Grand Theft Auto V | Xbox 360 [اخطار: پست اول تاپیک خوانده شود]

کسانی که بازی کردن میتونن بگن دقیقا باشگاه های بدنسازی این بازی چه جوریه اخه gta san andreas رشته های بوکس کاراته و تکواندو رو داشت تو این بازی هم همینجوری هست

حالا آخرش این بازی اومده یا 17 sep میاد ؟ دستگاه Jtag هستش آنلاین هم بازی نمیکنم این بازیه از نت بگیریم واسه اجرا روی کنسول مشکلی پیش نمیاد ؟

حالا آخرش این بازی اومده یا 17 sep میاد ؟ دستگاه Jtag هستش آنلاین هم بازی نمیکنم این بازیه از نت بگیریم واسه اجرا روی کنسول مشکلی پیش نمیاد ؟

بازی اومده شما هم میتونی دانلود کنی و اجراش کنی
نسخه اصلی بازی 3 شنبه میاد . فقط الان اگر بازی رو گرفتی نباید بری انلاین چون امکان داره بن بشی.شما هم که انلاین میگی برات مهم نیست پس میتونی بازی رو بگیری و حالش رو ببری :دی

دوستان هرکی بازی رو گرفته بیاد یه خورده از گرافیکش , گیم پلیش , خلاصه هرچی که تا الان تجربه کرده تو اسپویلر تعریف کنه ببینیم چی جوریاست......

کسی گرفته باشه مطمعن باش فعلا سر و کلش اینورا پیدا نمیشه
پای بازیه یه چند روز:d

ی مقدار تو مغازه رفتیم جلو رسما با ی ابر شاهکار طرف هستید !نورپردازی محیط . سایه ها تکسچرها.صورت کاراکتر ها ماموریت ها به بهترین شکل ممکن درست شدند

دوستان که بازی رو گرفتن میتونین بگین باشگاه های بدنسازی چطوره مثلا چند تا رشته ورزشی تو بازی هست مثلا تو san andreas کاراته و بوکس و کیک بوکس بود

آقا یه سوال:d(ببخشید اگه به مدل تاپیک نیومد)
من 2تا کنسول رو دارم با کدوم گرافیک بالاتره؟فرقی داره؟
به نظرتون برا ps3 هم فردا پخش میشه؟

از لحاظ گرافیکی فعلا هیچی معلوم نیست ولی بعید می دونم فرقی داشته باشن.
من که نسخه ی PS3 رو میگیرم چون هم ارزونتره و هم کم درد سرتر (برنر مکس, LT3 ,نصب اجباری, 97% )

خسته نشدید انقدر بحث کردید؟!
آخر نسلی به جای این که از بازی ها لذت ببرید دارید باز هم بحث این روی این بهتره اون روی اون یکی بهتره رو وسط می‌کشید.
شاهکاری که راکستار می‌سازه برای هر کنسول جداست و عین هم دیگه؛ انقدر تریپ من مطمئنم روی فلان بهتره ور ندارید.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or