Grand Theft Auto V | Xbox 360 [اخطار: پست اول تاپیک خوانده شود]

Whitebeard

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,382
نام
علی
آقا من یا درست نمیبینم یا اینکه شما اشتباه میکنید.ولی قیمت یسری از املاک واقعا بالاست:d

سینما 30 میلیون.یه جای دیگه بود که یادم نیست ولی 150 میلیون قیمت داشت.فکر کنم اینا رو برای نخریدن گذاشتن:d

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان
آقا من یا درست نمیبینم یا اینکه شما اشتباه میکنید.ولی قیمت یسری از املاک واقعا بالاست:d

سینما 30 میلیون.یه جای دیگه بود که یادم نیست ولی 150 میلیون قیمت داشت.فکر کنم اینا رو برای نخریدن گذاشتن:d

ببخشید از کجا میشه این چیزارو خرید ؟؟

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
ممد 2010 عزیز، Smoke on the Weed رو فقط با فرانکلین می شه خرید :| پولم شد 16 هزارتا :| Animal Ark هم خیلی اومده پایین :|
اون گلف کورس 150 میلیونه :D منم خیلی تعجب کردم دیدم :|
+
یک چیز جالبی که دیدم این بود که با فرنکلین یه Waypoint زدم رفتم سریع با مایکل یه کاری رو کردم برگشتم پیش فرانکلین دیدم سوار ماشینه داره می ره طرف علامت. بعد مردم می گن WD بهتره :|

Easy_GoiiN

کاربر سایت
Aug 4, 2012
1,145
ورزش های دیگه ای به غیراز یوگا و گلف و تنیس و شنا هم در بازی وجود داره ؟ مثل بدنسازی؟
نه، ولی اگه بخوای به راک استار سفارش کنم آیکیدو هم طی یه DLC به بازی اضافه کنه :D
ببخشید از کجا میشه این چیزارو خرید ؟؟
تو نقشه یه سری خونه هست که علامت $ روشه. اول به رنگ مشکیه، بعد که خریداری می کنید سبز میشه.
بعد مردم می گن WD بهتره :|
شما اونایی که میگن WD بهتره رو به من نشان بده :D

من یه چیز رو متوجه نمیشم. من رفتم آژانس رو خریدم بعد خودم باید مسافر بزنم ؟! :| ینی چی ؟! :|

God_of_game

کاربر سایت
May 10, 2008
2,025
ای بابا !
یکی کمک کنه :
اونجا که برای اولین بار با اون تروا بازی می کنیم ، با ماشین که می افتم دنبال ون ، به یه نکته که می رسم ، بازی ری استارت می کنه !
هم دیسک اول رو از اونجایی که بازی رو گرفتم عوض کردم و دوباره نصب کردم ، هم دیسک 2 رو عوض کردم ، با هر کودوم هم امتحان کردم ف درست تو همون نقطه بازی رو ری استارت می کنه !!!
چی کار کنم :((

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
کمک:wow:
من نمیتونم پول در بیارم.بعضی از مرحله ها رو باید پول داشته باشی تا بتونی بری.(مثلا لباس مخصوص بخری)
من الان گیر کردم.نمیتونم پول در بیارم.مردم هم رو که میکشم،زیاد پول نمیده.بعدش پلیس من رو میگیره=((

mohammadl021

کاربر سایت
May 26, 2011
2,760
نام
محمد امین
کمک:wow:
من نمیتونم پول در بیارم.بعضی از مرحله ها رو باید پول داشته باشی تا بتونی بری.(مثلا لباس مخصوص بخری)
من الان گیر کردم.نمیتونم پول در بیارم.مردم هم رو که میکشم،زیاد پول نمیده.بعدش پلیس من رو میگیره=((

برو تو کاره تاکسی
امضاتم خیلی شیکه :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر