Grand Theft Auto V | Xbox 360 [اخطار: پست اول تاپیک خوانده شود]

اونایی که میگن مشکل گرافیک و دیر لود شدن و غیره...
وقتی تا 4،5 سال دیگه حتی رو پلی4 و XboX1 نشستید GTA V بازی کردید به جا COD Black ops 3 یا Battle Field 4 اون موقع حساب کار میاد دستتون :excited:

من بازی رو گرفتم تا مراحل مایکل هم رفتم. بازی عالیه. وقتی پلیس دنبالت میکنه فک میکنی داری فیلم اکشن میبینی. کلأ عالی بود ولی باگ هم داره مثلا با ماشین وقتی میرین رو جدول یک دفه با تیک بسیا عجیبی ماشین چرخش میره بالای جدول. گرافیک بازی توی اجسام ماشینها و ادم های نزدیک عالیه ولی در اجسام دور یا ساختمان های دور میتونست بهتر باشه من از iv تو این مورد ساختمان بیشتر خوشم اومد. ولی اگه تو نسخه اصلی این باگ هارو داشته باشه فک نکنم سایتا با این سطح توقع از gta بهش 10 از 10 بدن. در مورد فریم هم باید بگم بسار خوبه ولی وقتی با ماشین دارید سرعتی میرید تو جا های شلوغ شهر یکم افت میکنه

چرا هیچ خبری از امتیازا نمیاد؟:دی فکر کنم اونایی که نقد میکنن دور هم نشستن بازی میکنن یادشون رفته باید امتیاز بدن:دی
خوش بحال دوستان من که تا 2 شنبه 3شنبه نمیتونم بازیرو بخرم:(

من از دیشب دارم بازی میکنم
2 ساعتی هست که نسخه ی ps3 رو گرفتم
رو xbox بعضی جاها باید صبر کنی تا تکسچر ها لود شه ولی تو ps3 من همچین مشکلی نداشتم
البته هنوز تو ps3 زیاد جلو نرفتم
هرچند که چه xbox چه ps3 بازی عالیه
با این محیط بزرگ و....

آقا یه سوال.
من یه عمرررررررر بازی رو بدون هارد و از رو dvd بازی کردم حتی آی وی و رد دد
تو این سرعتش کمتره یا اون اندازه.
واسم فرقی نداره!

بچه ها مشكل اينجاست كه ما از اين بازى انقدر تعريف شنيديم
كه انتظاراتمون رو خيلى بالا برده
فكر ميكنيم كه ديگه DVD رو بذاريم تو با يه بازى در حد فرا تر از واقعيت روبرو ميشيم
فراموش نكنيم اين كنسولا الان ٧،٨ ساله دارن فعاليت ميكنن و شايد مايكروسافت و سونى أصلا فكر نميكردن روزى چنين بازيى روى كنسولاشون أجرا بشه

Sent from my iPad

خداییش الکی انتظارات رو بردیم بالا.این بازی واقعا عالیه اونوقت یه سری ایراد الکی میگیرن.
همین Read Dead هم الان هیچ کمپانی نمیتونه بازی به اون بزرگی بسازه.

بخدا دوستان خودشون دستشون بیاد تجربه کنن خیلی بهتره
تا انقدر سوال راجب مشکلات فنی و گرافیکی و غیره بپرسن
آخرش که میرید میگیرید!!!
پس اگه دستتون نرسیده صبر داشته باشید
اگرم رسیده که حالش رو ببرید دیگه
این بازی در حد mindcraft هم گرافیک داشته باشه کسی که بشناسه از دستش نمیده

فککنم این تکسچرای بی کیفیتی که هست به خاطر اینه که اون بابایی که داشته بازی میکرده دیسک 1 رو توی فلش نصب کرده و فلشم سرعت و کیفیت پایینی داشته .

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or