Grand Theft Auto Online - LSCC | XBL

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
Crew به 50 نفر رسیده.
شروین از ساعت 6 عصر به بعد هست.
امروز نمی تونه بازی کنه ازون دوستی هم که قرار گذاشته بود باهاش معذرت خواهی می کنه.
گفته که پول ها و ماشینش متعلق به همه ـست. هرکار می خواین بکنین حلاله :D

M

!_Meshki_!

شخصيت GTA Online دم در خونه مايكل :d
92668193349429691930.jpg

97300503680252489085.jpg

farshad174

کاربر سایت
Aug 24, 2013
20
پولُ مفت خرج نکنید کلا بهتره از حساب گروه پول بر ندارید تا بتونیم یه خونه بخریم.از شروین

حساب گروه چیه دیگه؟!
مطمئنی داری gta بازی می کنی؟
آقا من تقریباً 400 هزار تا رو جمع کردم می خوام گرون ترین خونه رو بگیرم ولی خوب تو شرق نیست

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 2

C4DM01i5

کاربر سایت
Sep 18, 2013
13
سلام به دوستان
من تازه کارم اگه میشه یکم راهنماییم کنید

من کرو ساختم 2_3 روز بدون مشکل بازی کردم یدفعه قطع شد،ازون روز به بعد ارور میده و اصلا وارد بخش آنلاین نمیشه :

Your profile does not have the correct permissions to access Xbox LIVE functionality

-باید اکانت گلد بگیرم؟
-یا چی؟؟

xxxmah

کاربر سایت
Feb 18, 2013
611
نام
احمد رضا
سلام . از من وقت ورود به gta online ارور clude server میده . اینو میدونم این مشکل واسه همس و گاهی وقتا خوبه گاهی خراب . ولی نگاه کنید من اکانت social club دارم اصلا یه دونه عکسم نمی تونم بگیرم که وارد اکانتم بشه . همه بازی های راک استار اکانت social club منو میشناسن الا این gta . شما همه عکس میگیرید و وارد اکانتتون میشه . ولی از من وقتی رو دوربین کلیک میکنم ارور میده . اصلا بازی کردن آنلاین هیچی ، حداقل باید عکس بگیرم وارد بشه ، نمیشه ! خیلی خیلی ممنون میشم راهنمایی کنید

amirhossein61

کاربر سایت
Sep 18, 2010
190
نام
Amir Hossein
سلام . از من وقت ورود به gta online ارور clude server میده . اینو میدونم این مشکل واسه همس و گاهی وقتا خوبه گاهی خراب . ولی نگاه کنید من اکانت social club دارم اصلا یه دونه عکسم نمی تونم بگیرم که وارد اکانتم بشه . همه بازی های راک استار اکانت social club منو میشناسن الا این gta . شما همه عکس میگیرید و وارد اکانتتون میشه . ولی از من وقتی رو دوربین کلیک میکنم ارور میده . اصلا بازی کردن آنلاین هیچی ، حداقل باید عکس بگیرم وارد بشه ، نمیشه ! خیلی خیلی ممنون میشم راهنمایی کنید

مال منم دقیقا اینجوریه و نا امید شدم دیگه چند وقته نمیرم!:(

|SiNa|

کاربر سایت
Sep 21, 2013
213
دوستان وقتی که وارد مولتیپلیر میخواهید بشوید این کار ها را قبلش انجام دهید ( خودم آنها را امتحان کردم )
اول وارد حالت داستانی یا تک نفره بشوید . سپس دکمه پایین را نگه دارید و RS را پایین دهید .
بعد صبر کنید تا وارد شود . اگر کاراکتری ساخته اید و ارور سرور های کلود راک استار را داد نه دکمه RETRY را بزنید نه کاراکتر جدید بسازید .
برگردید تو تک نفره و از منوی START گزینه ONLINE را انتخاب کنید . از اینجا هم امتحان کنید باز هم نشد تلاش کنید به همین شکل.
خود راک استار توی بازی پیام میده ( قبل از ورود به بازیه چند نفره ) که از همین راه بروید.
من خودم دیروز با سرگروه بازی کردم ....

|SiNa|

کاربر سایت
Sep 21, 2013
213
بله حل شده و تقریبا همه تو بازی هستند . منتها اگه پاک شده باشه دیگه پاک شده چون ظاهرا اون روش بالا هم دیگه جواب نمیده

amirhossein61

کاربر سایت
Sep 18, 2010
190
نام
Amir Hossein
دوستان وقتی که وارد مولتیپلیر میخواهید بشوید این کار ها را قبلش انجام دهید ( خودم آنها را امتحان کردم )
اول وارد حالت داستانی یا تک نفره بشوید . سپس دکمه پایین را نگه دارید و RS را پایین دهید .
بعد صبر کنید تا وارد شود . اگر کاراکتری ساخته اید و ارور سرور های کلود راک استار را داد نه دکمه RETRY را بزنید نه کاراکتر جدید بسازید .
برگردید تو تک نفره و از منوی START گزینه ONLINE را انتخاب کنید . از اینجا هم امتحان کنید باز هم نشد تلاش کنید به همین شکل.
خود راک استار توی بازی پیام میده ( قبل از ورود به بازیه چند نفره ) که از همین راه بروید.
من خودم دیروز با سرگروه بازی کردم ....

این راه رو کلی تکرار کردم نشد که نشد!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر