Grand Theft Auto Online - Iranian Gangs Squads | XBL

amir1867

کاربر سایت
Nov 24, 2012
11
اقا الحق و الانصاف خیلی نامردیه
بابا
خب هرکی تونسته آنلاین بشه و سیو کنه و ارور کلود نگرفته بیاد بگه بلکه مال پینگی باشه بلکه مال آیپی باشه
خب بقیه هم استفاده میکنن دیگه

من الان به جایی رسیدم که تردید دارم برم یه مودم روتر بخرم فقط واسه تنظیم کردن چیز بی ان روی مودم

خب لااقل اگه کسی با ایپی ایران موفق شده بگه که دیگ بقیه و من خرج اضافی نکنیم

چرا تو ایران همه خود بد هستیم اینقد
ای بابا
:(=((

عزیزان هرکی تونسته با ایپی ایران موفق بشه یه لطف کنه بگه

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,487
آقا من از یه شرکت دیگه اینترنت میگرفتم سرعتم هم خوب بود رو 180 تا 200 بود آنلاین میزدم ولی شرکتم و عوض کردم تا عوض کردم این طوری شد ربطی به چیز پی ان و من و مودم نداره چون من با همون مودم کار میکردم و میکنم تازه پینگ این شرکته جدیده هم بهتره ولی یکی میگفت مربوط به سرعته چون سرعتم افت داشته ولی بعید میدونم چون تو کشور های پیشرفته هم چند نفر این مشکل و داشتن من هم الان مشکله تو دارم 3 ماه رو لول 66 گیرم

amir1867

کاربر سایت
Nov 24, 2012
11
.::PUИK::.
آقا من از یه شرکت دیگه اینترنت میگرفتم سرعتم هم خوب بود رو 180 تا 200 بود آنلاین میزدم ولی شرکتم و عوض....
واقعا موضوع عجیبی شده
آخه من سرعتم عالیه
وقتی میخوام دانلود کنم
حالا چه از سرور ایرانی چه خارجی و حتی از سرور های داغون خارجی خیلی سریع بهشون متصل میشم و دانلودم شروع میشه

اگر مربوط به چیز بی اف نباشه بنظرم ممکنه مربوط به تنظیمات مودم باشه!!!

همونطور که شما فرمودید بعد از تعویض شرکت سرویس دهندتون با مشکل مواجه شدید
شاید مربوط به تنظیمات time out که یکی از عزیزان اشاره فرمودند.

نظر دوستان چیه در این باره؟

mehrab888

کاربر سایت
Mar 5, 2013
52
منم تا دیروز سرعتم 2mg بود وهيچ مشکلی نداشتم امروز سرعتم رو به 128 کاهش دادم و ارور timed out رو دریافت میکنم به نظر من به سرعت ربط داره

amir1867

کاربر سایت
Nov 24, 2012
11
منم تا دیروز سرعتم 2mg بود وهيچ مشکلی نداشتم امروز سرعتم رو به 128 کاهش دادم و ارور timed out رو دریافت میکنم به نظر من به سرعت ربط داره

نخیر برادر من
به سرعت ربطی نداره

سرعت خود من 2 مگ هست و در روز برای دانلود روی 4 مگ و شبانه هم روی همون 2 مگ

اما این سرعت پیج صفحات و پینگ هست ک مهمه

من با همین سرعت فوق العادم وقتی میخوام یه صفحه رو باز کنم چند ثانیه معطل میشم اما برای دانلود فیلم و غیره حتی در حالت رایگان شبانه هم فوق العده هست

به نظرم باید با آی اس پی صحبت کرد
چون اونا میتونن با یکسری راهکارهایی از پینگ رو تقویت کنن اما صد در صد از سرعتت کم میکنن

خودم هنوز وقت نکردم این موضوع رو پیگیری کنم
اما یکی از بچه ها تاییدش کرد

amirhossein61

کاربر سایت
Sep 18, 2010
190
نام
Amir Hossein
نخیر برادر من
به سرعت ربطی نداره

سرعت خود من 2 مگ هست و در روز برای دانلود روی 4 مگ و شبانه هم روی همون 2 مگ

اما این سرعت پیج صفحات و پینگ هست ک مهمه

من با همین سرعت فوق العادم وقتی میخوام یه صفحه رو باز کنم چند ثانیه معطل میشم اما برای دانلود فیلم و غیره حتی در حالت رایگان شبانه هم فوق العده هست

به نظرم باید با آی اس پی صحبت کرد
چون اونا میتونن با یکسری راهکارهایی از پینگ رو تقویت کنن اما صد در صد از سرعتت کم میکنن

خودم هنوز وقت نکردم این موضوع رو پیگیری کنم
اما یکی از بچه ها تاییدش کرد

داداش اگه تونستی حلش کنی ، به ما هم بگو!
سرویس اینترنتون چه isp هست؟

کمک

کاربر سایت
Feb 14, 2013
75
دوستان کسی می تونه مشکل حل کنه من جیتا رو ابدیت کرد اکانت سوشال ساخت وصل شد ولی ne more downloadable content packes are missing that are required for compatiibility in gta onlline proceed to the xboc games store to download این الارت اول وقتی join frand یا grew یا پلی جتیا انلاین یزنم می نویسه بعدش اینم onine servis dasable on you account وارد استور هم که یشم همین می نویسه کمک خواهش

smr14

کاربر سایت
Apr 3, 2009
55
نام
محمد
سلام دوستان
کسی میدونه چرا نمیشه به سرور وصل شد؟
Rock*star game service are unavable right now please return to gta v and try later
این پیغامو میده.از دوستان کسی راه حلی داره لطفا ذکر کنه.
با تشکر

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,826
من وصل میشم. ولی بعدش همه خارجی ها پرت میشن بیرون از بازی و فقط من میمونم توی بازی. قبلا اینجور نبود ماله همین نته اینجوریه فقط ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر