Grand Theft Auto IV

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
Jacob Like شد 81 درصد .
اما نه اچیومنت داد ، نه Special Abilityــش باز شد .
چرا !
Special Ability همون لحظه كه به درصد مورد نظر برسي باز نميشه. بعد يه مدتي Jacob(شامل Brucie و‌Packie هم ميشه اين قانون) بهت زنگ ميزنه و ميگه ميتونه از اين قابليت استفاده كني. به محض تموم شدن تلفن(يا در حينش يادم نيست) اچيومنت باز ميشه.

QuinT

کاربر سایت
Feb 16, 2007
1,454
نام
Mehdi
سلام .

دوستان میخواستم در مورد اچیومنت :

You Got The Message

20G
این اچیومنت وقت زیادی را میبرد و چالش زیادی در بر دارد، زیرا مانند درخواست مشابه از بروسی نیست.
دوست بروسی، استیوی به شما یک پیام مبنی بر محل و عکس یک اتوموبیل میدهد، و شما باید ماشین را از محل مربوطه پیدا کرده و به گاراژی در بوهان که وقتی درون ماشین مربوطه نشستید پدیدار میشود ببرید. وقتی تمام 30 اتوموبیل درخواستی را بردید، این اچیومنت آزاد میشود.
فاصله ی زمانی هر پیام حدود 6 ساعت است و مجبورید برای گرفتن اچیومنت و اکمال بازی به آن تن در دهید.

بیشتر توضیح بدید . الان من هر کار میکنم استیوی به من Message نمیده . با بروسی هم خیلی صمیمی هستیم اما خبری از استیوی نیست :D .
تو نت که Search میکردم تعدادی گفته بودند باید تمام ماشین هایی که بروس میخواد رو به گاراژ ببری تا بعدش استیوی باهاتون تماس بگیره . اما جالیش اینجاست که من خیلی وقت پیش اون ماشین ها رو بردم و اچیومنتش رو هم گرفتم اما باز هم استیوی به من پیام نداد !
حالا مشکل چیه معلوم نیست ...

راهنمایی کنید ممنون میشم .

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
سلام .

دوستان میخواستم در مورد اچیومنت :

بیشتر توضیح بدید . الان من هر کار میکنم استیوی به من Message نمیده . با بروسی هم خیلی صمیمی هستیم اما خبری از استیوی نیست :D .
تو نت که Search میکردم تعدادی گفته بودند باید تمام ماشین هایی که بروس میخواد رو به گاراژ ببری تا بعدش استیوی باهاتون تماس بگیره . اما جالیش اینجاست که من خیلی وقت پیش اون ماشین ها رو بردم و اچیومنتش رو هم گرفتم اما باز هم استیوی به من پیام نداد !
حالا مشکل چیه معلوم نیست ...

راهنمایی کنید ممنون میشم .
مهدی جان من فعلا" خودم یدونه مسیج ازش گرفتم ، ولی خوب چون دارم بخش داستانی رو میرم نمیتونم برم دنبالش . الان 63 تا ماموریت رفتم .

فاصله ی زمانی هر پیام حدود 6 ساعت است و مجبورید برای گرفتن اچیومنت و اکمال بازی به آن تن در دهید.

6 ساعت واقعی یا 6 ساعت توی بازی ؟ :eek:

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,278
یه سوال دارم، برای گرفتن اچیومنتی که بازی رو زیر 30 ساعت باید انجام بدیم، آیا امکانش هست که کل بازی و تمام اچیومنتها (مثل تک چرخ زدن و بولینگ و غیره) رو توی یه دور انجام بدیم و بازم زیر 30 ساعت انجام بشه و اگر نه نمیشه، اصلا امکانش هست که آدم یه بار بازی رو کامل با مراحل فرعی و اینا انجام بده و همه اچیومنتها رو بگیره و دوباره یه بار از اول شروع کنه و کار فرعی اصلا انجام نده و بخش داستانی و ماموریتها رو فقط تا آخر بره که بیاد زیر 30 ساعت و بعدش این آزاد بشه؟ اینطوری هم از بازی کامل لذت میبریم و هم این اچیومنت رو گرفتیم.

joopi_gam3r

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,116
یه سوال دارم، برای گرفتن اچیومنتی که بازی رو زیر 30 ساعت باید انجام بدیم، آیا امکانش هست که کل بازی و تمام اچیومنتها (مثل تک چرخ زدن و بولینگ و غیره) رو توی یه دور انجام بدیم و بازم زیر 30 ساعت انجام بشه و اگر نه نمیشه، اصلا امکانش هست که آدم یه بار بازی رو کامل با مراحل فرعی و اینا انجام بده و همه اچیومنتها رو بگیره و دوباره یه بار از اول شروع کنه و کار فرعی اصلا انجام نده و بخش داستانی و ماموریتها رو فقط تا آخر بره که بیاد زیر 30 ساعت و بعدش این آزاد بشه؟ اینطوری هم از بازی کامل لذت میبریم و هم این اچیومنت رو گرفتیم.
بله میشه, الان من بازی رو با قسمت های فرعی و سایر اچیومنت بازی میکنم و از 30 ساعت زد بالا ...
دوباره میتونی بازی رو از اول شروع کنی و فقط بخش داستانی رو بری تا این اچیومنت رو بگیری

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
البته اینطور نیست که حتما هم ظرف از سازندگان بازی بوده باشه! این اچیومنت به صورتی است که اگر من یکی از سازندگان رو بکشم و بعد شما من رو بکشید بازهم اچیومنت باز میشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر