - -ویرایش - - -

آقا یه نفر گفته بود سهام یه شرکت رو بخرید بعد تجهیزات رقیبش رو داغون کنید میاد بالا.خو یه راهنمایی کنید من تجهیزات رقیب رو از کجام بیارم؟ سهام air amu رو خریدم بعد رفتم تو فرودگاه کلیییییییی هواپیمای fly us رو داغون کردم اما چیزی نشد.یه راهنمایی کامل میکنین؟!

sorvinho

کاربر سایت
Sep 8, 2010
4,233
نام
سروش
اولين مرحله ى فرانكلين با لستر بود،همونجا كه بايد رو بورسم سرمايه گذا ميكرديو هتلو بقيقه ماجرا...منه احمق يادم رفت اسنايپ بخرم.رفتم اونجا ١:٣٠وقت داشت،سريع سواره ماشين شدم با سرعت رفتم نزديكترين اسلحه فروشى ،پولم نداشتم همشو سرمايه گذارى كرده بودم،سريع ٢٠تا سهم فروختم با ١٠٪ضرر،رفتم اسنايپ گرفتمو ...:d

- - -ویرایش - - -

نه همون Strip Club منظورمه. اصلا آیکونش روی نقشه نیست.
دنباله يه كفشه زنونه بگرد.

Parham

کاربر سایت
Nov 17, 2005
826
نام
پرهام
اولين مرحله ى فرانكلين با لستر بود،همونجا كه بايد رو بورسم سرمايه گذا ميكرديو هتلو بقيقه ماجرا...منه احمق يادم رفت اسنايپ بخرم.رفتم اونجا ١:٣٠وقت داشت،سريع سواره ماشين شدم با سرعت رفتم نزديكترين اسلحه فروشى ،پولم نداشتم همشو سرمايه گذارى كرده بودم،سريع ٢٠تا سهم فروختم با ١٠٪ضرر،رفتم اسنايپ گرفتمو ...:d

- - -ویرایش - - -

دنباله يه كفشه زنونه بگرد.

البته اون مرحله را می تونسنی با یک بمب Sticky که در مسیر خروج قرار میدی هم رد کنی

mahyare

کاربر سایت
Jan 28, 2011
162
بچه ها یه راهنمایی در مورد خزید و فروش سهام بکنید

من انلاین بازی نمیکنم ولی میخواستم بدوم چجوری باید رقیب شرکتی که سهامشو میخرمو پیدا کنم ؟ چجوری باید از بین ببرمش؟؟

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,964
نام
نریمان
علامت کفش زنونه.
می دونم آیکونش چه شکلیه ولی روی نقشه نیست اصلا. مگه همون Safe House ترور نیست.
من حتی با ترور وارد Safe House نمی تونم بشم. هر چقدر به سمت در می رم در باز نمیشه.
احتمال داره این مشکلات برای نسخه ی Nuke باشه؟

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
می دونم آیکونش چه شکلیه ولی روی نقشه نیست اصلا. مگه همون Safe House ترور نیست.
من حتی با ترور وارد Safe House نمی تونم بشم. هر چقدر به سمت در می رم در باز نمیشه.
احتمال داره این مشکلات برای نسخه ی Nuke باشه؟

نه خیر نسخه نوک هیچ مشکلی نداره، مطمئن باشین.
احتمالا دستگاتون به راه راست هدایت شده ! :D بهتون پیشنهاد می کنم همین کار رو بکنین ! :D

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,964
نام
نریمان
نه خیر نسخه نوک هیچ مشکلی نداره، مطمئن باشین.
احتمالا دستگاتون به راه راست هدایت شده ! :D بهتون پیشنهاد می کنم همین کار رو بکنین ! :D
متوجه نشدم میشه یه مقدار بیشتر توضیح بدین؟ :d

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
بچه ها یه راهنمایی در مورد خزید و فروش سهام بکنید

من انلاین بازی نمیکنم ولی میخواستم بدوم چجوری باید رقیب شرکتی که سهامشو میخرمو پیدا کنم ؟ چجوری باید از بین ببرمش؟؟

سلام اتفاقا داشتم یک ارتیکل انگلیسی راجبش میخوندم .
سهام هایی که افلاین هستند بستگی به بعضی ماموریت های بازی دارن و همینطور بستگی به خرابکاری های شما مثلا اگه پرسونل و یا ماشین های یک کمپانی رو از بین ببری سهام کمپانی بشدت افت میکنه و سهام رقیب رشد میکنه . باید مثلا دقت کنی رو ماشین های ون چی نوشته و ماله کدوم شرکت هستند تو اتوبان یکم وایسا پیداشون میکنی تو خود شهر کمتر van میبینی

x_box_360

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,324
نام
جلال
بچه هاكمك
من الان يه جا هستم كه ميگه يه ماشين خوب بردار براي هر سه شخصيت ميگه اين كار رو انجام بده ،ولي توي نقشه هيچ جايي نيست كه برم الان من چه كنم

dj_boy

کاربر سایت
Jun 27, 2010
66
نام
میلاد
توضیحات : :d

زمانی که میگذره و سود حاصل شده ممکنه برای همه یکسان نباشه.
مرحله اول لستر که توضیح داده شد.
مرحله ای که با لستر ملاقات میکنیم ( در نقش فرانکلین ) ، لستر از ما میخواد که هدفیو در یه هتل از بین ببریم. به صراحت توی حرفاش میگه که در صورت کشتن هدف میتونیم با خرید سهم شرکت به خصوصی سود بزنیم به جیب!

اسم شرکت BetaPharmaceuticals هستش که تو بخش بورس مربوط به آنلاین هست. یعنی باید آنلاین باشید تا مارکت ها نمایش داده بشن.

هر چی پول دارین رو Beta سرمایه گذاری کنین و هدفو از بین ببرید. بعد چند روز حدود 81 % سود میکنین. به همین راحتی. واقعا اگه به تمام اتفاقات بازی توجه کنین خیلی راحت از بورس درآمد میشه کسب کرد. حتی رادیو هم گوش کنین.

پس توصیه میکنم با فکر بازی کنین.

در ضمن قبل از رفتن پیش لستر میتونین با هر سه کاراکتر سرمایه گذاری کنین تا همه سود ببرن. چون حین ماموریت سوییچ نمیشه کرد و فقط فرانکلین میتونه سرمایه گذاری کنه.

مراحل بعدی رو اگه بعد از تموم شدن بازی انجام بدید بهتره. چون 30 میل دارین به راحتی به آرزوی دیرینه ی خود یعنی خرید زمین گلف می رسین :d

مرحله دوم که فکر میکنم چند تا هدف دارین قبل از شروع مرحله با هر 3 کاراکتر ( اگه خواستین همشون سود ببرن ) روی شرکت Debonaire توی بخش LCN سرمایه گذاری کنین . بعده مرحله حدود 10 ساعت بعد 85% شود نصیبتون میشه.( برای من حداقل اینطوری شد و سود دیگه بالاتر نرفت)

تو این مرحله باید آنلاین باشین. قبل از شروع روی شرکت Fruit در قسمت BAWSAQ سرمایه گذاری کنین. بعد از 4 ساعت حدود 57 درصد سود میکنین.

تو این مرحله هم باید آنلاین باشید. نکته ای که وجود داره و البته خود لستر هم اشاره میکنه اینکه بعد از کشتن هدف باید سرمایه گذاری کنین. چون در غیر اینصورت ضرر میکنین. بعد از انجام مرحله روی شرکت Vapid قسمت BAWSAQ سرمایه گذاری کنین. حدود56 ساعت بعد 100 درصد سود میکنین.
مرحله اخر هم قبل از شروع روی شرکت GoldCoast در بخش LCN سرمایه بگذارید! حدود 8 ساعت بعد 85 درصد سود خواهید کرد!

این بود نتیجه بازی بنده :d

شرکتی به نام . GoldCoast نیست...

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
توضیحات : :d

زمانی که میگذره و سود حاصل شده ممکنه برای همه یکسان نباشه.
مرحله اول لستر که توضیح داده شد.

تو این مرحله باید آنلاین باشین. قبل از شروع روی شرکت Fruit در قسمت BAWSAQ سرمایه گذاری کنین. بعد از 4 ساعت حدود 57 درصد سود میکنین.

تو این مرحله هم باید آنلاین باشید. نکته ای که وجود داره و البته خود لستر هم اشاره میکنه اینکه بعد از کشتن هدف باید سرمایه گذاری کنین. چون در غیر اینصورت ضرر میکنین. بعد از انجام مرحله روی شرکت Vapid قسمت BAWSAQ سرمایه گذاری کنین. حدود56 ساعت بعد 100 درصد سود میکنین.

این بود نتیجه بازی بنده :d

سلام. خب اگه مثلا اینا در حالت آفلاین انجام بشه ، پولت رفته ؟! یا اصلا چنین سهامی مثلا موجود نیست ؟

pro gamer89

کاربر سایت
May 11, 2010
783
نام
حسین
دوستان یه جای بازی میگه اولاش البته
که می تونی app برای گوشیت دانلود کنی کجای موبایل برم و یا کدوم سایت برم app دان کنم ؟ اصلا به چه دردی می خوره ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر