Grand Theft Auto V | Xbox 360 [اخطار: پست اول تاپیک خوانده شود]

Arman210

کاربر سایت
Apr 26, 2009
714
نام
Arman
این Email داده که یه کارایی بکنم
الان من خنک کننده اون هتل رو نابود کردم
یه ماشین هم از پارکینگ بلند کردم
دیگه باید چیکار کنم ؟

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,278
ﻣﻦ اﻣﺸﺐ ﺣﺪﻭﺩ ﺑﻴﺴﺖ ﺩﻓﻌﻪ ﺳﻌﻲ ﻛﺮﺩﻡ ﺗﻮﻱ ﻓﺮﻭﺩﮔﺎﻩ ﻟﺲ ﺳﺎﻧﺘﺲ ﻳﻪ ﻫﻮاﭘﻴﻤﺎ ﺭﻭ ﺑﻠﻨﺪ ﻛﻨﻢ ﻭﻟﻲ ﻫﻤﻴﻨﻜﻪ ﺭاﻩ ﻣﻴﻔﺘﻪ ﻣﻨﻔﺠﺮ ﻣﻴﺸﻪ. ﻟﻂﻔﺎ ﻳﻜﻲ ﻳﻪ ﺭاﻫﻨﻤﺎﻳﻲ ﺩﺭ ﻣﻮﺭﺩ ﻃﺮﺯ ﺻﺤﻴﺢ ﺩﺯﺩﻳﺪﻥ ﻫﻮاﭘﻴﻤا ﺑﻜﻨﻪ. ﻣﻤﻨﻮﻥ.

Arman210

کاربر سایت
Apr 26, 2009
714
نام
Arman
ﻣﻦ اﻣﺸﺐ ﺣﺪﻭﺩ ﺑﻴﺴﺖ ﺩﻓﻌﻪ ﺳﻌﻲ ﻛﺮﺩﻡ ﺗﻮﻱ ﻓﺮﻭﺩﮔﺎﻩ ﻟﺲ ﺳﺎﻧﺘﺲ ﻳﻪ ﻫﻮاﭘﻴﻤﺎ ﺭﻭ ﺑﻠﻨﺪ ﻛﻨﻢ ﻭﻟﻲ ﻫﻤﻴﻨﻜﻪ ﺭاﻩ ﻣﻴﻔﺘﻪ ﻣﻨﻔﺠﺮ ﻣﻴﺸﻪ. ﻟﻂﻔﺎ ﻳﻜﻲ ﻳﻪ ﺭاﻫﻨﻤﺎﻳﻲ ﺩﺭ ﻣﻮﺭﺩ ﻃﺮﺯ ﺻﺤﻴﺢ ﺩﺯﺩﻳﺪﻥ ﻫﻮاﭘﻴﻤا ﺑﻜﻨﻪ. ﻣﻤﻨﻮﻥ.
یکم کامل ترش کردم برات :D
این بوئینگ بلند کردن که کاری نداشت انقدر گفتید سخته :biggrin1: تنها سختیش دراوردنش از اونجا بود که راه راحتش عقب امدن و RB (این رو دقیق یادم نیست ولی عقب به سمت راست بیارش بیرون) رو نگه داشتنه
کنار این کانال ها که مسافرا سوار هواپیما میشن پارک شده
از پلها رفتی بالا بپر رو کاناله بعد بپر رو بوئینگ y رو بزن
بعضی وقتا هم هیچی نیست ولی معمولا هست
موشکی هم در کار نبود وقتی میخورد به جایی جوری میترکید که انگار میشک بهش خورده :biggrin1:

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
من بوئینگ رو میدزدم تعقیبمم از بین میره اما وقتی میرم تو فرودگاه ترور فرودش بیارم فرود میاد اما کنار راه سنگ هست باله هاش گیر میکنن به سنگ و میترکه :|
دزدیدنش سودی داره ؟

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391

برای بلند کردن اول چند ثانیه جهت بالارو بگیر سرعتت که به حد کافی رسید جهتو بده پایین خیلی راحت بلند میشه

تو Flight school تکنیکای پروازو آموزش میده

یه چیز جالب الان 2بار تستش کردم هردوبار همین اتفاق افتاد : با این ایرباسا تا میتونین اوج بگیرید دسته رو بدید پایین تا همینطور بره بالا در همین حالت Y بزنین تا از هواپیما خارج بشید و نزدیک به زمین که داری میشد چترو باز کنید - هواپیما درست رو دماغش میاد رو زمین عمودی می ایسته :d

آخرین ویرایش:

D.ace

کاربر سایت
Aug 6, 2011
795
نام
JoE
دوستان ازین چیزا بیشتر بزارید :)

این ماشینی که مادر ترور میخاد چیه و کجاس؟!
تو محله pillbox یه بیمارستان هست اگه پیدا کردی که بیمارستان رو که هیچ اگه پیدا نکردی تو محله pillbox خودکشی کن از بیمارستان که میای بیرون سمت راستت یدونه هست

Play

کاربر سایت
Jul 23, 2011
43
من هرطوري دارم حساب ميكنم نقشه ي V بزرگتر از سن اندرياس نيست!
كسي امتحان كرده با هواپيما بره تو افق بعد به همون شهر برفيه برسه؟ شايد نصف نقشه اونجاس:|

javad_wfc

کاربر سایت
Mar 5, 2009
238
حدود اوایل بازی تا 10 درصد باید با دکتر مایکل ملاقات کنب و یه نصیحتی میکنه که یا باید قبول کنی یانه دقیقا منظورش چیه

Refill

کاربر سایت
Jul 11, 2008
4,249
نام
سروش

چیز مهمی نیست:d
منم بازی رو تموم کردم ولی بنظرم کوتاه بود یعنی محیط به این بزرگی از خیلی جاها استفاده نشد برای بخش mission
عاشق فرانکلینم:x
یه سوال مگه نگفتن میشه خونه بخری یا pet من ندیدم بعد جایی هست گوشواره و زنجیر بخری؟

کجا چیز مهمی نیست؟ این همه به EA و Blizzard فحش دادیم حالا راکستار هم $GTA داره
yahoo_22.gif
There is no in-game paywall and nothing that should disrupt the balance of the game. You don’t have to spend real money to attain the cars, guns, clothes, flash and style of a high-roller in Los Santos, but can if you wish to get them a little quicker.”

حای نگرانی نیست

به زودی gold میشم می پیوندم به شما عزیزان:d

آخرین ویرایش:

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
چیز مهمی نیست:d
منم بازی رو تموم کردم ولی بنظرم کوتاه بود یعنی محیط به این بزرگی از خیلی جاها استفاده نشد برای بخش mission
عاشق فرانکلینم:x
یه سوال مگه نگفتن میشه خونه بخری یا pet من ندیدم بعد جایی هست گوشواره و زنجیر بخری؟

کجا چیز مهمی نیست؟ این همه به EA و Blizzard فحش دادیم حالا راکستار هم $GTA داره :|
گوشواره رو از فروشگاه Ponsonboys می خری. Per Shop نیست نویسنده GamingBolt مست کرده بوده هنگام نوشتن اون مقاله :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر