Grand Theft Auto V | Xbox 360 [اخطار: پست اول تاپیک خوانده شود]

McSaturday

کاربر سایت
Feb 15, 2011
399
نام
مک‌ستردی
در مورد تنیس :
ما که بردیمش
2uhskwskoamz0qvo5754.png

xdantex

کاربر سایت
Aug 3, 2006
1,242
نام
حسین
یکی زحمت توضیح سهام رو میکشه؟!!! LCN با Bawsaq چه فرقی داره؟ باید به موقع بفروشیم یا بذاریم باشه؟

بذا یه توضیح مختصری در مورد جفت بازارا بدم.

LCN کاملا وابستس به اتفاقایی که تو طول بازی رخ میده به اسم شرکتایی که تو طول بازی حمله میکنین توجه کنین. مثلا سهامLifeinvader بعد از انجام ماموریتش به شدت سقوط میکنه. جدای از این لستر همیشه اول ماموریتای Assassination ای که به فرانکلین انجام میده بهش به طور غیر مستقیم میگه که بعد از انجامشون سهام چه شرکتایی میره بالا و چه شرکتایی سقوط میکنه.

از همه بهتر اینه که میتونید به طور آزادم سهام شرکتارو تغییر بدین مثلا سهام یه شرکت مسافربری یا تولید اتوموبیلو بخرین بعد توی شهر بگردین و همه هواپیماها و ماشینای شرکتای رقیبو نابود کنین. اینطوری سهامی که خریدین میره بالا و سهام شرکت رقیب سقوط میکنه. بعد همه سهامتونو بفروشین و سهام شرکت رقیبو که حالا اومده پایینو مفت بخرین و همه هواپیماها و ماشینای شرکتی که اول ازش پشتیبانی میکردینو نابود کنین تا بازم بیشتر پول بره تو جیبتون!>:)

BAWSAQ با وصل شدن به لایو بالا و پایین میره چون عملا وابستس به اینکه بقیه آدما چطوری بازی میکنن. یعنی اگه ملت شروع کنن به خریدن یا مدل خاص ماشین سهام اون شرکت میره بالا. برای این پیشنهاد میکنم که همون اول کلی سهام Ammu-Nation بخرین چون همه توی GTA همیشه به لوازم کشتار جمعی احتیاج دارن. :d

Arman210

کاربر سایت
Apr 26, 2009
714
نام
Arman
این بوئینگ بلند کردن که کاری نداشت انقدر گفتید سخته :D تنها سختیش دراوردنش از اونجا بود که راه راحتش عقب امدن و RB رو نگه داشتنه
موشکی هم در کار نبود وقتی میخورد به جایی جوری میترکید که انگار میشک بهش خورده :D

در مورد تنیس :

من بردمش
با X کار نکن که هروقت من X رو زدم امتیاز دادم :D

mamad2010

Google Search:Yanet Garcia
کاربر سایت
May 3, 2010
1,762
نام
ممد
این random event های بازی عالی اند!
امروز داشتند دو تا دزد بانک به پلیس ها تیر اندازی می کردند,بعد من همون جا وایستادم تا اونا کارشون
رو بکنند!:dبعد دو تا کیف از دزد ها افتاد ,تو هر کدوم 10000 هزار تا بود!

sinagoodboy

کاربر سایت
Aug 29, 2013
42
نام
Sina
دوباره سوالامو میپرسم لطفا راهنمایی کنید دوستان

1.من طبق گفته دوستان دیسک دو رو نصب نکردم ولی با مشکل دیر لود شدن تصاویر مواجه ام
الان من باید چیکار کنم که این مشکل حل بشه؟

2.این smoke on water از کجا باید بخرم ؟

mamad2010

Google Search:Yanet Garcia
کاربر سایت
May 3, 2010
1,762
نام
ممد
دوباره سوالامو میپرسم لطفا راهنمایی کنید دوستان

1.من طبق گفته دوستان دیسک دو رو نصب نکردم ولی با مشکل دیر لود شدن تصاویر مواجه ام

2.این smoke on water از کجا باید بخرم ؟
1-بازی به این بزرگی می خوای دیر لود شدن نداشته باشه؟!:|
2-غربه,کنار ساحل!

worm

کاربر سایت
Jul 12, 2012
626
نام
Amir
من بویینگ رو سوار شدم ولی همون 2متر بعد ترکید :| چجوری باید بلندش کرد؟اگه فرودگاه بخرم می تونم با بویینگ ملت رو از جابجا کنم؟
---------
راستی یه چیزه جالب ,من مو هایه ترور رو زده بودم از ته بعد الان بعد چن وقت موهاش در اومد, اصلا موهام (:D) ریخت

Sent from my X10i using Tapatalk 2

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,428
نام
علی

بهتره بازی رو رو فلش 16 گیگ بریزی تا هم لودیگ بازی کم شه و هم افت فریم و تکسچر پیش نیاد.

karamooz

کاربر سایت
May 21, 2010
296
نام
مهدی خطر
من بویینگ رو سوار شدم ولی همون 2متر بعد ترکید :| چجوری باید بلندش کرد؟اگه فرودگاه بخرم می تونم با بویینگ ملت رو از جابجا کنم؟---------راستی یه چیزه جالب ,من مو هایه ترور رو زده بودم از ته بعد الان بعد چن وقت موهاش در اومد, اصلا موهام (:D) ریختSent from my X10i using Tapatalk 2
بویینگ رو دقیقا کجای فرودگاه سوار شدی?من طرفه هر بویینگی که میرم از تکستچرشون معلومه دکوری هستند! البته این کوچیکا.1 دونه بزرگتر از بقیشون هست که کاملا معلومه اون نیست:dجالبه من هرکاری بخوام توی فرودگاهه نظامی میکنم.جت کش میرم,بعدشم رفتم هواپیمای باربری نظامی هم دزدیدم(عجب مزخرفی بود با اون ملخاش:d) ولی توی حکمته این بویینگ موندم:|

hamed kami

کاربر سایت
Jun 27, 2012
456
نام
حامد
من بویینگ رو سوار شدم ولی همون 2متر بعد ترکید :| چجوری باید بلندش کرد؟اگه فرودگاه بخرم می تونم با بویینگ ملت رو از جابجا کنم؟
---------
راستی یه چیزه جالب ,من مو هایه ترور رو زده بودم از ته بعد الان بعد چن وقت موهاش در اومد, اصلا موهام (:D) ریخت

Sent from my X10i using Tapatalk 2
چطور سوار هواپیمای بزرگ شدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر