Grand Theft Auto Online - LSCC | XBL

پیامی از دِ کانیبال که هنوز هم روحش تو انجمن ها سرگردانه :

درود بر تمامی آدم خواران شرقی، بنده به دلایلی معلوم سفر به قیامت کرده ام، ولی نگران نباشید، این هم غیبتی صغری خواهد بود و این جانب بعد از یک ماه، طلوعی با شکوه بر فراز تمام انجمن های زامبی محور BC خواهم داشت. نگران نباشید که من از همینجا همه چیز را کٌنتٌرٌل خواهم کرد، و دیشب گله آدم خواران 30 نفر هم رد کره !
امشب در ساعت 7:30 آنلاین خواهم بود و آماده حمله به تمام جوجه های آمریکایی و اروپایی. اگر خواستید صدای عروجی مرا بازی دِگر بشنوید، در لایو پارتی و یاهو حضوری شکوهمندانه خواهم داشت.

انا لِله و انا لیه راجعون

اقا سرور درست شده؟
کلود سیو؟
من میرم تو انلان تو همون مرحله اول قبلا میزد منتظر دیگر بازیکنان الان زده lunching sission ولی اینم نمیاد ؟ چه کنم؟ :d

دوستان عزیز اگه امکان داره یکی یه LIVE PARTY درست کنه که همه بتونن بیان با هم هماهنگ بشن !! خیلی به هم ریخته شده اصلا نمیشه اعضای تیم LSCC رو پیدا کرد ...
عزیزان یه فکری بکنید ...

دوستان عزیز اگه امکان داره یکی یه LIVE PARTY درست کنه که همه بتونن بیان با هم هماهنگ بشن !! خیلی به هم ریخته شده اصلا نمیشه اعضای تیم LSCC رو پیدا کرد ...
عزیزان یه فکری بکنید ...

خوش به حالتون ! ملت همه دارن بازی میکنن به جز من!:(

من باز دوباره سعی میکنم عصری ساعت 7 اینجورا بیام اگه بچه های کرو کسی بود اینوایت بده!

بچه ها شما روی my crews میزنید اسم کرو میاد؟ مال من میزنه social club error !:(

شروین خودت امروز آنلاین میشی یا فردا؟

خوش به حالتون ! ملت همه دارن بازی میکنن به جز من!:(

من باز دوباره سعی میکنم عصری ساعت 7 اینجورا بیام اگه بچه های کرو کسی بود اینوایت بده!

بچه ها شما روی my crews میزنید اسم کرو میاد؟ مال من میزنه social club error !:(

شروین خودت امروز آنلاین میشی یا فردا؟

نه اسم کرو نمیاد ولی مستقیم وارد سیزنی میشی که بیشتر بچه های کرو اونجان

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 2

آخرین ویرایش:
عزیزان یه فکری بکنید ...

آقا کافیه join crew member رو بزنی وصل میشی به بچه های کرو

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 2

سلام من به social club پیوستم . بعد از داخل خود اکسپلور xbox وارد اکانتم شدم ولی وقتی بازی رو اجرا میکنم اکانتمو تشخیص نمیده اصلا تو حالت آنلاین نمی تونم با گوشیم عکس بگیرم . آیا تو خود بازی جایی هست که اکانتم رو اونجا وارد کنم ؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or