Grand Theft Auto V | Xbox 360 [اخطار: پست اول تاپیک خوانده شود]

ایکس باکس مدلEliteدارم تازه از یکی دوستام گرفتم.5روزی بازی جیتیاvبازی میکردم اما بعد تصمیم گرفتم هارد کنسول فرمت کردم و دستگاه به اخرین2.0.16756آپدیت کردم از طریق اینترنت.اما الان سیدی2 جیتیاvمیزارم واسه نصب توی صحفه اول دکمه xزدم نوشته ورود بازی و گزینه بعدی نصب بازی.وقتی بازی زدم نصب تا گزینه50درصدمیره اما بعد اخطار میده (سیدی مشکل داره و به سایت ایکس باکس مراجعه کنید)
درضمن قبلا در هاردم قسمت سیستم فایلی نصب بود حدود150مگابات که بعد فرمت و آپدیت پاک شد.درضمن واسه بازی pes2014 نصب میزنم تا 50درصد میره اما بعد اخطار میده.لطفا راهنمایی کنید

ایکس باکس مدلEliteدارم تازه از یکی دوستام گرفتم.5روزی بازی جیتیاvبازی میکردم اما بعد تصمیم گرفتم هارد کنسول فرمت کردم و دستگاه به اخرین2.0.16756آپدیت کردم از طریق اینترنت.اما الان سیدی2 جیتیاvمیزارم واسه نصب توی صحفه اول دکمه xزدم نوشته ورود بازی و گزینه بعدی نصب بازی.وقتی بازی زدم نصب تا گزینه50درصدمیره اما بعد اخطار میده (سیدی مشکل داره و به سایت ایکس باکس مراجعه کنید)
درضمن قبلا در هاردم قسمت سیستم فایلی نصب بود حدود150مگابات که بعد فرمت و آپدیت پاک شد.درضمن واسه بازی pes2014 نصب میزنم تا 50درصد میره اما بعد اخطار میده.لطفا راهنمایی کنید
دوست عزیز دیسک دوم رو کی گفته باید نصب کنی؟ اونو فقط باید بزاری اجرا کنی دیسک اول هم که دیتا هست باید وارد اش بشی و storage رو انتخاب کنی تا خودش نصب شه

حالا ايا حتما شما بايد اينستالش كنيد اخه من ١٠ روز بازي كردم مشكلي پيش نيومده (منظورم playing time هست )

!!! HALA MADRID !!! CR7 !!!
والا منم که اصن هیچ چیزی رو نصب نکردم مث شما هیچ مشکلی هم نداره اصن دیسک دوم رو یبار به سرم زد نصبش کردم بعد اصن اجرا نشد باز پاکش کردم تنها چیزی ک باید نصب شه دیتای بازی هست ک اونم نصب سیستمی نیست خودش نصب میکنه وقتی واردش بشی در غیر اینصورت رایت دیسکتون مشکل داره و باید بدین پس یا این که لنز کنسول مشکل داره

لنز کنسول مشکل نداره.چطور همه بازیها خوب اجرا میکنه جز v _ از وقتی هارد کنسولم فرمت کردم و آپدیت شد اینجور شده

سلام دوست عزیز.من میگم سیدی2 بازی جیتیا وی باید نصب کنیم با تعویض سیدی مشکلم حل شد. چون خودم نصب کردم.فقط واسه ورود بازی باید سیدی داخل کنسول گذاشت تا بازی بیاد دیگه سیدی داخل کنسول نمیچرخه و لنز هم استفاده نمیشه

Last edited by a moderator:
سلام دوست عزیز.من میگم سیدی2 بازی جیتیا وی باید نصب کنیم با تعویض سیدی مشکلم حل شد. چون خودم نصب کردم.فقط واسه ورود بازی باید سیدی داخل کنسول گذاشت تا بازی بیاد دیگه سیدی داخل کنسول نمیچرخه و لنز هم استفاده نمیشه
خب منم گفتم که دیسکت مشکل داره

دوستان دیسک 2 نصب میشه و بدون مشکل کار میکنه...بنده تست کردم...ولی نیازی هم به نصب نداره ولی بعضی ها دوس دارند نصب کنند تا فشار کمتری به لنز بیاد....

شما گفتین سیدی2 نباید نصب بشه.در صورتی باید نصب کرد
شرمنده چون من مال خودم یبار نصب کردم بازی اجرا نشد گفتم شاید مال بقیه هم همینه ولی خب من بدون نصب کردنش هم هیچ مشکلی نداشتم نه افت فریم نه لود نشدن تکسچر ها زیادم بازی میکردم

شرمنده چون من مال خودم یبار نصب کردم بازی اجرا نشد گفتم شاید مال بقیه هم همینه ولی خب من بدون نصب کردنش هم هیچ مشکلی نداشتم نه افت فریم نه لود نشدن تکسچر ها زیادم بازی میکردم

ماله من هم كار نكرد با نصب ديسك ٢

!!! HALA MADRID !!! CR7 !!!

اقا این بازی مشکل اخلاقیش چجوریاست؟من اولاش یه نموره بازی کردم ولی دیدم نمیشه وسط خونه بازی کرد! چند تا کلیپ از بازی دیدم دیوونش شدم

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or