Grand Theft Auto V | Xbox 360 [اخطار: پست اول تاپیک خوانده شود]

Seser.pesar

کاربر سایت
Feb 22, 2012
941
نام
...:: محمد ::...
دوستان راه حلی واسه این مشکل ندارین؟؟؟منم این مشکلو دارم.

این مشکل از نسخه ای از بازیه که زود لیک شد !
من هم هر چند روز یکبار این مشکل واسم بوجود میاد و با نصب دوباره ی دیسک یک تا چند روز این مشکل ریستارت تو بازیو ندارم

mahyare

کاربر سایت
Jan 28, 2011
162
دوستان راه حلی واسه این مشکل ندارین؟؟؟منم این مشکلو دارم.

برای منم این مشکلو داشت ولی بازیم burner max نبود و میرفت تو بازی و بعد از مدتی بازی کردن بازی ریست میشد ولی وقتی با اهنگ وارد بازی شدم مشکلم حل شد و دیگه ریست نشد

شما و کسانی که این مشکلو دارن امتحان کنید شاید درست شد

Fixer.exe

کاربر سایت
Sep 11, 2013
21
من تا حالا چند بار جت دزدیدم. فقط یه ماشین تندرو لازم داره. اگه تند برید حتی 1 تیر هم نمیتونن بزنن!
جت تند میره، سریع میشه در رفت. من هلیکوپترشم دزدیدم! :>
توی اون مرحله که زنگ میزنیم به موبایل یارو منفجر میشه، بعدش ارزش سهامش 50درصد کم میشه(فکر کنم LFI). یه شرکت دیگه 30درصد زیاد میشه. قبل اون مرحله هرچقدر میتونین سهام POP یا RIM رو بخرین. (بعضی وقتا POP میره بالا، بعضی وقتا RIM) بعد از 2-3 روز کُلش رو بفروشین! :db-)

- - -ویرایش - - -

این مشکل از نسخه ای از بازیه که زود لیک شد !
من هم هر چند روز یکبار این مشکل واسم بوجود میاد و با نصب دوباره ی دیسک یک تا چند روز این مشکل ریستارت تو بازیو ندارم
من نسخه‌ی Quack رو دارم، BurnerMax هم رایت کردم. هیچ مشکلی ندارم.

.DcoY.

کاربر سایت
Jun 16, 2010
815
نام
مــــیلاد
دوستان اگه در مورد مراحل لستر و سود از طریق این مراحل سوالی دارید بگین. خیلی راحت میشه 900 میل در آورد!

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
من دیسک دوم بازی رو به صورت برنر مکس گیرم اومده . به نظرتون بریزم روی هارد ؟
منظورم اینه اون مشکلاتی که میگن ایجاد میشه اگه خیلی هاد نیست که بریزم اگه نه که بیخیال شم .

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,970
نام
نریمان
دوستان کسی موقع وارد شدن به Strip Club مشکل نداره؟ من بیشتر مواقع که می خوام برم هر چی سمت در میرم در باز نمیشه. حتی بعد از اینکه به Safe House ترور هم تبدیل میشه باز نمی تونم واردش بشم. از هر دو در هم استفاده کردم ولی نشد. برای %100 کردن بازی حتما باید یه بار واردش بشم. :d الان باید چه کار کنم؟

.DcoY.

کاربر سایت
Jun 16, 2010
815
نام
مــــیلاد
توضیحات : :d

زمانی که میگذره و سود حاصل شده ممکنه برای همه یکسان نباشه.
مرحله اول لستر که توضیح داده شد.
مرحله ای که با لستر ملاقات میکنیم ( در نقش فرانکلین ) ، لستر از ما میخواد که هدفیو در یه هتل از بین ببریم. به صراحت توی حرفاش میگه که در صورت کشتن هدف میتونیم با خرید سهم شرکت به خصوصی سود بزنیم به جیب!

اسم شرکت BetaPharmaceuticals هستش که تو بخش بورس مربوط به آنلاین هست. یعنی باید آنلاین باشید تا مارکت ها نمایش داده بشن.

هر چی پول دارین رو Beta سرمایه گذاری کنین و هدفو از بین ببرید. بعد چند روز حدود 81 % سود میکنین. به همین راحتی. واقعا اگه به تمام اتفاقات بازی توجه کنین خیلی راحت از بورس درآمد میشه کسب کرد. حتی رادیو هم گوش کنین.

پس توصیه میکنم با فکر بازی کنین.

در ضمن قبل از رفتن پیش لستر میتونین با هر سه کاراکتر سرمایه گذاری کنین تا همه سود ببرن. چون حین ماموریت سوییچ نمیشه کرد و فقط فرانکلین میتونه سرمایه گذاری کنه.

مراحل بعدی رو اگه بعد از تموم شدن بازی انجام بدید بهتره. چون 30 میل دارین به راحتی به آرزوی دیرینه ی خود یعنی خرید زمین گلف می رسین :d

مرحله دوم که فکر میکنم چند تا هدف دارین قبل از شروع مرحله با هر 3 کاراکتر ( اگه خواستین همشون سود ببرن ) روی شرکت Debonaire توی بخش LCN سرمایه گذاری کنین . بعده مرحله حدود 10 ساعت بعد 85% شود نصیبتون میشه.( برای من حداقل اینطوری شد و سود دیگه بالاتر نرفت)

تو این مرحله باید آنلاین باشین. قبل از شروع روی شرکت Fruit در قسمت BAWSAQ سرمایه گذاری کنین. بعد از 4 ساعت حدود 57 درصد سود میکنین.

تو این مرحله هم باید آنلاین باشید. نکته ای که وجود داره و البته خود لستر هم اشاره میکنه اینکه بعد از کشتن هدف باید سرمایه گذاری کنین. چون در غیر اینصورت ضرر میکنین. بعد از انجام مرحله روی شرکت Vapid قسمت BAWSAQ سرمایه گذاری کنین. حدود56 ساعت بعد 100 درصد سود میکنین.
مرحله اخر هم قبل از شروع روی شرکت GoldCoast در بخش LCN سرمایه بگذارید! حدود 8 ساعت بعد 85 درصد سود خواهید کرد!

این بود نتیجه بازی بنده :d

lp.love

کاربر سایت
Jun 3, 2009
406
نام
M@M
سلام
من نمیدونستم که کی باید تو بورس سرمایه گذاری کرد حالا فهمیدم که یکیش رو رد کردم همون (موبایل) سربسته گفتم!
باید سایت خاصی برم یا طرف میگه چکار کنم؟
ممنون

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,035
نام
اسماعیل
دوستان عزیز من مرحله 60 رو رد کردم الان هیچ مرحله. اینیست که برم اون بالای صفحه هی زود زود مینوشت یه ماشین پیدا کنید که برای های وی باشه منم پیداش گردم و یه جایی پارکش کردمو به لستر زنگ زدم و مزحله تموم شد حالا بازم اینو مینوسه:
Find a way to get a fire truck
باید چیکار کنم دوستان؟لطفا کمکم کنید

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,287
نام
نـــــــویـــــــــد
دوستان عزیز من مرحله 60 رو رد کردم الان هیچ مرحله. اینیست که برم اون بالای صفحه هی زود زود مینوشت یه ماشین پیدا کنید که برای های وی باشه منم پیداش گردم و یه جایی پارکش کردمو به لستر زنگ زدم و مزحله تموم شد حالا بازم اینو مینوسه:

با گوشيت از قسمت امرجنسي كال زنگ بزن ماشين اتشنشاني بياد وقتي اومد بدزدش

ADU_Tank

کاربر سایت
May 26, 2011
1,269
نام
Ali
فکر کنم باید یه ماشین آتش نشانی پیدا کنی و کش بری:d

ویرایش:
راه آقا نوید خوبه، از اون راه برید (زنگ بزنید):)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر