Grand Theft Auto V | Xbox 360 [اخطار: پست اول تاپیک خوانده شود]

دوستان من مشکلم حل شد واسه کسایی ک این مشکلو مث من دارن بگم اول باید وارد story mode شین بعد آنلاین و همچنین موقع لود شدن xbox guide رو نزنید

دوستان نمیدونم چی شده ماشین شخصی مایکل اون سیاهه نیست و یه ماشین دیگه جاش اومده:|
ماشین مایکل توی خونش بود یه ماشین دیگه کنارش پارک کردم بعد رفتم.برگشتم دیدم ماشینه شده ماشین شخصی مایکل:|
دیگه ماشین اصلیش نیست:|
چکار کنم برگرده؟

دوستان نمیدونم چی شده ماشین شخصی مایکل اون سیاهه نیست و یه ماشین دیگه جاش اومده:|
ماشین مایکل توی خونش بود یه ماشین دیگه کنارش پارک کردم بعد رفتم.برگشتم دیدم ماشینه شده ماشین شخصی مایکل:|
دیگه ماشین اصلیش نیست:|
چکار کنم برگرده؟

احتمالا بيرون پارك كرده يا اون زنو بچه ي ولگردش رفتن تفريح LOL

:d
نه بیرون نیست
حالا بدون شوخی چکار کنم؟:d

چند وقته اينطوري شده ؟ اگه تازه هست كه فك كنم درست بشه ولي يك راح حل به ذهنم خورد (يافتم !!!!!!) بين مايكل و اون ٢ نفر ديگه switch
بكن تو يكي از كات سين ها نشون ميده كه داره اون بچه هاشو بكپيادع ميكنه يا از كافي شاپ اومده بيرون ماشينش اون اطراف پاركه

چند وقته اينطوري شده ؟ اگه تازه هست كه فك كنم درست بشه ولي يك راح حل به ذهنم خورد (يافتم !!!!!!) بين مايكل و اون ٢ نفر ديگه switch
بكن تو يكي از كات سين ها نشون ميده كه داره اون بچه هاشو بكپيادع ميكنه يا از كافي شاپ اومده بيرون ماشينش اون اطراف پاركه

فهمیدم جریان چیه:d
ماشین رو جیمی برداشته برده:d

ولی نمیدونم چرا دفعه قبلی که بازی رو تموم کردم این اتفاق نیوفتاد:|

ای بابا این که ناعادلانه شد همه دوستام با گلیچ های قبلی مث چی پول دارن من بدبخت دیر رسیدم هیچی گیرم نیمد

اگه تو سوشال کلاب ثبتنام کنی و یه گاراژ بخری (انلاین) یدونه ماشین رو میتونی بصورت Free از اینترنت بخری
همین !
البته این گلیج نیست ! خود راکستار این کارو انجام داده !
راستی این چند روزه من شب و روز انلاینم ! خواستید ادد کنید باهم بازی کنیم :)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or