Grand Theft Auto V | Xbox 360 [اخطار: پست اول تاپیک خوانده شود]

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,278
این بسته های قاچاق رو که با هواپیما باید تحویل بدیم، دقیقا کی باید بندازیم. من هرطوری که میندازم، بازم یکیش رو میگه اشتباه انداختی.

Whitebeard

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,382
نام
علی
این بسته های قاچاق رو که با هواپیما باید تحویل بدیم، دقیقا کی باید بندازیم. من هرطوری که میندازم، بازم یکیش رو میگه اشتباه انداختی.

دقیقا موقعی که وارد نقطه سبز میشید با A بزنید.دیگه اینجوری حتما درست میشه.

hadi_foshist

کاربر سایت
Nov 1, 2011
496
نام
هادی
دوستان من یه ماموریت گیر کردم
اپن ماموریتی هست که باید بری ماسک بخری
لی\باس خریدم ماسک خریدم ماشین اشغالی رو گرفتم یدک کش هم گرفتم الان نمیدونم چیکار کنم؟ زود لطفا راهنمایم کنید؟

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,882
سوال...
این Maude با ترور که اولین بار که می بینینش یه کار بهمون میده ولی روی نقشه چیزی نشون نمیده چیکار باید کرد هیچ جا هم چیزی نزده ؟:D

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,729
نام
Javad
سوال...
این Maude با ترور که اولین بار که می بینینش یه کار بهمون میده ولی روی نقشه چیزی نشون نمیده چیکار باید کرد هیچ جا هم چیزی نزده ؟:D

تو Message ها یا Email دقیقا یادم نیست کدومش بود نگاه کن اخرش یه عکس گزاشته گفته طرف تو این محدوده دیده شده بعد از رو نقشه جاش رو پیدا کن !

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
دوستان من یه ماموریت گیر کردم
اپن ماموریتی هست که باید بری ماسک بخری
لی\باس خریدم ماسک خریدم ماشین اشغالی رو گرفتم یدک کش هم گرفتم الان نمیدونم چیکار کنم؟ زود لطفا راهنمایم کنید؟

اگه درست خاطرم باشه باید یه ماشین غیر از ماشینهای شخصی 3کرکتر بازی بگیری و ببری تو نقشه در اون دایره های سبز رنگ یه جای خلوت پارک کنی و زنگ بزنی به لستر - بهتره با فرانکلین بری

دوستان یه سوال داشتم من!!
دقیقا چطوری باید مغازه یا چیزای دیگه رو بخرم!!:-/

روی نقشه یه یه آیکنهایی بشکل خونه با $ هست که محل جاهایی که میتونی بخری مشخص شده بری پیششون یه تابلو کنارشونه که وقتی بهش نزدیک میشی قیمتشو نشون میده - هرکدومش برای یه کرکتره - پول کافی هم باید داشته باشی

Saeed PM

کاربر سایت
Jun 16, 2009
438
نام
سعید
تو تنظیمات display کنسول reference levels رو از standard گذاشتم روی intermediate یا expanded چقدر تو بازی رنگها بهتر شدن مخصوصا رنگ سیا که تو gta خیلی بد بود.

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
یه باگ آیا ؟
من 3 تا موتور برا فرانک خریدم گذاشتمشون تو پارکینگ خونه ویلاییه فرداش که اومدم یه نگاهی بهشون بندازم هیچ کدوم نبودن
پس کجا بودن ؟
پارکینگ پلیس :|

مطمئنم طی انتقالشون از گاراژ تا پارکینگ هیچ تخلفی نکردم
بعد گفتم میرم یکیشون رو ترخیص میکنم
ترخیص کردم و رفتم سره یه ماموریت ، موتور رو یه جایی پارک کردم ، رو تو نقشه چکپوینت گذاشتم که یادم نره
بعد که ماموریت تموم شد برگشتم دیدم موتور بازم تو پارکینگه پلیسه
این درحالیه که من با اون موتور قرازه سبزه ماله خود فرانک پلیس له کردم ، وقتی آزاد شدم رفتم خونه موتور سبزه جلو در پارک بود

چیه داستان :-/

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
یه باگ آیا ؟
من 3 تا موتور برا فرانک خریدم گذاشتمشون تو پارکینگ خونه ویلاییه فرداش که اومدم یه نگاهی بهشون بندازم هیچ کدوم نبودن
پس کجا بودن ؟
پارکینگ پلیس :|

مطمئنم طی انتقالشون از گاراژ تا پارکینگ هیچ تخلفی نکردم
بعد گفتم میرم یکیشون رو ترخیص میکنم
ترخیص کردم و رفتم سره یه ماموریت ، موتور رو یه جایی پارک کردم ، رو تو نقشه چکپوینت گذاشتم که یادم نره
بعد که ماموریت تموم شد برگشتم دیدم موتور بازم تو پارکینگه پلیسه
این درحالیه که من با اون موتور قرازه سبزه ماله خود فرانک پلیس له کردم ، وقتی آزاد شدم رفتم خونه موتور سبزه جلو در پارک بود

چیه داستان :-/

درسته - وسابل نقلیه که میخری میره همون پارکینگ پلیس
هر وقتم بری هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر