Grand Theft Auto V | Xbox 360 [اخطار: پست اول تاپیک خوانده شود]

abtinhitodie

کاربر سایت
Feb 11, 2011
923
این stranger&freaks ها رو چند وقت دنبالش نرفتم، حالا از رو نقشه غیب شده. رفت برا دور بعد بازی؟ یا بر می گردن؟
مثلا اون یارو که به ترور مأموریت شکار میده، یه مشن انجام دادم، دومی هم اومد رو مپ، ولی بعد یه مدت غیب شد.
اول بازی با فرانکلین میخواستم کاور بگیرم، مثل مکس پین شیرجه زد پشت کاور، تا الان که ۲۰ ساعت بازی کردم، اون کار رو نکرد که نکرد، باگبوده؟ چی بوده؟

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad
چند سوال
میشه اگه کات سین ها رو اسکیپ کنیم دوباره ببینیم؟
اگه یه ماموریت رو بعدا دوباره اجرا کنیم تغییری هم ایجاد میشه؟
مثلا اگه مرحله دزدی رو دوباره بریم و پول بیشتری جمع کنیم پول اضافه میشه؟

هر سری که دوباره مرحله رو بخوای بری کات سین ها خودشون دوباره میاد

Avkopol

کاربر سایت
Nov 28, 2011
267
نام
امین
این stranger&freaks ها رو چند وقت دنبالش نرفتم، حالا از رو نقشه غیب شده. رفت برا دور بعد بازی؟ یا بر می گردن؟
مثلا اون یارو که به ترور مأموریت شکار میده، یه مشن انجام دادم، دومی هم اومد رو مپ، ولی بعد یه مدت غیب شد.
ساعت بازی شب میشه بعضیا حذف میشن و بالعکس
فرداش حدودای ظهر برین هست

lanoire

کاربر سایت
Jun 22, 2011
294
نام
احمدرضا
من تو پارکینگ خونه فرانکلین ماشین از خیابون میزارم ولی وقنی بعدا میرم ماشینا نیستن
ولی واسه مایکل کاشینایی که تو خیابون هستو میزارم پارکینگ هستن

abtinhitodie

کاربر سایت
Feb 11, 2011
923
شیرجه رو فهمیدم، وقتی با x پریدید b رو بزنید، تیر هم میزنه تو هوا!! ولی اون stranger ها شب و روز منتظر وایسادم نیومد رو نقشه، کسی این مشکل رو نداشته؟

amir72

کاربر سایت
Jun 30, 2010
146
نام
امیرحسین
سوال راجع به یکی از ماموریت های بازی ( ترجیحا دوستانی که بازی رو تموم کردن باز کنند )

اونجایی که باید یه سریع وسیله برای دزدی محیا کنی ( از جمله ماسک و لباس و ماشین و ... ) دقیقا بعد از انجام اون کارا (مراحل Hs) باید چی کار کنم. پلیز هلپ می :d

mamad2010

Google Search:Yanet Garcia
کاربر سایت
May 3, 2010
1,762
نام
ممد
شیرجه رو فهمیدم، وقتی با x پریدید b رو بزنید، تیر هم میزنه تو هوا!! ولی اون stranger ها شب و روز منتظر وایسادم نیومد رو نقشه، کسی این مشکل رو نداشته؟
خب اون ماموریت هاش تموم شد دیگه!

lanoire

کاربر سایت
Jun 22, 2011
294
نام
احمدرضا
سوال راجع به یکی از ماموریت های بازی ( ترجیحا دوستانی که بازی رو تموم کردن باز کنند )

اونجایی که باید یه سریع وسیله برای دزدی محیا کنی ( از جمله ماسک و لباس و ماشین و ... ) دقیقا بعد از انجام اون کارا (مراحل Hs) باید چی کار کنم. پلیز هلپ می :d

بعدش با فرانکلین یه ماشین خوب بردار برو تو ناحیه سبز زنگ بزن مایکل

karamooz

کاربر سایت
May 21, 2010
296
نام
مهدی خطر
همین الان بازی رو تموم کردم.هر 3 کاراکتر هم صحیح و سالم هستند:d
آدم وقتی تیتراژه پایانیشو میبینه احساسه غریبی بهش دست میده.احساسه اینکه زندگی جریان داره.من به قیافه هیچکدوم دست نزدم ولی الان میخوام برم 180 درجه قیافشونو عوض کنم:d
حالا وقتشه بزنیم تو کاره زیر آبی ببینیم چه خبره:d

وقت کردی یکم اسپویل کن بازی رو :d
یعنی اگه قرار بود نحوه پست گذاشتن رو بدن دسته تو,کاری میکردی هرکسی پست بزاره اتوماتیک بره تو اسپویلر:)) اون حرف برای کسی که بازی رو تموم نکرده باشه هیچ معنایی نداره:d
...............
دی جی مهدی فِوِریس اسدی کیه که اسمش توی تیتراژه?:d

آخرین ویرایش:

erfanimmortal

کاربر سایت
Mar 27, 2010
1,516
نام
عرفان
همین الان بازی رو تموم کردم.هر 3 کاراکتر هم صحیح و سالم هستند:d
آدم وقتی تیتراژه پایانیشو میبینه احساسه غریبی بهش دست میده.احساسه اینکه زندگی جریان داره.من به قیافه هیچکدوم دست نزدم ولی الان میخوام برم 180 درجه قیافشونو عوض کنم:d
حالا وقتشه بزنیم تو کاره زیر آبی ببینیم چه خبره:d
وقت کردی یکم اسپویل کن بازی رو :d

_MAFIA_

کاربر سایت
Oct 17, 2010
183
نام
محمد
در مورد پايان بازي:
چه مسخره بود من ترور رو كشتم تو ريپلاي رفتم سه تا پايان رو ديدم ولي هر كاري كردم اخر سر اون اوليه موند منم هيچ سيوينداشتم راه حلي براي برگردوندن نيست ؟

amirH.n

کاربر سایت
Aug 18, 2013
81
در مورد پايان بازي:
چه مسخره بود من ترور رو كشتم تو ريپلاي رفتم سه تا پايان رو ديدم ولي هر كاري كردم اخر سر اون اوليه موند منم هيچ سيوينداشتم راه حلي براي برگردوندن نيست ؟
مگه اینکه دوباره بازیو بری
برای پایان بازی حتما سه تا سیو بزنید و اگه نمیخواید نه تروور بمیره نه مایکل نه فرانکی راه سوم رو برید
بازی خیلی باحال بود و یه سوال
این نامه ای که ته بازی از طرف این یارو میاد چیه؟؟؟

.DcoY.

کاربر سایت
Jun 16, 2010
815
نام
مــــیلاد
من تو پارکینگ خونه فرانکلین ماشین از خیابون میزارم ولی وقنی بعدا میرم ماشینا نیستن
ولی واسه مایکل کاشینایی که تو خیابون هستو میزارم پارکینگ هستن

توی نقشه علامت ماشین به رنگ سفید هست. اونجا یه سر بزن.( اداره پلیسه. 250$ میدی ماشینو میدن)

mamad2010

Google Search:Yanet Garcia
کاربر سایت
May 3, 2010
1,762
نام
ممد
مگه اینکه دوباره بازیو بری
برای پایان بازی حتما سه تا سیو بزنید و اگه نمیخواید نه تروور بمیره نه مایکل نه فرانکی راه سوم رو برید
بازی خیلی باحال بود و یه سوال
این نامه ای که ته بازی از طرف این یارو میاد چیه؟؟؟
این همون روانشناس است که مایکل رو معاینه می کنه!بر اساس انتخاب هایی که تو بازی
کردی یه نتیجه گیری کرده!مثلا موقعی که خوانده ات زنگ می زنن کمک می خوان کمشون کنی ,اونجا می نویسه family guy!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر