Grand Theft Auto V | Xbox 360 [اخطار: پست اول تاپیک خوانده شود]

Omid538

کاربر سایت
Mar 25, 2013
49
نام
امید
یکی توضیح بده الان باید چطوری و با چی از بازی ایمیج گرفت ک ریخت رو فلش و انتقال داد به کنسول واسه تکسچرها و افت فریم
من برنامه ایمیج گیری از xbox رو دانلود کردم اجرا هم کردم اما تبی ک باید ایمیج گرفت خاموشه
برنامه ای دیگه وجود نداره؟ بعد ک ایمیج بگیرم اون فایلهای بازی برای انتقال بدست میان یا باید اکسترکت کنم؟ آخه تو تاپیکی ک گذاشتید نوشته باید دیسک بازی اکسترکت بشه توضیحی نداده ک چطوری یکی راهنمائی کنه ممنون میشم
منم همین مشکل رو دارم. با برنامه ی Xbox Backup Creator نمیدونم باید چجوری ایمیچ بگیرم:-b. لطفا راهنمایی کنید

xbox s

کاربر سایت
Nov 6, 2011
106
نام
حسین
اقامن بازیو گرفتم . اما یه مشکل دارم . وقتی شب میشه اگر تو خیابون بیام یه هاله خاکستری رنگ روی ماشین ها(مخصوصا چراغ ماشین ها) و بعضی از ساختمونا میبینم(تو خیابون هایی که شب نورشون کنم) . همچنین تو اولای بازی هستو یه مرحله که با فرانکلین و لامر به همرا دوستش اول میریم اسلحه فروشی یه شات گان با یه جراغ براش میگیرم و بعد میریم یه جا لامر میزنه اون یارو رو میکشه بعد چند نفر میریزن سرمون یاید بکشینشون او نجا یه لحظه میریم تو یه اتاق نسبتا تاریک اونجا حتی فرانکلین و همه وسایل کاملا خاکستری بودن . لطفا بگید چی کار کنم تا درست شه. در ضمن چه طور هر جایی رو که میتونم دلم بخوادو بخرم

KAMY-GAME

کاربر سایت
Jul 12, 2012
945
نام
K @ M Y A B
همینش نمیشه. اخطار میده که نوع دیسک مشخص نشده(نمیدونم یعنی چی)
من خودم اول با ImgBurn یه ایمیج میگیرم و با xb creator بازش میکنم میخوای این روش هم امتحان کن

- - -ویرایش - - -

اقا يک سوال اساسي چرا هيچ وقت توي سري gta از بچه استفاده نشده( توى خيابون راه برن) :-/
​به خاطر خشونت علیه کودکان ممنوع شده

Miilad

کاربر سایت
Mar 14, 2010
164
نام
دانیال حافظیان
بنده هم بازی رو تموم کردم

اسپویل داستان

آقا این دشمنامون اصلا ابهت نداشتن !
داستان قابل قبول بود ولی خداییش عالی نبود !
اصلا چیزی نداشت که آدمو غرق فراز و نشیب زندگی یه کرکتر کنه ! میگیری که چی میگم ؟
ولی در عوض شخصیت پردازی هر سه نفر کاراکتر قابل کنترل عالی بود ! واقعا عالی برای حالت Free Roam ( درست نوشتم گوجیرا ؟)

در کل تو این یه هفته فهمیدم که نمره بازی 10/10 ــــه :)

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
لخت ام کردند (:

48711d1379713515-20130920_2244532.jpg

Attachments

• 20130920_2244532.jpg
    20130920_2244532.jpg
    67.2 KB · مشاهده: 505

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
لخت ام کردند (:

48711d1379713515-20130920_2244532.jpg

خیلی اینش کیف می ده :D اسویچ می کنی یک هو مست از بالای کوه بیدار می شه.

کیا لختت کردن ؟ سر چی ؟
2719_smoke-3-2.gif

لختت نمی کنن :D با تروور اسویچ می کنی می بینی مثلا از بالای یک ساختمون لخت و مست سر صبح بلند می شه :D
ویرایش : خوب به نظر لختت هم می کنن :D

آخرین ویرایش:

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
خیلی اینش کیف می ده :D اسویچ می کنی یک هو مست از بالای کوه بیدار می شه.

سویچ هایی که روی این روانی میشه، واقعاً عالیه..ولی این جریان لخت شدن ـش، تو یکی از
مراحل فرعی (از اونهایی که یکهو رو نقشه ظاهر میشه) تو بیابون که بودم، شب بود یه ماشین وَن کمک میخواست، رفتم سمتش، همه چیز بهم رخیت، بیهوش شدم، از خواب که بیدار شدم، گیژ روی ریل قطار بودم که قطار داشت لهم میکرد که پردیم پایین (:

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,834
نام
علی متالیکا
بالاخره تموم شد خدا !!!! ديگه ميتونم به زندگى عادى برگردم! جدى ميگم ارزش تمام صبر و هايپ رو داشت.
كلى كار تو بازى مونده كه بايد انجام بدم تمام نقشه رو هم بايد برم بگردم.

Sent from my iPad using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر