Grand Theft Auto V | Xbox 360 [اخطار: پست اول تاپیک خوانده شود]

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
ییعنی هیچکی جرات نکرده تست کنه آنلاین رو که به من بگه:D؟ البته جی تی ای انلاین نیومده فقط میخام برم لایو کار دارم :D تتورو امام رضا جواب بدین دوستان:(

mamad2010

Google Search:Yanet Garcia
کاربر سایت
May 3, 2010
1,761
نام
ممد
ییعنی هیچکی جرات نکرده تست کنه آنلاین رو که به من بگه:D؟ البته جی تی ای انلاین نیومده فقط میخام برم لایو کار دارم :D تتورو امام رضا جواب بدین دوستان:(
فعلا که بعضی از دوستان رفتند بن نشدند..شما هم می تونی بری!

FARNOOD007

کاربر سایت
Apr 16, 2012
718
آقا من تو یه مرحله فرانکلین گیر کردم لستر بهت میگه بری چند نفرو بکشی تو مپ قرمزن اولیش اون بدنسازس تو خیابون دومیش وسط دریاه سومی میرم تو یه ساختمونه درش وا نمیشه از پشتم نمیشه
توی جایی نباید بری یارو داره ساختمون رو تمیز میکنه از بیرون داره با یه وسیله از ساختمون میره بالا

HAVEK

کاربر سایت
Jul 24, 2010
325
نام
سروش
دوستانی که با نصب دیسک بازی به خصوص دیسک 2 بازی مشکل دارن این موارد رو امتحان کنید:

دیسک بازی رو خیلی خوب با دستمال کاغذی تمیز کنید.
دستگاه رو به صورت خوابیده قرار بدید و نصب کنید.
اگر روی فلش نصب نشد،فلش رو دوباره با دستگاه فرمت کنید.
اگر روی فلش نصب نشد،فلش رو به ورودی های دیگر دستگاه امتحان کنید.

آخرین ویرایش:

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
بهترین ایستگاهِ رادیوئیـه بازی مخصوصا برای رانندگی در شب :d
من 24 ساعته فقط این کانالو گوش میدم:D مخصوصا waylone jeninngs Are you sure hank done it this way که خداست :D ain't living long like this ش هم عالیه:D با فرانکی بودم یه کانال جدید باز شده بود ران گوینده بود با ترور مصاحبه میکرد اونم فحشش میداد:)))))

amir_clk500

کاربر سایت
Aug 26, 2007
783
نام
امیرحسین
بازی رو شروع کردم واقعا گرافیکش میخکوب کننده اس

چیت هواپیما رو زدم و چقدر سخته بلند کردن هواپیما از روی زمین و یه 7 8 باری مردم تا تونستم از رو زمین بلندش کنم و اونم بخاطر اینکه فرمون نمیگیره و فقط جهت مستقیم حرکت میکنه نمیدونم چرا

در مورد وسعت بازی هیچی نمیتونم بگم! هر چقدر با این هواپیمائه رفتم تموم نشد که نشد! یه سری کوه و رشته کوه خیلی طولانی بود فکر کردم آخرشه اونا رو هم رد کردم دیدم دههه!! یه شهرک صنعتی بزرگ پشت ایناس باز یه عالمه کوه و جنگل و ...رد کردم باز دوباره یه منطقه چند صد هکتاری وسیع دیگه نشون داد و وارد فرودگاه شدم و با ضد هوایی زدن ترکوندنم و نتوسنتم برم جلوتر ولی واقعا همچین وسعتی رو هیچ بنی بشری تو هیچ صنعتی تا حالا نتونسته خلق کنه و واقعا نمیدونم چطوری این بازی رو ساختن آخه

kiaan

کاربر سایت
Sep 3, 2010
378
نام
kian
بابا دیگه شما هم رعایت کنید گرافیکش میخکوب کننده نیست، گرافیکش خوبه بد نیست. تو این نسل بازیای بهتر هم بودن خدایی از لحاظ گرافیک

Lara-

کاربر سایت
Sep 2, 2013
79
اقا مثل اینکه این فروشگاه حیوانات فیک بوده و یا در اخرین لحظه ها از بازی حذف کردن! ما که کل بازی رو زیر و رو کردیم ندیدیم اینو!
مورد بعدی هم کندن پوست و گوشت حیوانات هست که تو بازی چنین چیزی اصلا ندیدم! چه برسه به فروش گوشت حیوانات!
اگه کسی دیده بگه چه جوری این کار رو کرده؟؟ ممکنه از بازی حذف کرده باشن؟؟

The Old Gamer

کاربر سایت
Feb 27, 2013
186
نام
AhmadReza
*R گفته بود اگه یه قسمت از بدن آسیب ببینه (مثلا دست تیر بخوره) تا درمان نشه نمیشه باهاش کاری کرد :| من یه خشاب رو دستم خالی شد بازم داشتم با همون دست تیر میزدم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر