Grand Theft Auto V | PS3

ps3amir

کاربر سایت
Aug 19, 2008
677
نام
مسعود
دوستان من 61% بازی رو رفتم اما دیگه مرحله ای نمیاد.
7132-grand-theft-auto-v-jpg

7133-grand-theft-auto-v_2-jpg

اون چیزی که گوشه تصویر مینویسه یعنی چی؟

عکس که برای من نمیاد ولی فکر کنم اونجا هستی که باید یک ماشین مناسب برداری در یک جایی که ایراد نگیره بزاری و به یکی از دو شخصیت دیگه زنگ بزنی.

Sent from my iPhone 4s

Ary4n-Maestro

کاربر سایت
Jun 20, 2013
2,224
نام
آرین
سجاد جان من دستگاه پیشم نیست تست کنم دیتا بازی 1بار پاک کن بعد اپدیت و بریز دوباره دیتا نصب کن شاید مشکل حل شد یا اپدیتارو از 1.6تا 1.9 به ترتیب بریز ببین جواب میده یا نه.شاید مشکل از دیتا باشه:-/ اخه بقیه عین بنز دارن از بازی کار می کشن:d

برادر اول رمز حرف بزرگ بزار(مثلM) بعد توی رمزتم یک عدد بزار مشکلت به احتمال زیاد حل میشه;)
ارین امیدوارم تو بازی فقط هدشات شی:p اپدیت ریختی داری حال می کنی:d

من تازگیا نمیدونم ملت چی کارم دارن ... با تانک میوفتن به جونم

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
من تو پایان بازی انتخاب کردم که مایکل بمیره! حالا هیچ راهی نیست که یجوری مایکل برگرده تا بتونم ماموریت ها جانبی و ... اش رو برم؟

'!|SNAKE|!'

کاربر سایت
Sep 4, 2011
725
نام
Soroush
من تو پایان بازی انتخاب کردم که مایکل بمیره! حالا هیچ راهی نیست که یجوری مایکل برگرده تا بتونم ماموریت ها جانبی و ... اش رو برم؟

اول بگم که اگر میخوای هر سه شخصیت زنده بمونن نه مایکل رو بکش نه ترور بلکه گزینه سه خودکشی رو بزن ...
هیچ راهی نیس یا حداقل من ندیدم :d جز اینکه از سیو قبلی استفاده کنی تا دوباره اخرین ماموریت رو بری ...

byavarifar

کاربر سایت
Sep 7, 2007
178
نام
بابك
آقا هيچ راهي نيست كه رو نقشه بشه فهميد كدوم مأموريت واسه كدوم شخصيته؟؟؟ من كلي راه رو ميرم به طرف يه مأموريت خاص ، بعد پيغام مياد كه با يه شخصيت ديگه بايد بياي تا بتوني اين مأموريت رو انجام بدي، اينطوري خيلي وقتم گرفته ميشه. :(

MEHRDAD05

کاربر سایت
Apr 16, 2013
115
نام
mehrdad
آقا هيچ راهي نيست كه رو نقشه بشه فهميد كدوم مأموريت واسه كدوم شخصيته؟؟؟ من كلي راه رو ميرم به طرف يه مأموريت خاص ، بعد پيغام مياد كه با يه شخصيت ديگه بايد بياي تا بتوني اين مأموريت رو انجام بدي، اينطوري خيلي وقتم گرفته ميشه. :(
سبز ها مال فرانکلینه ابی ها مال مایکل نارنجی هم مال ترور

- - -ویرایش - - -

سجاد جان من دستگاه پیشم نیست تست کنم دیتا بازی 1بار پاک کن بعد اپدیت و بریز دوباره دیتا نصب کن شاید مشکل حل شد یا اپدیتارو از 1.6تا 1.9 به ترتیب بریز ببین جواب میده یا نه.شاید مشکل از دیتا باشه:-/ اخه بقیه عین بنز دارن از بازی کار می کشن:d
ابنجوری هم حل نشد:((

.:MOHAMMAD:.

کاربر سایت
Jul 23, 2012
17
نام
محمد
سلام دوستان
تو یکی از مراحل فرانکلین گیر کردم! که با حرف ( L ) نشونش میده
که از طریق تلفن کارتی میگه که باید 3 نفر بکشی!
نفر اول توی یه ورزشگاه هست لبِ یه ساحل
نفر دوم هم توی یه قایق هست وسط دریا
اما! نفر سوم روی یه ساختمون علامت گذاشته, وقتی میرم روی ساختمون و قشنگ روی علامت ه وا میسم هیچ کس نیست که بکشمش!
چی کار کنم؟

TRUE WARRIOR

کاربر سایت
Aug 24, 2009
555
سلام دوستان
تو یکی از مراحل فرانکلین گیر کردم! که با حرف ( L ) نشونش میده
که از طریق تلفن کارتی میگه که باید 3 نفر بکشی!
نفر اول توی یه ورزشگاه هست لبِ یه ساحل
نفر دوم هم توی یه قایق هست وسط دریا
اما! نفر سوم روی یه ساختمون علامت گذاشته, وقتی میرم روی ساختمون و قشنگ روی علامت ه وا میسم هیچ کس نیست که بکشمش!
چی کار کنم؟

منم دقیقاً یک هفته گیر این لعنتی بودم!:d
نفر سوم،در بالکن همون ساختمون رو به روییت هست،طبقات بالا رو ، رو به علامت دایره ای دنبال کن،پیداش می کنی.(حالا یا در بالکنه، یا مشغول تمیز کردن شیشه های ساختمون،دقت کنی مشخصه)

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman
اینو که میدونم ماموریت جانبیه (اصلی ها که تموم کردم) میخوام بدونم چه کارشون کنم چیزی توش باید پیدا کنم و این که دقیقا کجاس اون.

Sent from my iPhone 4s
تو اون منطقه های سبز دوتا ماشین هست که باید پیدا کنی
تو لینک زیر جای ماشینها و عکس خودشونم گذاشته
GTA V Grass Roots Mission Walkthrough - Grand Theft Auto 5

Alien87

Gold User
Dec 11, 2007
2,042
نام
علی
من تازه PS3 گرفتم! نمیشه جای L و چهار جهت رو تو بازی عوض کرد! به انالوگ عادت ندارم برای راه رفتن و رانندگی! :( تو تنظیماتشو پیدا نکردم!!

آخرین ویرایش:

Milad_HW

کاربر سایت
Feb 3, 2012
600
نام
میلاد
من تازه PS3 گرفتم! نمیشه جای L و چهار جهت رو تو بازی عوض کرد! به انالوگ عادت ندارم برای راه رفتن و رانندگی! :( تو تنظیماتشو پیدا نکردم!!

نه داداش بهتره عادت کنی همه بازی ها با آنالوگ سمت چپ حرکت می کنن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر