Grand Theft Auto V | Xbox 360 [اخطار: پست اول تاپیک خوانده شود]

sahand2012

کاربر سایت
Dec 20, 2012
318
نام
ســهـــنـــد
دوستان برید همه ی مپ رو بگردید بعد بگید از فلان کوچیکتره.قسمته شهری هم اینقدر بزرگه که آدم هر وقت میره تو خیابونه خاصی احساس میکنه اولین باره میاد اینجا.یعنی شهر تکراری نمیشه.
اینجا میشه 1 ایراد به راکستار گرفت اونم اینکه نقشه رو در حدی طراحی نکرده که بتونه عظمته مناطق رو نشون بده.مثلا یه قسمت 2 تونل بزرگراهی خیلی بزرگ وجود داره ولی روی نقشه فقط 1 خطه معمولیه.
یا بلواره VineWood و اون مناطقه شمالیه شهر که فرانکلین هم توش خونه میخره,خیلی بزرگ و جالب هستند ولی روی نقشه با خط هایی مثله جاده خاکی نشون دادن.

اتفاقا پورتشون فرق داره.ولی نه ظاهری,باطنی.به مادربورد های جدید هم توجه بکنی میبینی یه سری USB پورت های آبی رنگ دارن که اونا 3 هستند بقیه 2. الان USB 10 هم بخری ایکس باکس فقط اندازه ی 2 ساپورتت میکنه.
من فکر کنم خود فرانک نمیخره لستر بهش میده.فرانک که پول نداره.:d

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,063
نام
AmiR

K AN E

کاربر سایت
Nov 3, 2010
527
نمی دونم چرا پستم پاک شده ؟؟مگه سوال هم اسپم محسوب میشه ؟؟:-/:|

.اقا سوال من در مورد دزدی از مغازه ها بود ... اون روشی که چند صفحه قبل گفته شده رو انجام دادم اما صندوق باز نمیشه .... یکی یه راه حل عملی بگه ؟؟ ممنون

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
ای بابا هر لباسی میپوشیم گیر میده میگه !
تو لباس فروشی ها که میرم اصلا کت شلوار ندارن!

فروشگاه Ponsonboys تو Vinewood کت شلوار می فروشه. اصلا لازم نیست بخرید خود مایکل یک کت شلوار تو کمدش داره از اول بازی.

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
دقیقا یادمه یه نفر پرسید ازش بعد گفت نه از sa کوچیک تره
خوب حالا که این بازی انقدر بده و راک استار بهتون دروغ گفته و تخریب پذیری نداره و غیر طبیعیه و نقشه ی کوچیک داره بازی نکن :|
our game our fun
get your own :D

کمک

کاربر سایت
Feb 14, 2013
75
بعد از مرحله ی 60 باسه مرحله ی 61 مرحله اصلی تو نقشه نیست فقط یک پیغام get way fire truk find یه همچین چیزی من می معنی شو متوجه نشودم باید چی پیدا کنم کمک کنید کسی اینو می دونه

xdantex

کاربر سایت
Aug 3, 2006
1,242
نام
حسین
ای بابا هر لباسی میپوشیم گیر میده میگه !
تو لباس فروشی ها که میرم اصلا کت شلوار ندارن!

توی خونه برو سر کمد لباسا از توی گزینه ها Suit و انتخاب کن و یکی از دو دست کت شلواری که مایکل از اون اول داره رو تنش کن.

حالا که بازی تموم شده یه سری از نکته هایی که بنظرم میرسه رو بذارین بگم بهتون

1. برین توی اسلحه فروشیایی که میدون تیر دارن و توی مسابقه هاش مدال بگیرین. به نسبت برنز و نقره و طلا بودن همه مدالا بهتو موقع خرید 10 15 و 25 درصد تخفیف داده میشه.

2. به ماشینای حمل پول حتما حمله کنین. برای گرفتن پولشم کافیه که به قفل در عقب ماشین شلیک کنین یا اگه حال ندارین با مواد منفجره بترکونیننش!

3. مردن باعث میشه اولای بازی کلی ضرر کنین. اگه میبینین موقع تعقیب و گریز با پلیس زیاد میمیرین دو تا راه برای سریعتر تموم کردن تعقیب هست. یکی اینکه ماشینو ببرین تعمیرگاه رنگ کنین. یا موقعی که از دید پلیس خارجین ماشینتونو عوض کنین یا اگه پیاده این برین توی بوته ها قایم شین. اینطوری نشونتون خاکستری میشه و ستاره هاتون زودتر میپره.

4. اگه دارین در نقش ترور از ارتفاع خیلی زیاد سقوط میکنین از توانایی ویژش استفاده کنین تا زنده بمونین.

5. برخلاف بازیای قبلی که با چنتا تیر به هر جای ماشین میتونستین منفجرش کنین. الان فقط باشلیک مستقیم به باک میتونین سریع اینکارو انجام بدین وگرنه گلوله خیلی زیادی باید حروم کنین. به همین دلیلم موقعی که دارین با ماشین از ارتفاع زیادی میپرین مراقب باشین که سمت باک اول زمین نخوره وگرنه ماشین درجا میترکه!

6. اگه دارین دنبال یه نفر پیاده میدویین برای گرفتنش پرشو بزنین و بعد B رو فشار بدید تا تکلش کنین.

7. اگه خیلی پول لازمین میتونین نزدیک دستگاهای خودپرداز وایسین تا یه نفر بیاد پول بگیره. تا دیدین کارش تموم شد برین بزنین تو کلشو پولاشو بدزدین.

8. بعضی وقتا یه نفرو میبینین که کیف یا ماشین یا دوچرخه یا موتور یه بنده خداییو میدزده (نقطه های قرمز و آبی) شما میتونین اگه پول کم دارین بعد از پس گرفتن اونارو برا خودتون نگه دارین یا به صاحبش برگردونین که تو بعضی موارد تو طولانی مدت باعث میشه جایزه های خفنی گیرتون بیاد.

9. اگه یه وقتی یکی از توضیحات مرحله قبل از اینکه بتونین بخونینش غیب شد هول نکنین. Start و بزنین بعد برین تو Brief بعد Help بعد Notification.

10. استفاده از افراد کم تجربه تر توی سرقتای بزرگ باعث میشه که سهم شما بیشتر بشه ولی بعضی وقتا ضرری که اونا میزنن از استخدام یه ادم پرتجربه تر بیشتره. پس پیشنهاد میکنم حتما قبل از ماموریتایی که با H مشخص میشن سیو کنین و حتما قبل از استخدام به نظرات لستر خوب گوش بدین.

11. لازم نیست برای گرفتن مدال طلا توی یه مرحله همه شرایط با هم رعایت بشه. مثلا اگه برای مدال طلا گرفتن توی یه مرحله باید دقت هدف گیریتون بالای 90 درصد باشه و در عین حال باید توی 3 دقیقه تمومش کنین. یه بار با صبر و حوصله شرط اولو رعایت کنین. بعد دوباره مرحله رو از توی منوی Start انجام بدین و اینبار تمرکزتونو بذارین روی سریعتر تموم کردنش.

12. چنتا ماموریت جانبی هست که تو حالت عادی باز نمیشه. یکیش که میتونین ازش حدود دو میلیون آخرش به جیب بزنین با انتخاب مایکل و ثبت نام توی سایت epsilonprogram.com امکان پذیره. غیر از دوتا ماموریت برای فرانکلین هست که باید توی هر کدوم 50 قطعه مختلف از دوتا چیز مختلفو تو سطح شهر پیدا کنه که هر کدومشون یه اچیومنت دارن . راهنماشو توی صفحه های زیر میتونین پیدا کنین.

نامه ها

اسپویلر

13. فک کنم اینو یه نفر گفته باشه تا الان ولی بازم محض محکم کاری میگم. برای خرید وسایل نقلیه (دوچرخه ماشین هلیکوپتر هواپیما تانک و ...) شما اول باید محل نگه داریشو داشته باشین یعنی گاراژ و اسکله و فرودگاه و ... که هر کاراکتر باید جدا اینارو برای خودش بخره. بعد از خریدش میتونین گوشیتونو باز کنید و وصل شین به اینترنت و از بخش حمل و نقل اون چیزی که میخواینو بخرین.

14. یه باگ وجود داره که باهاش میتونین بی نهایت پول در بیارین. این زیر توضیح میدم.

GTA-Cash.png

شنا کنین تا محلی که رو نقشه مشخص شده. بعد زیرآبی برین تا برسین به لاشه هواپیما. بسته پولی که اونجاسو بردارین. کاراکترتونو عوض کنین بعد سریع برش گردونین به اون کاراکتر اول که حالا هم نفسش پر شده هم اون بسته پوله دوباره جلوش ظاهر شده.

15. در مورد خرید و فروش سهام یه توضیح کامل چند صفحه قبل داده بودمش که حالا دوباره میذارمش

LCN کاملا وابستس به اتفاقایی که تو طول بازی رخ میده به اسم شرکتایی که تو طول بازی حمله میکنین توجه کنین. مثلا سهام
Lifeinvader​
بعد از انجام ماموریتش به شدت سقوط میکنه. جدای از این
لستر​
همیشه اول ماموریتای
Assassination​
ای که به
فرانکلین​
انجام میده بهش به طور غیر مستقیم میگه که بعد از انجامشون سهام چه شرکتایی میره بالا و چه شرکتایی سقوط میکنه.

از همه بهتر اینه که میتونید به طور آزادم سهام شرکتارو تغییر بدین مثلا سهام یه شرکت مسافربری یا تولید اتوموبیلو بخرین بعد توی شهر بگردین و همه هواپیماها و ماشینای شرکتای رقیبو نابود کنین. اینطوری سهامی که خریدین میره بالا و سهام شرکت رقیب سقوط میکنه. بعد همه سهامتونو بفروشین و سهام شرکت رقیبو که حالا اومده پایینو مفت بخرین و همه هواپیماها و ماشینای شرکتی که اول ازش پشتیبانی میکردینو نابود کنین تا بازم بیشتر پول بره تو جیبتون!
>:)

BAWSAQ
با وصل شدن به لایو بالا و پایین میره چون عملا وابستس به اینکه بقیه آدما چطوری بازی میکنن. یعنی اگه ملت شروع کنن به خریدن یا مدل خاص ماشین سهام اون شرکت میره بالا. برای این پیشنهاد میکنم که همون اول کلی سهام Ammu-Nation بخرین چون همه توی GTA همیشه به لوازم کشتار جمعی احتیاج دارن.
:d

16. ترور یه سری ماموریت جانبی بانتی هانتری داره که توش بهش عکس یه خلاف کار تحت تعقیب ایمیل میشه. اگه برین پایین ایمیلو بخونین میبینین که توش یه عکس از زاویه بالا از جای یارو هست. فقط کافیه که اون عکسو با نقشتون مقایسه کنین تا جای طرفو پیدا کنین. یادتون باشه که بهتره زنده بگرینشون برای اینکارم کافیه که وقتی شروع میکنن به در رفتن یه تیر بزنین تو پاهاشون.

17. ماموریت جانبی Dom و حتما برای فرانکلین انجام بدین. یادتون باشه که بعد از انجام همه سقوط آزادا یه ماموریت نهاییم واسش باز میشه.

18. هر از گاهی یه نفرو بقل جاده میبینین که احتیاج داره شما برسونیدش یه جایی. در نقش ترور میتونین این افرادو به جای مقصدشون ببرین به جایی که روی نقشه توی کوهستان با A مشخص شده و در ازاش یه پولی به جیب بزنین در ضمن با چهار بار انجام اینکار یه ماموریت مخفی باز میشه.

19. در پایان اینکه از اول اکتبر بخش آنلاین بازی راه میفته که برای استفاده ازش باید برین سایت راک استار و یه اکانت بسازین و اون اکانتو به اکانت لایوتون وصل کنین. جدای از این توی بخش آنلاین بازی میتونین با عضو یه Crew شدن دست به سرقتای بزرگ تری بزنین. که من لینک Crew خودمونو توی امضام گذاشتم. فقط کافیه یه Request برای ما بفرستینو عضو شین.

دوستان من زور زدم 16 میلیون به هر نفر رسید :| سهم Crewـم شد 120 میلیون :| چقدر گند زدم؟ :|

خیلی!:d

من روش بی سر و صدا رو رفتم که توش یه هکر میخوای دوتا آدم مسلح با دوتا راننده. برای هکر من همون یارویی که از life invader بعد از ماموریتش زنگ میزنه رو گذاشتم البته به شرطی که اونو تو ماموریت جواهر فروشی استخدام کرده باشی تا مهارتش رفته باشه بالا. برای رانندم همین کارو کردم. یکیشونو اون راننده ضعیف مرحله جواهر فروشی گذاشتم که حالا قوی شده بود اون یکیم یه دختره رو گذاشتم که توی مرحله جانبی نجاتش داده بودم و همه مهارتاش تا ته بود ولی 5 درصد بیشتر نمیخواست. برای آدمای مسلحتم مهمه که هر دوشون وارد باشن چون اگه سرعتشون کم باشه نمی تونی همه 200 میلیونو سوار ماشین کنی پیشنهاد میکنم یکیشونو دستیار ترور بذاری. اونیکیم اونی که از همه بیشتر درصد میگیره ولی کارش خوبه.

آخرین ویرایش:

S0lid Snake

کاربر سایت
Sep 26, 2012
2,116
نام
آرمان
بعد از مرحله ی 60 باسه مرحله ی 61 مرحله اصلی تو نقشه نیست فقط یک پیغام get way fire truk find یه همچین چیزی من می معنی شو متوجه نشودم باید چی پیدا کنم کمک کنید کسی اینو می دونه

باید ماشین آتش نشانی پیدا کنی ، بعدش میگه کجا ببریش

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
آرین :
دیسکت خرابه
K ANE :
باید به دستگاه صندوق پول مغازه ها شلیک کنی دو بار تا یه کیسه بیوفته بیرون :D من از SUBURBAN 700دلار دزدیدم :D

Avkopol

کاربر سایت
Nov 28, 2011
267
نام
امین
بزنگ یه آتش نشانی از 911
ماشینو بپیچ جایی که میگه پارک کن
=======
در مورد مرحله آخر
اگر میخواین هر 2 کاراکتر مایکل و ترور را نجان بدید برای دزدی از بانک راه آشکار و ... انتخاب کنید(راه ماشین ها چون با او گروه m weather(درگیر میشین نمیشه
ولی اگر اون را رو برین هم پول بیشتری گیرتون میاد هم هردو نجات داده میشن
پول راه آشکار :201000000
پول راه مخفیانه:180000000
البته این پول ها برا من اینجوری شد
موقع ای هم که راه آشکارو تموم میکنین میرین خونه فرانکلین
ولی موقع را دوم میرین خونه مایکل..
==
راستی کسی از این شخصیت mary ann اطلاعی داره؟ :D
روانیه
جواب تلفن هم نمیده

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند