Grand Theft Auto V | Xbox 360 [اخطار: پست اول تاپیک خوانده شود]

این سهام های لعنتی دیگر اعصاب برای من نزاشته من میرم یک شرکتی را می خرم در LC و شرکت رقیب را می زنم می ترکونم اما تغییرات انقدر جزئی اتفاق می افته که آدم را روانی می کنه.از دوستان سهام باز کسی اطلاعاتی بهتر و دقیق تر نداره به من بده.
تو شرکت رقیب سرمایه گذاری نکن!وقتی شرکت مثلا go postal رو خراب کردی ,سهامش سقوط می کنه,
بخر بعد چند روز دوباره افزایش پیدا می کنه بعد بفروش!

اقا من با ترور تانک و هلیکوپتر نظامی و ... اینا خریدم و موفقیت امیز هم بود ! ولی نمیدونم کجا رفتن !
پیغام دیلیوری رو هم گرفتم !

دوستان چطوری می تونم سیو بازیم رو اینجا بذارم تا جایی که گیر کردم رو یکی از دوستان زحمتشو برام بکشه ؟

الان من مثلا رو یه شرکتی مثل همین Go postal سرمایه گذاری میکنم حالا چجوری برم بهش حمله کنم یا از کجا بدونم شرکت رقیبش کیه که برم بترکونمش

تو شرکت رقیب سرمایه گذاری نکن!وقتی شرکت مثلا go postal رو خراب کردی ,سهامش سقوط می کنه,
بخر بعد چند روز دوباره افزایش پیدا می کنه بعد بفروش!
می دونم من دقیقا همین کار را می کنم اما متاسفانه سرعت افزایش این سهام ها خیلی پایین است.کامیون هاش را زدم نابود کردم رفتم HQ شون را پیدا کردم آدم هاش را هم کشتم اما تاثیر همه اینا خیلی جزئی است روی سهام شرکت.اما نکته جالب اینجاست که بعضی از شرکت ها زمانی که سهام را می فروشی یک دفعه میره بالا.
الان من مثلا رو یه شرکتی مثل همین Go postal سرمایه گذاری میکنم حالا چجوری برم بهش حمله کنم یا از کجا بدونم شرکت رقیبش کیه که برم بترکونمش
لیست شرکت ها رقیب در LCN
شما باید تجهیزات و نفرات شرکت های رقیب را بزنی و منتظر باشی که سهام شرکتی که سرمایه گذاری کردی رشد کنه.مطمئنا اتفاق می افته اما متاسفانه خیلی ضعیف است.
CoolBeans
BeanMachine

Burgershot
Up-An-Atom

Clucking Bell
TacoBomb

FlyUS
AirEmu

GoPostal
PostOP

Bilkington
DollarPills

Pisswasser
Logger

MazeBank
BankOfLiberty

Redwood
Debonaire

Slaughter, Slaughter & Slaughter
Bullhead

RadioLosSantos
WorldwideFM

eCola
Raine

درمورد Bawsaq یک نکته خیلی مهم وجود داره که براساس تمام Gamer هایی که در شبکه آنلاین هستند تعیین میشه یعنی شما ممکن روی Ron Oil سرمایه گذاری کنید و برید سراغ شرکت رقیب LTD oil و بزنید پمپ بنزین هاش را اتش بزنید اما یک Gamer دیگه دقیقا برعکس شما عمل کنه در این حالت نسبت به Damage که زده شده سهام هر دوتا افت می کنه.بنابراین ریسک سرمایه گذاری در Bawsaq بسیار بالا است.

یه سوال خیلی تکراری میپرسم ولی تمنا دارم پاکش نکنید و مسخره نکنید یه راهنمای جامع و کامل و قدم به قدم میخوام از سرمایه گذاری و خرید سهام
و طرز تخریب شرکت رقیب

عه بازیسنتر چرا اینطوری شده !
یعنی یکی نیست به ما کمک کنه !؟
لااقل اسم این ماموریت لعنتی رو بگید تا در یوتیوب راهنماشو ببینم !!!
فكر ميكنم بايد ماشينو ببرى يه جاى خلوت خارج شهر پارك كنى بعد زنگ بزنى به يكى.دقيق نميدونم كى صفحه هاى پيش راهنمايى كردن بيشتر

يه سوالى دارم،اين كارايى كه به ترور ميدن بعد از طريق ايميل ادرس طرفو ميدنو ميگنو اخرين بار اينجا ديده شده،چطور پيدا كنم طرفو

Back