Grand Theft Auto V | Xbox 360 [اخطار: پست اول تاپیک خوانده شود]

mohammadl021

کاربر سایت
May 26, 2011
2,762
نام
محمد امین
خیلی دپرس شدم.
هی میرم به سمت بالای نقشه واسه اون 2 تا شهر سن آندریاس.
چی میشد همون نقشه سن آندریاس رو کپی کنن؟
اون که طبیعتش عالی بود شهر هاش هم عالی.
این تا از شهر میزنم بیرون همه ی فضا هاش کوهه و دشت خو من شهر میخوام.!:((((((((((

داداش شهر میزنن میگی چرا شهر داره کوه و دشت میزنن میگی چرا کوه و دشت داره این راکستار چیکار کنه :d

Omid538

کاربر سایت
Mar 25, 2013
49
نام
امید
رفتم فلش 16 گیگ بگیرم، از یارو میپرسم سرعت این فلش چقدره بهم میگه به قیافش میخوره که بالا باشه.یه نفر دیگه میگه فلش خوبیه ضد آب هم هست!!
الان من نمیدونم باید گریه کنم یا بخندم:((:)). دوستان میدونم اینجا جاش نیست ولی تو رو خدا یه فلش خوب که خودتون امتحانش کردین بهم معرفی کنین.:(

aj 200

کاربر سایت
Nov 30, 2012
198
نام
AJ
آقا من كلافه شدم
:|
١- هر وقت بخوام بازى كنم ، اول بايد ديسك ١ و بزارم بعد ٢
:|
( بازى رو تو فلش نصب كردم)
٢- وسط بازى يدفه ميندازه بيرون ميگه! ديسك تو تميز كن يا دستگاه رو ريستارت كن ( برنر مكس ديسكم)
چيكار كنم درست شه!؟
آقـــا يكى جـــوابمونو بده :) هيچ معموريتى نميتونم برم هى ميندازه بيرون :| چـــــــــــيــــــــــكار كنم :(
دقیقا مال منم همین مشکل رو داره

Ariyan Geek

کاربر سایت
Jun 7, 2013
63
رفتم فلش 16 گیگ بگیرم، از یارو میپرسم سرعت این فلش چقدره بهم میگه به قیافش میخوره که بالا باشه.یه نفر دیگه میگه فلش خوبیه ضد آب هم هست!!
الان من نمیدونم باید گریه کنم یا بخندم:((:)). دوستان میدونم اینجا جاش نیست ولی تو رو خدا یه فلش خوب که خودتون امتحانش کردین بهم معرفی کنین.:(
من امروز رفتم بازی رو بخرم گفتن باید هارد داشته باشی و با usb نمی شه .گفتن این بازی فرق داره نمی تونی تو فلش نصب کنی
کسی با فلش بازی کرده ؟؟؟

ahmad61

کاربر سایت
Sep 17, 2013
39
نام
احمد
اقامن دستگام جی تگه . برای چندمین بار میگم این gta v رو چه طور میتونیم تو محیط فریی استایل بریزیم رو هارد اکسترنال؟ قبلا هر بازیو با dvd extraxt خیلی راهت میریختم خودشم میومد تو مای گیم. gta v نمیشه . لطفا کامل و گام به گام و واضح توضیح بدید چه طور بازیو بریزم رو هارد اکسترنالم.:rolleyes:
جون باباهاتون جوابشو بدین منم همین مشکلودارم:((

Easy_GoiiN

کاربر سایت
Aug 4, 2012
1,145
نرم افزار واقعیه البته تو بازی هم یه نرم افزار به همین اسم هست
من تا اونجایی که می دونم این نرم افزار می تونه به Chop یه سری ترفند یاد بده. حالا تو بازی میشه از این نرم افزار استفاده کرد؟ چون تو اینترنتِ بازی نتونستم پیداش کنم.

xbox s

کاربر سایت
Nov 6, 2011
106
نام
حسین
اقامن دستگام جی تگه . برای چندمین بار میگم این gta v رو چه طور میتونیم تو محیط فریی استایل بریزیم رو هارد اکسترنال؟ قبلا هر بازیو با dvd extraxt خیلی راهت میریختم خودشم میومد تو مای گیم. gta v نمیشه . لطفا کامل و گام به گام و واضح توضیح بدید چه طور بازیو بریزم رو هارد اکسترنالم.:rolleyes:

لعنتی. یعنی کسی نمیدونه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر