Grand Theft Auto Online - LSCC | XBL

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
سلام .​
به گروه (East LosSantos Cannibal Corps (LSCC خوش اومدید !
فقط اینوایت میکنم دوستان رو پس هرکی که پایه بود id ـش رو بده تا توی این پست ثبت بشه :)
راستی بیشتر طرفای شرق لوس سانتوس میپلکیم ! و هر از گاهی به بچه های غرب حمله میکنیم !
شعار ما هم که مشخصه :No Mercy , Kill them all and eat their hearts !

قوانین بازی :
داشتن هدست یا میکروفون کینکت . الزامی نیست اما بهتره برای هماهنگی داشته باشید .
آزادید که هرکاری که میخواید تو بازی بکنید فقط بهم توهین نمیکنید وگرنه از گروه بیرون میشید .
چیت ممنوع . ( رمز نزنید )

22490558133098926220.png

ساعات زمان بازی
جمعه تا سه شنبه :
6عصر تا 9 شب
چهار شنبه :
4بعد از ظهر تا 9 شب
پنجشنبه :
6 عصر تا 12 شب
(ساعات کامل مناسب افرادیه که مشکلات مدرسه یا کاری دارند )
( تو این زمان هایی که مشخص شده خودمم معمولا هستم ولی دوستان آزادن هروقت که میخوان از بازی لذت ببرند )

لیست اعضا
تعداد اعضا : 27 نفر

CREW LEADER
SHERVIN_CANNIBAL
COMMISSIONERS
Royal_Star

HoseinShinigami
LIEUTENANTS

amirhossein61
MeraBenzema26
REPRESENTATIVES
kasra001
N1M4Ghost
DeadBurnedBody
MUSCLE
AliAslani
alirezagosili
brave100
mehrdad_1992NARUTO20122
shayanry
amirpouria47
xsadegheihx

لیست سایر اعضای گروه :
50579118722179813132.png

برای اینکه وارد لیست گروه بشین ( لیست قرمز رنگ ) باید برای خود یک اکانت در سایت راک استار بسازید ( social club ) و سپس اونو با پروفایل ایکسباکستون "لینک" کنید و بعد از INVITE شدن اکانتونو چک کنید و اونو ACCEPT کنید . اگر میخواهید عضو کرو بمونید از لیست صفحه CREW گزینه ADD AS CREW رو انتخاب نمایید

سوال یا انتقادی داشتید در خدمتم . آی دی ROCKSTAR SOCIAL CLUB خودتونو بذارید برای بازی .

آخرین ویرایش:

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
بله داداش از الان ادد میکنیم که بی وقفه داخل شیم ! باشه الان ادد میکنم. راستی میدونستید وقتی که میپرید رو هوا B رو بزنید شیرجه میزنه :D

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
داداش آنلاین ش هنوز نیومده ولی از الان داریم کارو بارو ردیف میکنیم از خود بازیه اصلی وسیع تره کارایی که میتونی بکنی ، این لینکت تو راک استار ساشیال کلابه دیگه؟

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
دوستان لطفا دقت کنید !
باید تو سایت راک استار پروفایل بسازید و بدید که من ادد کنم :D ! البته من اینا رو هم میذارم الان ولی لینک اکانته راک استارتونم بدید ( بسازید و بعد با پروفایل 360 ـتون لینک کنید )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر