Biohazard 4

کاربر سایت
Apr 26, 2007
219
دوست گرامی متاسفانه شما اطلاعات دقیقی در مورد کامپیوتر ندارید.
هزینه ی تمام شده ی یک دستگاه 360 برای ماکروسافت حدود 700 دلار است که در حال حاضر با میانگینی از 3 دستگاه حدود 350 دلار فروش می رسد که به خاطر سیاست های فروش ماکروسافت است.
پس خود 360 هرگز نمی تواند با یک کامپیوتر معمولی هم رقابت کند. این حرف که هیچ بازی ای در کامپیوتر بهتر از 360 اجرا نمی شود غیر منطقی به نظر می رسد. یک آنتی آلایزینگ یا آنیستروپیک در حد 4 استاندارد یک کارت گرافیک رده پایین سری 7 یا سری X1K است. پس کامپیوتر نمی میرد. هرگز خود کامپیوتر که تولید کننده ی بازی است خودش کم نمی آورد.
از سوی دیگر بازی ای که برای کنسول اجرا می شود در بهترین حالت 60 فریم در ثانیه اجرا خواهد شد. اما یک بازی مانند جریکو در کامپیوتر با حدود 700 دلار تا 90 فریم بالا می رود و در یک کامپیوتر حرفه ای در حدود 2500 دلار تا 300 فریم در ثانیه رفرش می کند و این در حالت استاندارد 16x است. همچنین کنسول های نسل جدید چه 360 چه PS3 از رم های GDDR3 & DDR2 استفاده می کنند که در کامپیوتر این ها GDDR5 & DDR3 هستند. از سوی دیگر کور کلاک GPU یک دستگاه 360 حدود 500 مگاهرتز است که در کامپیوتر تا 2500MHz بالا می رود.
فکر کنم متقاعد شده اید.
هر چند با بحث دوست گرامی پژمان هم موافق نیستم که از گرافیکش زدن.
دلیل اصلی راک استار برای این افزایش حجم چیز دیگری است. یک برای امنیت بازی که واقعا شکستن قفلش از ویستا هم مشکل تر بود. در ثانی فایل های کامپیوتر مانند کنسول خوانده نمی شوند و خیلی از کابینت ها باید برای ویندوز باز شوند و به کابینت های دیگری تقسیم شوند. به این دلیل که یک بازی در کامپیوتر برای تعداد بی شماری کانفیگ باید جواب دهد. نه مثل کنسول که فقط یک سخت افزار دارد. به عنوان مثال اگر پک من نسخه اول تحت داس را الآن بازی کنید مسلم فقط می میرید زیرا این بازی برای CPU های حدود 350MHz یا همان X86 ها ساخته شده. اما الآن یک فنوم 9500 آن عملیات را در کسری از کسر ثانیه انجام میدهد. همچنین در کامپیوتر شما با 100 ها برند با 100 درایور مواجه هستید که در ورژن های مختلف سیستم عامل ران می شوند. پس یک بازی باید برای تمام این سیستم ها درست اجرا شود. نه اینکه با خرید یک کامپیوتر قوی بازی آنقدر سریع اجرات شود که شما دیگر نتوانید آنرا تشخیص دهید. کما اینکه نسخه بیست و پنجمین سال عرضه بازی پک من دیگر سریع اجرا نمی شود. با اینکه همان پک من است.

دوست عزيز حرف شما كاملا درست است ولي شما كه اين همه توضيح دادي اين كامپيوتري كه شما ميگي خيلي خرج داره . كلا بازي با كامپيوتر راحتر ميباشد ولي براي خيلي ها شايد امكان پذير نباشه كامپيوتر قوي تهيه كنند وهمچنين شما وقتي يك كنسول خريداري مي كني ميتوني تصور كني كه شايد دسته كم 5 سال عمركنه ولي وقتي آپديت ميكني مطمئن نيستي تا 2-3 سال آينده جواب گو باشد يا نه .

goostaw

کاربر سایت
Jan 30, 2008
86
نام
محمد دانش مهر
Nico Bellic ??!!

حاضرم سر هر چی شرط ببندم قیافشو از روی این برداشتند ! :biggrin1:
البته این کاملا نظر منه.این عکس رو هم خودم تهیه کردم جایی پیدا نمیکنید!:biggrin1:
خواستید توضیحات بیشتر در دسترس هست!:biggrin1:

عجب. توی گیم اسپات خیلی وقت پیش زده بود که مرد.
اینم یه عکس دیگش:
9TWR4Q5S.jpg

اسمشم Vladimir Mashkov هست و یک بازیگر مشهور روسیه.
لینک گیم اسپاتشم اینه به تاریخ پست هم نگاه کن ماله دو سال قبله: http://www.gamespot.com/pages/forums/show_msgs.php?topic_id=25498088&page=15

آخرین ویرایش:

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
دوستان با اینکه از زمان انتشار این شاهکار 1 سال میگذره میخواستم ببینم که:
کسی هست که بدونه شهر بازی کی باز میشه؟
در واقع چه موقع تابستون میاد؟
یا چند روز تو بازی باید بگذره که تابستون بیاد؟
خیلی ممنون.

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
آرش مگه شهر بازی راه میوفته اصلا ؟ :confused: اگه راه میوفته یکی به منم بگه کی ... :-"
آره امیر باید راه بیفته.یه نفر راست یا دروغ به من میگفت که من رفتم سوار وسایلش هم شدم!!!!!
الکی که رو درش ننوشته برگرد تابستون بیا!!!!!!
حالا ما موندیم این تابستون لامصب کی میاد؟؟؟؟
دوستان خواهشا یکی کمک کنه:((

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
واقعا !!! :eek: مگه میشه ؟ حالا منظور از تابستون چیه ؟

آره آقا.از این شاهکار چیزی بعید نیست. اگه دقت کنید میبینید که از دهن نیکو بخار در میاد.و این یعنی زمستون! فکر کنم باید روزهای زیادی رو تو بازی سپری کنیم تا تابستون برسه!!!

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
آره آقا.از این شاهکار چیزی بعید نیست. اگه دقت کنید میبینید که از دهن نیکو بخار در میاد.و این یعنی زمستون! فکر کنم باید روزهای زیادی رو تو بازی سپری کنیم تا تابستون برسه!!!
عجب دقتی داری آرش ... :eek::eek::eek: من تا حالا توجه نکرده بودم ... بابا این ROCKSTAR ترکونده ... :love::love::love::love: . از آخر کسی نبود بگه شهربازی راه میوفته یا نه ؟

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
عجب دقتی داری آرش ... :eek::eek::eek: من تا حالا توجه نکرده بودم ... بابا این ROCKSTAR ترکونده ... :love::love::love::love: . از آخر کسی نبود بگه شهربازی راه میوفته یا نه ؟
آره بابا امیر حالا کجاشو دیدی؟:biggrin1:وقتی بهترین بازیمه مگه میشه دقت نداشته باشم؟:confused::-"
کدوم وسیله هاش کار می کنن ؟
حالا شما بذار راه بیفته.با هم میریم قطار وحشت سوار میشیم:biggrin1::biggrin1:
آخه هیچ ببین تابستون میاد و هیچ شهر بازی باز می شه که هنوز بخوای بدونی کدوم یک از وسیله هاش کار می کنن؟(منظورم اینه که هیچ کسی جواب نمیده!)
آره همین که ایشون گفتن.

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
آره بابا امیر حالا کجاشو دیدی؟:biggrin1:وقتی بهترین بازیمه مگه میشه دقت نداشته باشم؟:confused::-"
حالا بذار من یک چیزی بگم کف کنی آرش :
اگه موقعی که playboy x خونه نیست بری خونش یک کمد داره که لباساتو عوض کنی لباس های شخصیت gta 3 رو میپوشه :eek: جای مجسمه آزادی هم که بری یه جای پله مانندی داره جلوش تیر میزنی بعد میری رو یه نقطه ی زرد لباس مجسمه آزادی بهت میده !!! :eek: حالا تو کجاشو دیدی ؟ ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر