Mafia_For_Ever

کاربر سایت
Nov 8, 2006
186
نام
Mr.Charisma
کلا از GTA2 به بعد، این سنت راکستار بوده که ماموریتهای جانبی قرار بده تا هم مردم شهر رو برای پیدا کردن هیدن پکیجها(البته توی این بازی شدن کبوتر)، اکتیویویتی(که توی GTA SA خیلی خیلی زیاد بودند-البته همشون برای 100% لازم نبود)، رمپیجها که به مهارت کمک میکنند انجام بدند تا بازی 100% شه. از نظر من اگه اینکار میشد بازی بسیار مسخره میشد چون بازی سندباکس هست نه لاینیر و آسیب به سبک بازی بود نه جاودانگیش.

مثلا شما بازی Mafia رو به یاد بیارید . بعد از گذراندن 110 مرحله آدم تمام فکر و ذکرش معطوف داستان بازیه نه اینکه دنبال قسمت های غیر داستانی بره و وقتی شما بازی رو تمام میکنی Free Ride Extreme باز میشه و شما حالا میتونی اون قسمت رو بازی کنی !

اما GTA اینکار رو انداخته دقیقا وسط خط داستانی و حتما زمانی که تو فکر الماسها هستیم باید بریم کبوتر بکشیم ! و این چیزا آدمو از خط داستانی دور میکنه . میتونستند مثل مافیا بذارن بعد از کامل شدن Story اون قسمت رو Unlock کنند .

DEVILXXX

کاربر سایت
Oct 10, 2007
50
نام
ارش
اقایون به داد برسید

اقای AURLITO اون صفحه ای که گفتید نمیدونم چیه اسمش CARRERS هستش
اما والا بلا چیزی که باید تایید کنی یا بر کنی اونجا نیست جالب اینکه هیچ ماموریتی
دیگه نیست که اینو ول کنم برم سر اون اما PAKIE هی زنگ میزنه NIKO میگه بعدا
صحبت میکنیم 7 روزه این مرحله گیرم 60% بازی رو رفتم بدون مشکل اما اینجا
تلسم شده هیچ سیوی هم نزدیک 60% ندارم که از اول بیام خواهشن یکی
به داد ما برسه اقا چه طوری میشه اینجا عکس کجاست حد اقل
عکسشو بزارم واینکه چه طوری حجم عکس رو باید کم کرد

آخرین ویرایش:

WILDCAT

کاربر سایت
Jun 5, 2007
1,572
نام
Noctis LuciS Caelum
دوستان چون حواسم نبود و داخل آشپذخانه بودم نفهمیدم .
الیزابت چرا این دوتا مجری بود چی بود اونو کست تازه بهش عادت کردم اصلا مردش . ای خدا دوست داشتم الیزابت را بکشم اما حیف نمیشه . راستی وقتی فرانسیس رومن را گرفته چه خری ببینم :biggrin1: میدونم برای ps3 اما اینجا بیننده بیشتر داره اینجا پرسیدم . آخه میگه r1 و r2 را بزن همزمان زدم رومن مرد اینهمه آدم کشتم آخر اینجاش باختم /:)/:)

fade2black

کاربر سایت
Feb 14, 2007
392
نام
امين
اصلا برای تاکسی رومن نیازی به 100 درصد نیست شما فقط باید بری توی مبایل قسمت رومن روش کلیک کن زیر گزینه call چند چیز هست مثل بازی کردن و از این حرف ها یکیش هم همون تاکسی هست من اون را همون اوایل بازی انجام دادم خودش توی یکی از cutscen ها میگه هر وقت ماشین خواستی خبرم کن
ممنون عزیز، این که همون قضیه car service من فکر میکردم خودمونم میتونیم راننده رومن شیم، چون مثل اینکه یه اچیومنتش اینجوری وا میشه، نمیدونم زیاد مطمئن نیستم . اون پورشه رو هم با چیت ردیفش کردم فقط میمونه یه سئوال که این برو بچی که تو خیابون پیدا میکنیم کسی هست که آمار جاهاشونو داشته باشه مثلا مپی چیزی ؟

Extreme

کاربر سایت
Mar 12, 2007
381
نام
AlirezA
ممنون عزیز، این که همون قضیه car service من فکر میکردم خودمونم میتونیم راننده رومن شیم، چون مثل اینکه یه اچیومنتش اینجوری وا میشه، نمیدونم زیاد مطمئن نیستم . اون پورشه رو هم با چیت ردیفش کردم فقط میمونه یه سئوال که این برو بچی که تو خیابون پیدا میکنیم کسی هست که آمار جاهاشونو داشته باشه مثلا مپی چیزی ؟

2a8erti.jpg

bocelli

کاربر سایت
Jun 23, 2007
282
دوست عزیز اونجا که رومن رو گروگان گرفته شما باید اون شخص رو بری نزدیکش البته نه خیلی و بعد از کاور گرفتن با اسنایپرت هدشاتش کنی فقط با اسنایپر بزنش نه اسلحه دیگه ای چون رومن هم به همراه اون شخص میمیره من چند بار از اسلحه دیگری استفاده کردم و رومن رو هم کشتم:biggrin1: راستی اون شخص فرانسیس نیست یه خر:cheesygri دیگه است اسمش یادم نیست
الیزابت چرا این دوتا مجری بود چی بود اونو کست تازه بهش عادت کردم اصلا مردش . ای خدا دوست داشتم الیزابت را بکشم اما حیف نمیشه . راستی وقتی فرانسیس رومن را گرفته چه خری ببینم :biggrin1: میدونم برای ps3 اما اینجا بیننده بیشتر داره اینجا پرسیدم . آخه میگه r1 و r2 را بزن همزمان زدم رومن مرد اینهمه آدم کشتم آخر اینجاش باختم /:)/:)

fade2black

کاربر سایت
Feb 14, 2007
392
نام
امين
ممنون Extreme جان بابت مپت. یه سئوال دیگم داشتم میتونی دقیقا جای اون پل که برای 6ستاره شدنه رو دقیق بهم نشون بدی. قبلا یبار رفتم توش و 6 ستاره شد اما زود اومدم بیرون. الانم میرم اونجا ولی پلیس نمیفته دنبالم هم از رو ریل قطار میرم هم از اون پیاده روش که یجاش همش تیر چراغ برق کنترات بستن. نمیدونم شاید من پل رو اشتبا میرم واسه همین ممنون میشم کسی آدرس دقیق اون پل یا خیابونی که ازش میشه وارد اون تونله بشی رو به من بده .

Saren Arterius

کاربر سایت
Oct 27, 2007
804
نام
BiG MaMMaD
ممنون Extreme جان بابت مپت. یه سئوال دیگم داشتم میتونی دقیقا جای اون پل که برای 6ستاره شدنه رو دقیق بهم نشون بدی. قبلا یبار رفتم توش و 6 ستاره شد اما زود اومدم بیرون. الانم میرم اونجا ولی پلیس نمیفته دنبالم هم از رو ریل قطار میرم هم از اون پیاده روش که یجاش همش تیر چراغ برق کنترات بستن. نمیدونم شاید من پل رو اشتبا میرم واسه همین ممنون میشم کسی آدرس دقیق اون پل یا خیابونی که ازش میشه وارد اون تونله بشی رو به من بده .
فكر نكنم الان بري اونجا 6 ستاره بشه ، چون 3 جزيره باز هست ، براي اينكه ستاره بده بايد بازي رو از اول بياري ( قبلش Auto Save رو آف كن ) بعد تو همون جزيزه اول به Grand Boulevard برو و بعد اداره پليس رو همون اطراف پيدا كن رو بروي اداره پليس يه تپه هست از اون برو بالا حالا از بالاي تونل با ماشين بپر پايين تونل و بعد برو تو تونل و ... !

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,436
نام
علی
سوال:confused:
دوستان من کل ماموریتهائی که انجام دادم تا قسمت داستانی بازی به پایان برسه 91 بود ولی بعضی از دوستان میگن 94 ماموریت انجام دادن!!!
میخواستم بدونم فقط واسه من اینجوری شده یا...:confused:

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
در یک کلام نظر من راجع به بازی اینه که مثل تمامه عناوینی که جدیدا میاد اینم یه از سر باز کنی و بساز و بندازه دیگه بود
قصد مقایسه ندارم و لطفا دوستان نگید که این سبکها با هم فرق داره ولی دیگه دورانه بازیهایی مثله SoC
یا شاخهایه سبکهایه دیگه گذشت از زمانی که شرکتها دیدن هر آشغالی رو گیمرا بالاجبار میخرن و بعضی ها هم چون میخوان کم نیارن به به و چه چه میکنن که بگن از گیم سر در میارن هر چیزی دستشون اومد دادن بیرون دریغ از یه عنوانه داستان دار و بدرد بخور
ولی به نظر( من ما که هیچ چون کپی بازی میکنیم) خارجی ها باید چند عنوان رو تحریم کنن تا اینا یه تکون
بخورن و از این آشغال سازی دست بردارن
شایدبشه به 2009 امید داشت HAZE رو هم دیدید که گند زده
خدا به MGS4 و GOW2 رحم کنه

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
اقای AURLITO اون صفحه ای که گفتید نمیدونم چیه اسمش CARRERS هستش
اما والا بلا چیزی که باید تایید کنی یا بر کنی اونجا نیست جالب اینکه هیچ ماموریتی
دیگه نیست که اینو ول کنم برم سر اون اما PAKIE هی زنگ میزنه NIKO میگه بعدا
صحبت میکنیم 7 روزه این مرحله گیرم 60% بازی رو رفتم بدون مشکل اما اینجا
تلسم شده هیچ سیوی هم نزدیک 60% ندارم که از اول بیام خواهشن یکی
به داد ما برسه اقا چه طوری میشه اینجا عکس کجاست حد اقل
عکسشو بزارم واینکه چه طوری حجم عکس رو باید کم کرد
شرمنده اگه جوابهاتون رو دادن اما منهم یک جواب میدم همینجوری.
خوب ببین برو به اینترنت، همون سایت گلدن برگ، قسمت Careers، فرم رو پر کن و ثبر کن وکلاء(Lawyer) بهت تلفن بزنن مشکلی نیست دیگه.
اونجا به بعد فکر کنم دو حالت داره: Mallorie بهت تلفن میکنه و میگه رومن رو گروگان گرفتن(تنها در صورتی که قبل این اتفاق نیفتاده)، و دوم اینکه U.L Paper بهت تلفن میکنه و برات کار داره.
درضمن مراحل داستانی بازی روی 60% تموم میشه. اما با این حساب که تموم نشده انگار ساید میشنها رو هم تموم کردید نه؟

اونجا یک اسنایپر بگیرید، بعد مغز اون روسی گروگان گیر رو نشونه برید و بزنید.
بعد هم توی راه برگشت مواظب باشید به کپسولهای گار نخورید.
سوال:confused:
دوستان من کل ماموریتهائی که انجام دادم تا قسمت داستانی بازی به پایان برسه 91 بود ولی بعضی از دوستان میگن 94 ماموریت انجام دادن!!!
میخواستم بدونم فقط واسه من اینجوری شده یا...:confused:

احتمالا مراحل Assassin رو هم دو-سه تاش رو رفتند.

Saba47

کاربر سایت
Mar 12, 2008
181
احتمالا مراحل Assassin رو هم دو-سه تاش رو رفتند.
مراحل Assassin جزو اون مراحل به حساب نمیان (شخصا امتحان کردم). در ضمن مال من هم 94 تا ماموریته و هر جا هم که شنیدم 94 تا بوده.

Nathan

کاربر سایت
May 8, 2008
161
نام
امید

نیازی نیست حتما با Sniper بزنیش با هر اسلحه ای که بخوای میتونی بکشیش فقط باید یه کم دقت کنی من که با اون کلاشینکف کشتمش (من اول یک تیر به دستش زدم و بلافاصله سرش رو زدم فقط باید خیلی سریع این کار رو انجام بدی)

دوستان اینطوری که تو سایتها نوشته بازی دو پایان داره
میشه یکی توضیح بده این دو پایان بستگی به کشتن یا نکشتن چه کسایی داره ؟

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
دوستان اینطوری که تو سایتها نوشته بازی دو پایان داره
میشه یکی توضیح بده این دو پایان بستگی به کشتن یا نکشتن چه کسایی داره ؟

در مرحله ی One last Thing، میتونید با دیمیتری رسکلالو معامله کنید یا بکشیدش و ازش انتقام بکشید. اینجایه که انتخاب مهمه.

مراحل Assassin جزو اون مراحل به حساب نمیان (شخصا امتحان کردم). در ضمن مال من هم 94 تا ماموریته و هر جا هم که شنیدم 94 تا بوده.
پس اگه 94ـاست هیچ حرفی ندارم. میدونم حساب نمیشن البته گفتم شاید بر این فرض بودن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر