Grand Theft Auto IV

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
خیلی ممنون که راهنمایی کردی
ولی من کدی نزدم که این اچیومنت را ببنده حالا باز هم تلاش می کنم البته این بار می رم باشون درگیر می شم

Moriss

کاربر سایت
Jul 2, 2009
16
باسلام
ببخشید اگه سوالم تکراری هست من یکبار واقعا حوصله نداشتم کد ی که جون را پر می کنه را زدم و این کد سه تا از اچیومنت ها را از کار می ندازه
حالا می خواستم بپرسم اگه من مثلا بمیرم و از بیمازستان سر در بیارم این قفل از کار نمی افته و یا راهی هست که قفل را از کار بندازه ؟ :((
(یکبار حوصله نداشتیم 110 داره الکی میپره !!!! )

III Ashkan III

کاربر سایت
Jun 16, 2009
173
سلام
یه سوال

اچیومنت اولی که میگه بازی رو در کمتر ار 30 ساعت تموم کنید.اگه من فقط روال داستانی بازی رو برم و زود تمام کنم آیا از بعضی از اچیومنت ها مثل (Order Fulfilled یا Genetically Superior)
رو میشه آخر بازی آزاد کرد. بعضی از اچیومنت ها به آدم های بازی دخیل هستش و بیشتر آن ها یا می میرن یا میرن.

میشه یه توضیحی راجب به این موضوع بدید که برای باز کردن اچیومنت Liberty City Minute در اچیومنت های دیگه به مشکل بر نمی خوریم.

لطفا کسی که میدونه جواب بده.من چند بار تو تاپیک Achievements Guide پست دادم اما کسی جواب نداده.

ghara

کاربر سایت
Sep 14, 2010
31

اچیومنت اولی که میگه بازی رو در کمتر ار 30 ساعت تموم کنید.اگه من فقط روال داستانی بازی رو برم و زود تمام کنم آیا از بعضی از اچیومنت ها مثل (Order Fulfilled یا Genetically Superior)
رو میشه آخر بازی آزاد کرد. بعضی از اچیومنت ها به آدم های بازی دخیل هستش و بیشتر آن ها یا می میرن یا میرن.

میشه یه توضیحی راجب به این موضوع بدید که برای باز کردن اچیومنت Liberty City Minute در اچیومنت های دیگه به مشکل بر نمی خوریم.

سوال منم دقیقا همینه لطقا یکی از دوستان پاسخ بده

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
تا جایی که میدونم بازی رو حتما 2 بار باید برید! برای اینکه بتونید زیر اون ساعتی هم که گفته بازی رو تموم کنید باید تمام CS ها رو رد کنید که با این کار اچیومنت های بخش داستانی رو بهتون نمیده ( البته این در مورد تروفی ها بود! شاید برای اچیومنت ها قضیش فرق بکنه! )

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ

سوال منم دقیقا همینه لطقا یکی از دوستان پاسخ بده
این دو اچیومنت که داخل پرانتز گفتید مربوط به چی هست؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر