Grand Theft Auto IV

Extreme

کاربر سایت
Mar 12, 2007
381
نام
AlirezA
بايد ماشين از پهلو بچرخه نه از روبرو كه . آيكن آچيومنتش هم كاملا مشخص ميكنه اين قضيه رو . بهترين مكان هم همون فرودگاه هستش اون سطحهاي شيبدار زرد رنگ كنار باند . با سرعت بريد طرفش بعد سعي كنيد با دو چرخ بريد روش يه انحرافي هم به ماشين بديد بد نيست چند بار كه اينكارو بكنيد قاعدتا باز ميشه بلاخره يكدومش رو قبول مي كنه .

ماشین حتمآ باید از پهلو بچرخه ولی سرش باید رو به جلو باشه . OK؟;)

يكي به من كمك كنه لطفا!
الان درصد دوستي تمام دوستام بالاي 90 درصد هستش اما اين اچيومنت Liberty City 5 باز نميشه.
فقط Dwayne تو ليستم درصد دوستيش زير 90 هست كه اونم هرچي بهش زنگ ميزنم گوشي بر نميداره ، يعني به عنوان دوست تو ليست نيست فقط شمارش هست.

بعد از یه مدت خودش تماس میگیره تا برید بیرون. دعوتش رو قبول کن تا جزو دوستان بشه!
(BlackcatS جان زحمت راهنمای آچیومنتهای Condemned 2 رو کی میکشی؟ منتظریم:blushing:;):love:)

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
من این اچیومنت Liberty City 5 رو قبل از تموم کردن بازی راحت گرفتم.
ولی هنوز 5 دور غلت رو هر کاری می کنم نمیشه که نمیشه:(

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
من این اچیومنت Liberty City 5 رو قبل از تموم کردن بازی راحت گرفتم.
ولی هنوز 5 دور غلت رو هر کاری می کنم نمیشه که نمیشه:(
دوست من صفحه ی قبل در موردش کامل توضیح اومده.

یک ماشین، صرفا شاسی کوتاه و سبک رو بردارید و برید فرودگاه. توی باند، اینجا:
2nrdnqc.jpg

سطح شیبدار رو میبینید توی عکس. قسمت شرقی باند اصلی هست. کاری کنید که فقط دوتا از چرخهای محور عمودی بره روی رمپ تا برید روی هوا، اما باید روی زمین 5 دور در حالت افقی بخورید تا اچیومنت آزاد بشه فکر نکنم منظورش روی هوا باشه.(تیم ایکس باکس که میگه روی زمین، فکر نکنم روی هوا باشه)
در هر صورت ازین رمپ استفاده کیند هر دو حالت ممکنه.

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
اقا! من يك مشكل بر خوردم.
يك خريتي كردم!و چيت! سلامتي رو به كار بردم! و نوشت كه! اچيومنت شما غير فعال شد! البته خيلي زود پريدم بيرون و بيخيال شدم! نميدونم ديگه براي هميشه به نظرتون غير فعال شده!؟:((

Extreme

کاربر سایت
Mar 12, 2007
381
نام
AlirezA
دوست من صفحه ی قبل در موردش کامل توضیح اومده.

یک ماشین، صرفا شاسی کوتاه و سبک رو بردارید و برید فرودگاه. توی باند، اینجا:
2nrdnqc.jpg

سطح شیبدار رو میبینید توی عکس. قسمت شرقی باند اصلی هست. کاری کنید که فقط دوتا از چرخهای محور عمودی بره روی رمپ تا برید روی هوا، اما باید روی زمین 5 دور در حالت افقی بخورید تا اچیومنت آزاد بشه فکر نکنم منظورش روی هوا باشه.(تیم ایکس باکس که میگه روی زمین، فکر نکنم روی هوا باشه)
در هر صورت ازین رمپ استفاده کیند هر دو حالت ممکنه.

شما تصویر آچیومت رو ببینی متوجه میشی که باید رو هوا و رو به جلو بود.
برای من که رو هوا بود Unlocked شد.:cheesygri

Mil@D-777

کاربر سایت
Jul 16, 2006
950
نام
میلاد
ماشین حتمآ باید از پهلو بچرخه ولی سرش باید رو به جلو باشه . OK؟;)

اتومبيل من از بغل چرخيد و اين آچيومنت باز شد و سر ماشين هم جلو نبود چون من ماشين رو منحرف مي كردم . اين آچيومنت كاملا مشخصه كه باگ داره چون هركسي اينجا يه جور گرفتتش .

DONTE SPARDA

کاربر سایت
Apr 27, 2007
216
نام
محسن
بالاخره اون آچیومنت چرخش با ماشین رو گرفتم.بازی رو هم تموم کردم.در 18 ساعت.اون آچیومنت چرخش واقعا باگ زیادی داره:-" من دو بار رو هوا به کنار غلت زدم بهم داد.این کار رو روی اون سطح های شیب دار زرد تو خود باند فرودگاه کردم.راستی بهترین ماشین بازی هم Bc بهت میده خیلی هم کمیاب هست توی خیابون:cool:

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
10 ساعت و نیم ، سرقت از بانک و نجات رومن انجام شد ، 50 ماموریت ...
به 30 ساعت میرسم ؟ هیچ چیزی رو هم Skip نکردم
اگر بخوایم ریاضی حساب کنیم باید 20 ساعته تموم شه ! اما خوب حتما مراحل جلوتر سخت تر میشه :D

پ.ن :

DONTE SPARDA

کاربر سایت
Apr 27, 2007
216
نام
محسن
10 ساعت و نیم ، سرقت از بانک و نجات رومن انجام شد ، 50 ماموریت ...
به 30 ساعت میرسم ؟ هیچ چیزی رو هم Skip نکردم
اگر بخوایم ریاضی حساب کنیم باید 20 ساعته تموم شه ! اما خوب حتما مراحل جلوتر سخت تر میشه :D

پ.ن :
آره بابا حتما تموم میکنی فقط یادت نره اگه تو یه ماموریت طولانی باختی حتما بازی رو دوباره لود کنی.از این به بعد ماموریت هاش اصلا چیز سختی نیست اگه باشه هم خیلی کمه.

ps

کاربر سایت
Jun 13, 2007
54
نام
issa
سلام...من انجا که نیکو از هليكوپتر اویزان میکنه یارو با لکد پرتش می کنه پایین می افته تو اب باید سوار قایق بشی دنبالش می کنم گیر کردم

Extreme

کاربر سایت
Mar 12, 2007
381
نام
AlirezA
سلام...من انجا که نیکو از هليكوپتر اویزان میکنه یارو با لکد پرتش می کنه پایین می افته تو اب باید سوار قایق بشی دنبالش می کنم گیر کردم

با لگد نمیزنه - میخاد کمکت کنه بدبخت.
کلید A رو تند تند (TAP) فشار بده تا دستت رو بگیره.راستی بعد که کنترل هلی کوپتر رو بدست گرفتی نیازی نیست به قایق شلیک کنی فقط دنبالش کن و مواظب باش نترکی.
(در ضمن این سوال رو باید در تاپیک مربوط به بازی مطرح میکردی نه راهنمای آچیومنت بازی;))

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,435
نام
علی
Finish Him
-262Hw==.jpg

دوستان ممنون میشم در مورد این اچیومنت یه توضیحی بدین من 10 نفر رو در کمتر از 4 دقیقه با چوب بیسبال کشتم ولی باز نشد!
یعنی حتما باید از مشت استفاده کنیم؟اخه توی راهنما هم نوشته سلاح سرد فکر نکنم مشکلی باشه:confused:

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
Finish Him
-262Hw==.jpg

دوستان ممنون میشم در مورد این اچیومنت یه توضیحی بدین من 10 نفر رو در کمتر از 4 دقیقه با چوب بیسبال کشتم ولی باز نشد!
یعنی حتما باید از مشت استفاده کنیم؟اخه توی راهنما هم نوشته سلاح سرد فکر نکنم مشکلی باشه:confused:
نباید فقط بکشی ! باید Counter Attack یا ضدحمله بزنی .
مثل Assassin Creed همینکه طرف میخواد شروع به مشت زدن بکنه A رو بزن تا جاخالی بدی و بعد سریع B رو بزن تا یه مشتی ، لگدی ، چیزی بزنی ! :D
10 بار اینکارو بکن . لازم هم نیست طرف حتما بمیره . میتونی مثلا 2 تا از این حرکت رو روی یه نفر انجام بدی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر