Grand Theft Auto: The Ballad of G4y Tony

moer

کاربر سایت
Jun 20, 2009
528
نام
Masoud
الان هم ميشه بازي كرد.
اين اپديت dashboard از طريق اينترنت هست. شما اگه با gta اپديت كردي بايد اونو پاك كني بعد اينو بريزي اواتار هم داره.
پس اقا لينك سايت xbox.com و لطف كنيد مه از سايت اصلي دانلود كنم ! همين داشبوردي كه 3 روز پيش آمد و ميخوام ! مرسي !

Hooshi

کاربر سایت
May 8, 2007
1,082
نام
Houshang
درود
دوستان من اينو دانلود کردم و رايت زدم وقتی تو دستگاه ميزارم اجرا نميشه انگار داره فيلم اجرا ميکنه
مشکل از کجاست؟

Ali-360

کاربر سایت
Feb 14, 2007
1,140
نام
شک داری؟؟؟ گفتم که علی
آقا این بازیرو تو تهران جایی نمیفروشه؟؟؟!

اگه کسی خودش میفروشه و میتونه حوالی انقلاب و ولیعصر بیاد من خریدارم...

mehdi keshvari

کاربر سایت
Sep 16, 2008
983
نام
مهدی
سلام بچه ها
من بازی رو خریدم گذاشتم اجرا نشد دادم میثم عزیز به 1.6.1 آپدیت کرد ولی بازم اجرا نمیشه قضیه چیه . کمک ؟
درایو هم benq هستش

erfan_22

کاربر سایت
Apr 7, 2008
236
نام
erfan
سلام بچه ها
من بازی رو خریدم گذاشتم اجرا نشد دادم میثم عزیز به 1.6.1 آپدیت کرد ولی بازم اجرا نمیشه قضیه چیه . کمک ؟
درایو هم benq هستش
منم درایوم benq ولی بازیو گرفتم هیچ مشکلی نداشت و سیو هم کردم
من نمیدونم ولی حالا با یه دیسک دیگه امتحان کن;)

ADSL

کاربر سایت
Mar 23, 2008
1,077
نام
رضا
سلام من بازی و با این دیسک اکتیو گرفتم اما الان که دیسک اکتیو رو میذارم یه play dvd میاد اونو میزنم بعد یه صفحه سفید میاد چرت پرت به زبانهایه مختلف نوشته بعد دیگه هیچ تغییری نمیکنه دیسک رو که در میارم اولا اصلا فرصت گذاشتن بازی نیست دومن وقتی میذارم مثل همون دیسک یه play dvd میاد اصلا اسم بازیو نمینویسه .

مشکل چیست کمکم کنید.

آخرین ویرایش:

mehdi keshvari

کاربر سایت
Sep 16, 2008
983
نام
مهدی
آپدیت هم کردم بازم نشد.
ای بابا چه گیری کردیما
یکی از اساتید گفت که بخاطر اینکه قبلا فریمورم 1.1 بوده حالا مستقیم رفته به 1.6.1 بخاطر همینه که گیره
ولی اگر اول میرفت به 1.6 بعد میرفت به 1.6.1 حل بود .

ADSL

کاربر سایت
Mar 23, 2008
1,077
نام
رضا
سلام من بازی و با این دیسک اکتیو گرفتم اما الان که دیسک اکتیو رو میذارم یه play dvd میاد اونو میزنم بعد یه صفحه سفید میاد چرت پرت به زبانهایه مختلف نوشته بعد دیگه هیچ تغییری نمیکنه دیسک رو که در میارم اولا اصلا فرصت گذاشتن بازی نیست دومن وقتی میذارم مثل همون دیسک یه play dvd میاد اصلا اسم بازیو نمینویسه .

مشکل چیست کمکم کنید.

من 30 ثانیه هم میزارم بمونه اما باز اجرا نمیشه.

البته من دیسک اکتیو رو که در میارم بر میگرده به داشبرد

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
پس اقا لينك سايت xbox.com و لطف كنيد مه از سايت اصلي دانلود كنم ! همين داشبوردي كه 3 روز پيش آمد و ميخوام ! مرسي

خوب از همين لينكي كه هست دانلود كن دوستان تو صفحه ي قبل گزاشته بودن. لامصب 83 مگا بايته

ps

کاربر سایت
Jun 13, 2007
54
نام
issa
من 30 ثانیه هم میزارم بمونه اما باز اجرا نمیشه.

البته من دیسک اکتیو رو که در میارم بر میگرده به داشبرد

درسته وقتی دیسک اکتیو در میاری بر میگرده توی داشبرد بدون این که دستگاهت را خاموش کنی سیدی بازی را بذار وبازی کن

shock

کاربر سایت
Oct 14, 2009
38
من آپديت داشبورد رو از لينكي كه صفحه پيش گذاشته بودم گرفتم و خودم چك كردم بر روي بازي تيكن مشكلي نداشت بازي با هارد اجرا شد و save هم ميكنه.
چون gta اينجا هنوز نيومده براي اين بازي هنوز چك نكردم. در ضمن خواستم بگم كه اين لينك قابل اطمينانه...

RONIIN

Tech Team
کاربر سایت
Sep 13, 2008
636
نام
خسرو
دوستان من پست هارو خوندم و تا اینجا اینارو فهمیدم:
1-برای اجرای این بازی حتما باید 1.6 داشته باشی.
2-آپ دیت جدید رو هم داشته باشی.(این آپدیت حتما باید به وسیله ی فلش انجام بشه یا نه از لایو هم مشکلی نداره؟)
3-اکتیویت دیسک رو هم داشته باشی.
اینا کافیه؟:confused:
مرسی

آخرین ویرایش:

shock

کاربر سایت
Oct 14, 2009
38
من اين بازي رو امروز گرفتم ولي هنوز دستم نرسيده.
اجراش كردم براتون دربارش مي نويسم.
از دوستانم در( همدان )اگه كسي اين بازي رو ميخواست بهم پيغام خصوصي بده...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر