Grand Theft Auto V | Xbox 360 [اخطار: پست اول تاپیک خوانده شود]

tena1

کاربر سایت
Aug 19, 2014
234
نام
Alirez-a
دوست عزیز سری gta که کلا معروفه به مشکل اخلاقی تنها راه اراعه شده توسط پزشکان هم بردن کنسول به اتاق است
دوستان یه سوال دارم!مربوط به اینجا هم نیست یا تاپیک مربوط به موضوع رو بگید یا جواب بدید........یک عدد ال سی دی ال جی 22 اینچ (hd هم نیست) کابل hdmi به dvi میزنم کیفیت بازی خیلی میاد پایین جالبه که کیفیت میان پرده ها هم میاد پایین ... ولی با پی سی که بازی میکنم همون میان پرده رو با کیفیت بیشتر نشون میده!________ حالا مشکل از دستگاه مانیتوره یا … تنها راه بازی کردن gta همینه …… به خاطر همین اینجا پرسیدم… کسی تاپیک مربوط به موضوع رو میدونه بگه برم بپرسم________بوس بوس

mammad_n4

کاربر سایت
Oct 29, 2012
62
دوستان دو تا سوال کلیدی :D

1. چطوری کاری کنم که تکسچر ها زود لود شه؟! خیلی دیر لود میشه :(
2. آیا میشه DLC های بازی های ایکس باکس 360 رو با PC دانلود کرد و ریخت رو فلش بعد به ایکس باکس ؟

RAMIN DHM

کاربر سایت
Jan 30, 2013
85
دوستان دو تا سوال کلیدی :D

1. چطوری کاری کنم که تکسچر ها زود لود شه؟! خیلی دیر لود میشه :(
2. آیا میشه DLC های بازی های ایکس باکس 360 رو با PC دانلود کرد و ریخت رو فلش بعد به ایکس باکس ؟
واسه سوال اولت که فک نکنم راهی باشه من که همچین مشکلی نداشتم فقط وقتی با هواپیما یا هلیکوپتر تو آسمون بودم چون میخاست حجم زیادی رو لود کنه یکم دیر میومد که چیز مهمی نبود... اگه از فلش استفاده میکنی باید سرعتش بالا باشه که بهتر تکسچرا لود شه ولی اگه با هاردی دیگه بهتر از اون نمیشه
.
اون هفتا DLC که هست کاملا مجانیه میتونی دانلود کنی اما اگه سوالت کلی هست خیر باید کنسولت جی تگ باشه تا بتونی همه dlc ها و بازی های arcade رو مجانی تجربه کنی

aryan1

کاربر سایت
Sep 18, 2012
370
نام
aryan
بعد از مدتي هي مسابقه حصوله سر بر ميشه هي بايد صبر كني تا جوين شن أدما به نظرم بايد بهتر ميبود

خوب خودت ميتوني موبايلتو تو بازي بياري بري رو quick job بعد برو روي
Join race بعد برو رو on call يا
برو ماموريت هاي مختلف انجام بده
Contact mission برو يكم پول دربياري

!!! HALA MADRID !!! CR7 !!!

aryan1

کاربر سایت
Sep 18, 2012
370
نام
aryan
مشكل من پول در اوردنه اين contact mission من خاليه ميتوني راه هاي پول دراوردنو بنويسي:-/

Armor truck ماشين حمل پول
Rooftop rumble mission مردم تو لابي دعوت ميكننت
دزدي از مغازه هاي توي شهر

فروش ماشين هاي تو خيابان كه هر ٤٨ دقيقه يك بار ميتوني بفروشي بعضي ماشين ها رو نميشه فروخت مثل لامبورگينى

كلا ماموريت هايي كه مردم دعوتت ميكنن

!!! HALA MADRID !!! CR7 !!!

Shazem

کاربر سایت
Dec 3, 2013
316
نام
Ali
چند تا سوال درباره قسمت آنلاین
1-این Armor Truck هارو چجوری میشه پیدا کرد؟
2-یه ماشین که فری بود از وبسایت خریدم بعد میخوام ببرمش LSC بفروشمش ولی گزینه ی Sell نیست.چکار کنم؟
3-اگه میشه راه های دیگه ی پول درآوردن رو بگید به شدت فقیرم تو بازی:d

RAMIN DHM

کاربر سایت
Jan 30, 2013
85
چند تا سوال درباره قسمت آنلاین
1-این Armor Truck هارو چجوری میشه پیدا کرد؟
2-یه ماشین که فری بود از وبسایت خریدم بعد میخوام ببرمش LSC بفروشمش ولی گزینه ی Sell نیست.چکار کنم؟
3-اگه میشه راه های دیگه ی پول درآوردن رو بگید به شدت فقیرم تو بازی:d
هر از گاهی تو نقشه ظاهر میشن جای خاصی نداره ولی هر وقت بیان بازی خودش بهت اطلاع میده
اون تنها ماشین مجانی هست که طبیعتا گزینه فروش هم نداره :/
ولا تنها راهش انجام دادن job ها و فروختن ماشینایی هست که میدزدی( البته ماشینای خیلی اسپورت رو نمیتونی بعد از دزدیدن بفروشی ) گلیچی هم که دیگه فک نکنم باقی مونده باشه واسه پول در آوردن همرو برداشتن مسءولان زحمت کش راکستار

mehran

کاربر سایت
Jul 16, 2006
809
نام
Wander
سلام
بعد از چند ماه ایکس باکس رو روشن کردم و دیسک GTA V رو گذاشتم . ولی توی لودینگ بازی دستگاه فریز میشه و باید خاموش کنم . چند تا دیسک داشتم تست کردم همشون همینجوری شد . دیتا بازی رو پاک کردم و دوباره نصب کردم . باز هم درست نشد . کسی میتونه کمک کنه ؟
.
.
مجبور شدم Save های بازی رو پاک کنم تا درست بشه :(

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر