Grand Theft Auto Online - Iranian Gangs Squads | XBL

msd70741

کاربر سایت
Nov 19, 2008
285
نام
مهرداد
دوستان یه کمکی به من بکنبد ممنون میشم
من الان دارم انلان بازی میکنم
اوئل اینکه چطوری میتونم با ایرانی ها بازی کنم ؟ الان هرکی که هست ترکی و ... از حرف زدنشون معلومه
بعد چطوری پول درباریم
وضعیت مالی خراب
و اینکه اونایی کهع آنلاین هستن تو نقشه یکسری سفید و یکسری قرمز هستند
اینا چی به چیه ؟؟؟

sajjadsa

کاربر سایت
Nov 13, 2011
91
نام
سجاد
سلام دوستان
نمیدونم جای درستی میپرسم یا نه.
راستش برای اولین بار میخوام با کنسول آنلاین بازی کنم.
من شدید علاقه دارم GTA V رو آنلاین تجربه کنم. دیسکمم 100% هست و مشکلی نداره. میخوام بدونم سوای اینکه باید اکانتمو گلد بکنم آیا هزینه دیگه ای هم داره؟ باید پوینت هم بخرم؟ اگر آره چقدر احتیاج هست؟ و اینکه پوینت هزینه شده برای چه مدت هست؟ تاریخ انقضا داره؟

ممنون میشم جوابمو بدید ...

amirhossein61

کاربر سایت
Sep 18, 2010
190
نام
Amir Hossein
سلام دوستان
نمیدونم جای درستی میپرسم یا نه.
راستش برای اولین بار میخوام با کنسول آنلاین بازی کنم.
من شدید علاقه دارم GTA V رو آنلاین تجربه کنم. دیسکمم 100% هست و مشکلی نداره. میخوام بدونم سوای اینکه باید اکانتمو گلد بکنم آیا هزینه دیگه ای هم داره؟ باید پوینت هم بخرم؟ اگر آره چقدر احتیاج هست؟ و اینکه پوینت هزینه شده برای چه مدت هست؟ تاریخ انقضا داره؟

ممنون میشم جوابمو بدید ...

نه نیازی نیست پوینت بخری! فقط گلد کافیه!

Dark Espirro

کاربر سایت
Mar 12, 2014
65
نام
محمد
دوستان یه کمکی به من بکنبد ممنون میشم
من الان دارم انلان بازی میکنم
اوئل اینکه چطوری میتونم با ایرانی ها بازی کنم ؟ الان هرکی که هست ترکی و ... از حرف زدنشون معلومه
بعد چطوری پول درباریم
وضعیت مالی خراب
و اینکه اونایی کهع آنلاین هستن تو نقشه یکسری سفید و یکسری قرمز هستند
اینا چی به چیه ؟؟؟

دوست عزيز بازي اوپن ورلد هست كال آف نيست كه يه هاست ايراني بشه يا مثل پي سي هك بشه!شما ميتونيد خودتون تو مپ خودتون بريد و دوستاي ايراني تون رو اينوايت كنين اونجا تا باهم باشين يا اينكه كسي شما رو دعوت كنه و از طريق گوشيتون ( از 4 جهت دسته بازش كنين) اكسپت كنين و برين تو مپش. از همون اول كه توي فرودگاه پياده ميشين ميتونين مرحله هارو برين اين مرحله ها هم توي موبايلتون هست، كم كم لول بالا ميبرين و پول ميگيرين و بازي هم لذت بخش تر ميشه. يادتون نره پول هاتون رو تو حساب بانكتون بريزين

- - -ویرایش - - -

آقا من مشکل کانکت شدن دارم یه 4 ماهی میشه میواستم بدونم چه طور حل میشه اینجا زده ولی من زیاد سر در نیوردم
https://support.rockstargames.com/h...sing-connection-to-online-games-empty-lobbies
لطفآ یکی راهنمای کنه این مشکل پورت و چه طوری میشه حل کرد

به طور واضح گفته شده. اول از شما ميخواد بفهمين كه NAT شما چه مدلي هست. اين رو ميتونين از روش خودش بفهميد يه سرچ هم تو اينترنت بكنيد روش ديگه اي هست فكر كنم. بعدش ميگه كه احتمالا مشكل از پورت UDP شماست.والا اين مشكل پورت UDP چن وقتي بود گريبانگير همه شده بود و خيليا الان ازش خلاص شدن، احتمالان شمارو ول نكرده هنوز :d اشكال از اينترنت ايرانه!فكر كنم تنها و تنها راهش هم عوض كردن شركت اينترنتيتون هست. يادتون باشه پورت UDP براي بازي هست و اگه تو اين بازي مشكل پورت دارين، يقينا توي بقيه بازي ها هم مشكل خواهيد داشت

hamed_kh

کاربر سایت
May 21, 2014
13
نام
حامد
منم اد کنید hamedkh78

دوستان من نمیتونم به gta online وصل شم ارور میده میگه باید اپدیت از xbox game store دانلود کنی مشکل چیه عضو crew هم شدم

Last edited by a moderator:

amirhossein61

کاربر سایت
Sep 18, 2010
190
نام
Amir Hossein
دوستان من نمیتونم به gta online وصل شم ارور میده میگه باید اپدیت از xbox game store دانلود کنی مشکل چیه عضو crew هم شدم

خب موقعی که ارور داد A رو بزن خودش میره تو store از اونجا فک کنم 7 تا dlc باشه که اونایی که دانلود نکردی و باید دانلود کنی تا بره تو آنلاین!

sajjadsa

کاربر سایت
Nov 13, 2011
91
نام
سجاد
دوستان من یه مشکلی دارم که اگه راهنمایی کنید ممنون میشم

الان در ایکس باکس من و در قسمت پروفایل جلوی Microsoft account ایمیل منو نوشه که مال جی میل هست
اما وقتی میخوام تو سایت راک استار اکانتمو سینک کنم از جی میل سرویس نمیگیره و فقط میتونم ایمیل مایکروسافتمو بدم که طبیعتا یه گیمر تگ دیگه غیر از مال خودم بهم میده

چطور میتونم از گیمر تگ خودم استفاده کنم؟

گیمر تگ من sajjadsa هست.

sajjadsa

کاربر سایت
Nov 13, 2011
91
نام
سجاد
دوستان من یه مشکلی دارم که اگه راهنمایی کنید ممنون میشم

الان در ایکس باکس من و در قسمت پروفایل جلوی Microsoft account ایمیل منو نوشه که مال جی میل هست
اما وقتی میخوام تو سایت راک استار اکانتمو سینک کنم از جی میل سرویس نمیگیره و فقط میتونم ایمیل مایکروسافتمو بدم که طبیعتا یه گیمر تگ دیگه غیر از مال خودم بهم میده

چطور میتونم از گیمر تگ خودم استفاده کنم؟

گیمر تگ من sajjadsa هست.

از توی خود بازی اقدام کردم و تونستم اکانتمو سینک کنم.

دوستان لطفا منو به عنوان دوست اد کنید.

ممنون

masoud222

کاربر سایت
Jun 2, 2014
47
آقا یکی ب منم کمک کنه من از اون 7تا Dlc چندتاشو دانلود کردم ولی همشون رو دانلود نکردم الان هرچی میخوام join friend و creator رو بزنم. خاموشه و میگه you should complete gta online tutorial چیکار کنم من؟ در ضمن تا الان اصلا هم نتونستم آنلاین gta بازی کنم و هرچی play gta online رو میزنم مثل موقعی میشه که بین شخصیتها سویچ میکنی و مایکل میاد و داره سیگار می‌کشه و هیچ کسی از بچه‌های crew رو نمیبینم. عضو crew هم شدم

KING OF PERSIA

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر