Grand Theft Auto V | Xbox 360 [اخطار: پست اول تاپیک خوانده شود]

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,509
نام
مهدی
بچه ها بازی goty میشه یعنی چی؟
اینکه میگید مشکل از بازی لایک شده هست یعنی امکان داره بهتر بشه تو بازی ک فردا قراره عرضه بشه؟
واقعا تصادف و فیزیک Iv خیلی سرتر از V هست
بازی تنیس هم که اصلا جذابیت نداره و خیلی بی کیفیته
اما من عاشق صحنه های سینماتیک هستم که با دکمه B اجرا میشه :D
راستی چرا من اسپویلر میکنم چیزی تو پستم نمیاد؟

sepehrmosmos

کاربر سایت
Sep 23, 2012
10
میگم بچه ها شما به فروشگاه لباس فروشی یا atm تا حالا برخوردید ؟؟؟
من تا الان هفت درصد بازی رو رفتم هنوز لباس فروشی ای ندیدم :(
در ضمن یه نفر که انگلیسیش فوله این آموزش خرید سهام رو آپ کنه ماهم مستفیض شیم:d

The Old Gamer

کاربر سایت
Feb 27, 2013
186
نام
AhmadReza
بچه ها بازی goty میشه یعنی چی؟
اینکه میگید مشکل از بازی لایک شده هست یعنی امکان داره بهتر بشه تو بازی ک فردا قراره عرضه بشه؟
واقعا تصادف و فیزیک Iv خیلی سرتر از V هست
بازی تنیس هم که اصلا جذابیت نداره و خیلی بی کیفیته
اما من عاشق صحنه های سینماتیک هستم که با دکمه B اجرا میشه :D
راستی چرا من اسپویلر میکنم چیزی تو پستم نمیاد؟
Goty مخفف Game Of The Year هست.

cpt rock

کاربر سایت
Jul 4, 2012
345
نام
مسعود
من خودم از صبح تا شب بازی میکنم و عاشق این بازی شدم،اما خدایی یه ایرادی داره که یه خورده رو مخمه،اونم تخریب پذیری ماشینِ که نسبت به IV پسرفت داشته.امروز با سرعت با یه ماشین شاخ به شاخ تصادف کردم فقط چراغم شکست:|
جالبه منم یه تصادف کردم ماشینم سگ دست شکوند فرمون نمیخورد دیگه گلگیر رفته بود تو چرخ لاستیک جلو سمت راست قفل شده بود زاویه چرخها هم عوض شده بود فرونت ماشین با اسپویلر کنده شده بود درب راستی کنده شده بود درب چپی لغ میزد دودم میکرد شیشه ها هم شکسته بود رنگه یه ترف ماشینمم رفته بود چراغهارو که روشن میکردم فقط عقب سمت راست روشن میشد.(مطمعنی GTA بازی میکردی سرعتت چقدر بود) من عاشق شن پاشیدناش با لاستیک های OFFROAD تو ساحل شدم.راستی یه گاراژ بزرگ بخرید و با خیال راحت از اینترنت ماشین سفارش بدید چند دقیقه بعد میاد تو گاراژ واسه پول درآوردنم میتونید مسابقه RACE برید یا حمل پول بزنید یکی هم میگفت نمیشه تو این سری داف بلند کرد که من بلدم:d

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
جالبه منم یه تصادف کردم ماشینم سگ دست شکوند فرمون نمیخورد دیگه گلگیر رفته بود تو چرخ لاستیک جلو سمت راست قفل شده بود زاویه چرخها هم عوض شده بود فرونت ماشین با اسپویلر کنده شده بود درب راستی کنده شده بود درب چپی لغ میزد دودم میکرد شیشه ها هم شکسته بود رنگه یه ترف ماشینمم رفته بود چراغهارو که روشن میکردم فقط عقب سمت راست روشن میشد.(مطمعنی GTA بازی میکردی سرعتت چقدر بود) من عاشق شن پاشیدناش با لاستیک های OFFROAD تو ساحل شدم.راستی یه گاراژ بزرگ بخرید و با خیال راحت از اینترنت ماشین سفارش بدید چند دقیقه بعد میاد تو گاراژ واسه پول درآوردنم میتونید مسابقه RACE برید یا حمل پول بزنید یکی هم میگفت نمیشه تو این سری داف بلند کرد که من بلدم
yahoo_4.gif

این چرخ قفل کردناش رو اعصابه. پلیسا دنبالتن چرخ قفل می کنه دهنت سرویسه :D

The Old Gamer

کاربر سایت
Feb 27, 2013
186
نام
AhmadReza
رانندگی یکم آرکید شده پس تخریب پذیری هم کمتر شده، اگر هم مثل GTA بخواد خراب بشه که پول تعمیرش خیلی زیاد می شه. بعدشم می شه بپرسم با کدوم ماشین همچین کاری کردین؟ من که تصادف می کنم شاید کمتر صدمه بخوره ولی نه که فقط چراغش بشکنه.
از اون نظر آره،ماشین هم ماشین محکمی بود...BUFFALO

*ANOSHIRVAN*

کاربر سایت
Jun 22, 2013
440
نام
ANOSHIRVAN
داشتم تو سطح مپ میچرخیدم که به موارد جالبی برخوردم تصاویرشو میزارم توی اسپویلر :
50647205068298462169.jpg
11308321062365626593.jpg
53158656700091194852.jpg
99058310952687293879.jpg
41128697884225114546.jpg

Omid538

کاربر سایت
Mar 25, 2013
49
نام
امید
بازیش رو خریدم ولی فعلا داره خاک میخوره تا آخر هفته برم یه فلش بخرم. چندتا مرحله با اکس باکس دوستم رفتم. بازیش خیلی باحاله ولی اوایل انتظار داشتم گرافیکش خفن تر باشه. استریپ کلاب هم رفتم.جای شما خالی خیلی حال داد:d.یه کاری کردم که منو با اردنگی بیرون انداختن:d.

majidazad

کاربر سایت
Oct 12, 2011
273
یک سوال برای من پیش امده من حدودا 10 تایی ماموریت رفتم تا حالا چیز عجیب اینه که برای اینکه ماموریت 100% کنی قبل از انجام ماموریت جزییات نمیگه و بعد از اتمام تازه میفهمی چکار باید میکردی؟؟؟ نکته دومش اینه که شایدم برای من اینطور باشه البته که کامپلت و گلد کردن تقریبا 70% ماموریت ها بسیار سخته بچه ها نظرتون چیه ؟؟؟؟البته من تو همین چنتایی که رفتم نظرم میگم

R4MS4M.R4M2

کاربر سایت
Sep 13, 2013
1
سلام به داداشای گلم راستی نصبش کردم ای خدااااا گرافیکش چرا انقد ضایس چرا؟؟ کت ترور رو نگاه میکنم انگار تصویرش لود نشده اکثر تکسچر ها اینزورین چیکار کنم؟؟

iArmin

کاربر سایت
Oct 17, 2011
52
نام
آرمین
آقا کسی نمیدونه چطوری باید داف بلند کنیم ؟ :| پیش هرکی بوق میزنیم یا حرف میزنیم یا در میره یا فحش میده ! دوستان اصلا راهی وجود داره ؟ مردیم از بی انحرافی به خدا :| :d

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
چقدر کنترل وسایل پروازیش خوب شده :D چیزی که ازش میترسیدم کلا ازش و توش مشکل داشتم :D
مراحل فرعیش هم خیلی حال میده به طرز عجیبی :D
وقتی بارون میاد چقدر جالب زمین گل میشه یا وقتی مه میشه خیلی فضا عالی میشه :D انصافا نکات بازی غیر قابل تصوره :D

آقا کسی نمیدونه چطوری باید داف بلند کنیم ؟ :| پیش هرکی بوق میزنیم یا حرف میزنیم یا در میره یا فحش میده ! دوستان اصلا راهی وجود داره ؟ مردیم از بی انحرافی به خدا :| :d

12 شب به بعد اقدام کنید جواب میگیرید :D

The Old Gamer

کاربر سایت
Feb 27, 2013
186
نام
AhmadReza
سلام به داداشای گلم راستی نصبش کردم ای خدااااا گرافیکش چرا انقد ضایس چرا؟؟ کت ترور رو نگاه میکنم انگار تصویرش لود نشده اکثر تکسچر ها اینزورین چیکار کنم؟؟
گرافیک ضایَس؟؟بهترین گرافیک نسلِ.
اگه دیسک دوم رو نصب کردی رو هارد پاکش کن:|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر