Grand Theft Auto V | PS3

racon_leon

کاربر سایت
Jun 20, 2007
1,058
یه سوالی داشتم در مورد همون اوایل بازی :
توی اون دزدی اول بازی ترور فرار کرد اون 2 تای دیگه مردن و مایکل هم دستگیر شد ؟ کلا فرانکلین ربطی به اون قضیه ی دزدی نداره ؟ فقط بی زحمت چیزی رو اسپویل نکنید چون فک کنم 6 7 درصد بازی رو رفتم.
با این سیستم سویچ کردن کاراکتر ها هم اصلا حال نکردم معلوم نیست چه جوریه مثلا نمیدونم مرحله ی فرانکلین رو برم یا مرجله های مایکل رو . یه ذره گیج شدم.

erfanimmortal

کاربر سایت
Mar 27, 2010
1,516
نام
عرفان
توی اون دزدی اول بازی ترور فرار کرد اون 2 تای دیگه مردن و مایکل هم دستگیر شد ؟ کلا فرانکلین ربطی به اون قضیه ی دزدی نداره ؟ فقط بی زحمت چیزی رو اسپویل نکنید چون فک کنم 6 7 درصد بازی رو رفتم.
با این سیستم سویچ کردن کاراکتر ها هم اصلا حال نکردم معلوم نیست چه جوریه مثلا نمیدونم مرحله ی فرانکلین رو برم یا مرجله های مایکل رو . یه ذره گیج شدم.
مایکل و ترور از قبل با هم دوست بودن و انشالله در ادامه بازی مشاهده میکنی که چطور با هم روبرو میشن و با س..ه های زن مایکل ور میره :d

سویچینگشم تعجب میکنم ایراد میگیرید خیلی باحاله که درسته 10 ثانیه طول میکشه اما بهتره اینه که بنویسه لودینگ و درصد زیاد بشه!
واسه اینکه گیج میشی ماموریت کدوم رو بری این آزادی عملی که به آدم میده گیج کننده نیست
خیلی باحاله که :d

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
منم بالاخره ديروز بازيو گرفتم. واقعا عاليه !!! ترور عجب كاراكتريه . خيلي خوبه.
يه نكته جالب هم اينكه ما تو محلمون دوتا گيم فروشي داريم كه من تا حالا نديده بودم هيچ بازيرو تموم كنن. حتي براي last of us من روز اول رفتم حد اقل ٥٠ تا موجود داشتن ولي سر اين بازي روز اول تموم كرده بودن!!! مجبور شدم تا ديروز صبر كنم كه دوباره بيارن.

M

!_Meshki_!

خلاقيتي ديگر .... Breaking Bad در GTA V :))
رجوع شود به آواتار :d
70952071605136863504.jpg

ccie

کاربر سایت
Jan 30, 2008
1,300
نام
xerxes

ماموریت های هر کدوم به یک رنگی هست و معمولا تا اونجا که من دیدم به صورت ؟ و یا حرف الفبای اچ مشخص شده
اما برای پیدا کردن ماموریت هر کدوم به رنگ ماموریت توجه کن
به این صورت که
فرانکلین = سبز
مایکل = ابی
ترور = زرد

بعضی از ماموریت ها باید قبلش کارایی رو انجام بدی مثلا با مایکل دوره خلبانی ببینی و یا فرانکلین باید دوره تیراندازی ببینه و معمولا از پیامهایی که دریافت میکنند مشخصه

triple h

کاربر سایت
Dec 9, 2006
805
نام
احسان
کنسول من رجن 2 هست بازی رجن 1
اگه کد بالون رو با اکانت رجن 1 بزنم بالون برای تمام پروفایلهای کنسولم باز میشه؟
یعنی با اکانت رجن 2 هم میتونم از بالن استفاده کنم؟

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
کنسول من رجن 2 هست بازی رجن 1
اگه کد بالون رو با اکانت رجن 1 بزنم بالون برای تمام پروفایلهای کنسولم باز میشه؟
یعنی با اکانت رجن 2 هم میتونم از بالن استفاده کنم؟

ببين سه تا چيز حتما" بايد هم ريجن باشند يكي بازي ايت و يكي هم كد ات و در اخر هم اكانت

شما مثلا" بازي ايت ريجن يك ه ! مياي كد ريجن يك رو وارد اكانت ريجن يك مي كني و از الان به بعد روي همه پروفايل ها حتي پروفايل هاي غير ريجن يك هم ميتوني بازي كني
عملا" شما بعد وارد كردن كد در اكانت مربوطه ديگه كاري به اون اكانتي كه نميخوايش ولي كد رو واردش كردي نداشته باشه

amirH.n

کاربر سایت
Aug 18, 2013
81
نه فرانکلین ربطی به اون دزدی نداره
همینو میگم تا بعد خودت بفهمی داستانو
من البته ایکس باکس دارم ولی گهگاهی میام اینجا یه دوری میزنم:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر