Grand Theft Auto V | Xbox 360 [اخطار: پست اول تاپیک خوانده شود]

دوستان من اون قسمت گیر کردم که با تروور وارد یه جت میشیم همونجا که باید ارتفاع کم پرواز کنیم بعد رو اسمون وارد اون جت میشیم.زمانی که اون جنگنده ها میزنن باله جتو چیکار باید کنم.هرچی y میزنم پیاده نمیشه
بعد چطور میتونیم پیرهن کاراکترا رو در بیاریم؟خالکوبی کردم نمیتونم ببینم ولی بعضی اوقات وقتی سوییچ میکنیم رو شخصیت پیرهن نپوشیده

دوستان من اون قسمت گیر کردم که با تروور وارد یه جت میشیم همونجا که باید ارتفاع کم پرواز کنیم بعد رو اسمون وارد اون جت میشیم.زمانی که اون جنگنده ها میزنن باله جتو چیکار باید کنم.هرچی y میزنم پیاده نمیشه
بعد چطور میتونیم پیرهن کاراکترا رو در بیاریم؟خالکوبی کردم نمیتونم ببینم ولی بعضی اوقات وقتی سوییچ میکنیم رو شخصیت پیرهن نپوشیده

اسم مرحله چي هست؟

Sent from my gooshkoob using tapaletalk :)

وقتي در حال سقوط بالاي درياچه بوديد
با y فرمون رو ول كنيد
سريع بدوييد سمت انتهاي هواپيما و بپريد و با چتر خودتونو برسونيد

Sent from my iPhone using Tapatalk

دوست من وقتی از چیزی اطلاع نداری لطفا دربارش اظهار نظر نکن
iFruit خیلی وقته که برای android و ios منتشر شده

Sent from my iPad using Tapatalk HD
وإلا من تو يه سايتي خوندم نوشته بود إيني كه تو گوگل پلي هست جعليه و محيط كاربريش شبيه اونه اما خودش نيست شما هم ميتونيد يه سرچ تو گوگل بكنيد اگرم اشتباه بود منو ببخشيد

دوستان من این I fruit رو گرفتم ولی دیتاش دانلود نمیشه میگه باید میخریدی تو خود play store هم که مث خیلی از چیزای دیگه زده This item is not available in your country .... چیکارش کنم؟ با فندق شکن هم میرم باز همینو میگه

یک سوال دیگه هم دارم بهترین rifle بازی واسه dethmatch بر اساس تجربه چیه؟
Smg refile

- - -ویرایش - - -

دوستان يه روز داشتم انلاين ميزدم يه دفعه نوشت invited to xbox live party from ...بعدش رفتم تو يه مسابقه دو تيم شديم بدون اسلحه كتك كاري:dميخواستم ببينم چطور ميشه دوباره تكرارش كرد خيلي حال داد تيم من هم برد

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or