Grand Theft Auto IV

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
حتی اگر ستاره ها حالت نیمه روشن هم داشته باشن عمل میکنه ؟
دوست عزیز منظورت از ستاره نیمه روشن چیه؟ بابا اگه می خوای این آچیومنت رو بگیری برو تو پست اول راهش رو بهت گفته که چیکار کنی این قدر خودت رو هم عذاب نده;)

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
دوست عزیز منظورت از ستاره نیمه روشن چیه؟
نیمه روشن حالتی ـه که از محوطه ای که پلیس دنبالته توش خارج شدی و منتظری تا به طور کامل پلیس رو گم کنی.

syaleni

کاربر سایت
Aug 30, 2008
202
نام
سیاوش
اون اولا که این بازی اومد من یه دو سه بار از چیت کد از بین بردن Wanted استفاده کردم . حالا این اچیومنتی که مربوط به از بین بردن 4 ستاره پلیس هستش رو می تونم بگیرم یا نه ؟ چون وقتی چیت می زنی می نویسه که این اچیومنت Block شد .

Captain Bl4ck3

کاربر سایت
Jan 9, 2009
1,113
نام
فرهاد
اون اولا که این بازی اومد من یه دو سه بار از چیت کد از بین بردن Wanted استفاده کردم . حالا این اچیومنتی که مربوط به از بین بردن 4 ستاره پلیس هستش رو می تونم بگیرم یا نه ؟ چون وقتی چیت می زنی می نویسه که این اچیومنت Block شد .
برو داخل بازی از chat استفاده نکن و وقتی که با پلیسها در اوفتادی چهار ستاره که شد میتونی از دست اونا فرار کنی تا جایی که چهار ستاره ناپدید بشن و اچیومنت رو دریافت کنی یه فیلم برات میزارم بهتر متوجه میشی.
Code:
http://www.youtube.com/watch?v=YiezkkZNRAs&feature=fvst

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
خوب با یک سیو جدید برو توی بازی!!!
و اچیومن رو بگیر!!

syaleni

کاربر سایت
Aug 30, 2008
202
نام
سیاوش
من همه ی کارهایی که توی اچیومنت گاید گفته شده بود رو انجام دادم و statsم 94.17% شده ! مشکل از کجاست ؟ اچیومنت های آفلاینم هم به جز اینا همه رو دارم : one man army , chain reaction , walk free , key to the city . توی بازیها هم توی هر کدوم حداقل یه بار برنده شدم !
یه چیز دیگه اینکه توی xbox360achievement.org برای اچومنتی که مربوط به اینه که دوستات تو رو بیش از 90% دوست داشته باشند 5% گذاشته بود . منم اینو آخر همه گرفتم ( دوستایی که توی تلفنم بودن packi , jacob , brucie , kate بودن ) که من jacob , brucie , packie رو به بالای 90% رسوندم و اچیومنت رو گرفتم ولی stats 100% نشد !

آخرین ویرایش:

MILOOO

کاربر سایت
Dec 19, 2008
229
One Man Army
http://www.xbox360achievements.org/i...4/UPgNQt4=.jpg
40G
برای گرفتن این اچیومنت، باید در حالت Six-Stars Wanted، حددو 5 دقیقه دوام بیاورید.
شاید اگر بخواید این مدت را در 5 دقیقه بگذرانید و مشکلی پیش نیاید، سخت باشد و اولین بار گرفتن آن بسیار سخت باشد، اما یک راه برای گرفتن این اچیومنت وجود دارد.

یک راه زیرزمینی که جزایر را به هم متصل میسازد در بازی هست که در اوایل بازی استفاده از آن غیر ممکن است، اما اگر بتوانید خود را داخل آنها برسانید و از مرز معین شده بگذرید، ستاره های پلیس شم به 6 خواهد رسید و بدون درگیری و دیدن یک پلیس میتوانید 5 دقیقه را گذران کنید.
برای اینکار، ابتدا یک ماشین تهیه کنید و به نبش Grand Boulevard با خیابان Leavenworth ، نزدیک ایستگاه پلیس بروید:
http://i28.tinypic.com/28w2i5l.jpg
ناحیه در نقشه مشخص است.

حال، از خیابان لیون ورث به سمت بلوار گرند، به سمت چپ(در بازی) پیچیده و به سمت تپه ای که میبینید بروید. وقتی به نوک تپه رسیدید، به سمت چپ نگاه کنید. یک دیوار بسیار کوتاه جلوی تونل زیرزمینی خواهید دید. حال، تنها کافیست با ماشین از روی دیوار رد شده و به سرعت به سمت شمال اگونکوئن رفته و وقتی که دیدی ستاره ها به 6 رسیده اند، فقط از ماشین پیاده شوید و پنج دقیقه بنشینید. بعد از پنج دقیقه، بدون دیدن حتی یک پلیس اچیومنت آنلاک خواهد شد.
*از ریل ترن هوایی هم میتوان استفاده کرد.

میبخشید ولی من با این اوصواف بازم نتونستم محل دقیق رو پیدا کنم !! حتی اون عکس نقشه رو روی کاغذ هم کشیدم ولی بازم نشد !!! :biggrin1::biggrin1::biggrin1: :blushing::blushing::blushing::blushing:
یه ویدئویی موجود نیست که با ساتفاده از اون بتونم دقیق بفهمم کجا باید برم ؟؟ :confused:

Aidin.gh73

کاربر سایت
Jun 28, 2007
129
نام
آيدين
سلام
من 3 تا مسابقه برنده شدم بايد 17 تا مسابقه ي ديگه برنده بشم تا اچيومنتشو بگيرم ولي هر چي به بروسي زنگ ميزنم ميگه الان مسابقه اي نيست بعدا زنگ بزن.
بايد چيكار كنم؟

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
Manhunt
UPv-iuQ=.jpg

15G
باید 10 نفر جنایتکار Most Wanted را بکشید.
مانند قبل، یک ماشین پلیس پیدا کنید و به کامپیوتر ان بروید. لیست Most Wanted را در صفحه ی اول انتخاب کنید. هر سه منطقه، 10 نفر Most Wanted دارد. در آن منطقه شما باید دوباره به کامپیوتر بروید و از لیست Most Wanted، یک جنایتکار را انتخاب کنید تا محل وی در رادار مشخص شود. سپس وی را بکشید. بیشتر انها محافظ دارند پس مواظب باشید. توجه داشته باشید که میتوانید مکررا یک جنایتکار Most Wanted از کامپیوتر انتخاب کرده و وی را از پای درآورید.

من اینکارو کردم همشونم مردن اما خبری از اچیومنت نشد از چیت هم استفاده نکردم.
در مورد یک اچیومنت دیگه سوال داشتم
no more stranger
همون افراد ابی رنگ توی نقشه ای که دادید کدوم گزینه را باید بزنم

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
سلام
من 3 تا مسابقه برنده شدم بايد 17 تا مسابقه ي ديگه برنده بشم تا اچيومنتشو بگيرم ولي هر چي به بروسي زنگ ميزنم ميگه الان مسابقه اي نيست بعدا زنگ بزن.
بايد چيكار كنم؟
خُ باید در زمان مناسبی زنگ بزنید.
معمولا بهترین زمان،ساعت 11 شب به بعد هست.(کلّا بیشتر مسابقه ها در شب انجام میشن...)
و معمولا صبح ها، مسابقه ای نیست.:smile:

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
One Man Army
UPgNQt4=.jpg

40G
برای گرفتن این اچیومنت، باید در حالت Six-Stars Wanted، حددو 5 دقیقه دوام بیاورید.
من این اچیومنت را براش اقدام کردم تو حالت شش ستاره 10 دقیقه رفتم تونل مترو رفتم ولی اچیومنت باز نشد.
الان هم که کل شهرها باز شده می شه بگید باید چطوری پلیس ها را شش ستاره کنم؟
در ضمن هر وقت می خوام با رومن یا جکوب برم بولینگ علامت اجازه استفاده از بولینگ برام نمی یاد می شه بگید ایراد از چی هست که نمی تونم بولینگ بازی کنم؟

Captain Bl4ck3

کاربر سایت
Jan 9, 2009
1,113
نام
فرهاد
من این اچیومنت را براش اقدام کردم تو حالت شش ستاره 10 دقیقه رفتم تونل مترو رفتم ولی اچیومنت باز نشد.
الان هم که کل شهرها باز شده می شه بگید باید چطوری پلیس ها را شش ستاره کنم؟
در ضمن هر وقت می خوام با رومن یا جکوب برم بولینگ علامت اجازه استفاده از بولینگ برام نمی یاد می شه بگید ایراد از چی هست که نمی تونم بولینگ بازی کنم؟
حتما از chat استفاده کردی اگه از chat استفاده کنی اچیومنت قفل میشه...من قبلا تو یکی از خونه ها قایم شدم پشت دیوارش و درگیر شدم تونستم اچیومنت رو بگیرم..فیلم چگونگی گرفتنش تو youtube هست ولی متاسفانه فیلی شده....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر