Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
سلام میگم من چرا این ماشین اسپرت رو تو بازی پیدا نمیکنم؟؟؟منظورم ماشین زرده هست...
کسی میتونه جای دقیقشو به من بگه...
منظورت همونی هستش که بعد از اینکه بازی رو تموم میکنی بهت میداد؟ همون زرده که شبیه لامبورگینی هستش؟

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
اره منظورم همونه...
من هم تو بازی همون یک بار فقط دیدمش و خیلی هم باهاش حال کردم. نمی دونم فکر نکنم بشه دیگه پیداش کرد اگه تو پارکینگ نزاشته باشی;)

به قول بچه ها باهاشون می چرخی بس:biggrin1: شما کار دیگه می خوای برو جای دیگه

دیگه خودت می دونی در کل مثل اینکه خیلی شیطون هستی:)

آخر تو کف DLC این GTA موندیم!! یعنی هیچ راهی نیست؟:confused::((
نه دوست عزیز هیچ راهی نداره ولی شما یک اینترنت هم داشته حله. MP که خود سایت با قیمت عالی میده. برای دانلود هم فوقش دیگه 1 هفته طول میکشه. البته اگه مثل اکثر دوستانی که تو Live هستند اینترنت 256 به بالا داشته باشی 1 روز هم نمیکشه. حجمش دور و بر 1.6 گیگ بود. بعد بشین بازی کن. در غیر این صورت راه دیگه ای نیست.

آخرین ویرایش:

goostaw

کاربر سایت
Jan 30, 2008
86
نام
محمد دانش مهر
آرش جون من حسشو ندارم که از درصد 40 باز بشینم بازی کنم
میشه بگی چی میشه اگه با دیمیتری معامله کنیم؟

goostaw

کاربر سایت
Jan 30, 2008
86
نام
محمد دانش مهر
سلام میگم من چرا این ماشین اسپرت رو تو بازی پیدا نمیکنم؟؟؟منظورم ماشین زرده هست...
کسی میتونه جای دقیقشو به من بگه...

آقا وقتی که تا آخرین مرحله ی ماموریتای برنی (همون آغا پسره) بری بعدش برنی واسه تشکر اون لامبورگینی زرد و نارنجی رو بهت میده. در ضمن بنده الآن 3تا لامبورگینی، یه آستون مارتین و یه هلکوپتر دارم. اینم بگم لامبورگینی وقتی توی شهر هست که شما هم ازش داشته باشید. البته اگه سوارش بشید توی شهر هم لود میشه. اگرم سوار ماشین شدید و توی پارکینگ نذاشتید دیگه خواب لامبورگینی رو هم نخواهید دید. آستون مارتینم همین جور توی یه ماموریت که با برنی می رید اگه ماشین آدمامی دیمیتری رو بردارید آستون مارتین دار میشید و الا اونم دیگه نمی بینید. یادش بخیر. خدا بیامرز کیت رو با اون آستون مارتین بردم عروسی.
هلکوپتر هم توی ایستگاه پلیس نزدیک به هپینس ایلند هست. البته من هلکوپتری که توی ماموریت با الی جی داشتیم رو گذاشتم توی پارکینگ.
ضمنا یه نمایشگاه ماشین هم توی شمال شرق لیبرتی هست. نزدیک به سیف هاوس شمال شرق. همون جایی که یه بار ماموریت داشتیم و زدیم ترکوندیمشون. اونجام بعضا ماشینای شاخی پیدا میشه.

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
آرش جون من حسشو ندارم که از درصد 40 باز بشینم بازی کنم
میشه بگی چی میشه اگه با دیمیتری معامله کنیم؟
فکر کنم معامله با دیمیتری پایان خوب بازی بود چون اگه اشتباه نکنم دیگخ رومن نمی مردش سر مراسم عروسیش:biggrin1: البته فکر کنم.

آخرین ویرایش:

goostaw

کاربر سایت
Jan 30, 2008
86
نام
محمد دانش مهر
اقا من تا الآن نمی خواستم در مرودش حرف بزنم اما دیدم دوستان فقط برای حس ماجراجویی می پرسن.
گفتم نکنه یه موقع منجر به ترویج بی بند و باری بشه. خوب شما می تونید برید همونجا که واسه ماموریتای بروس می رفتید. اگه جاش یادتون نیست یه زنگ به بروس بزنید. نزدیک بارانداز حدود 12 شب یه چندتایی گیرتون می یاد. اما اینکه کجا می تونید درین درین کنید بماند.
البته اینا خیلی بدرد نمی خورن.
برید توی سایت دوست یابی اینترنت بازی. مثلا وقتی با کیکی قرار می زارید با ماشین اسپرت برین دنبالش. ببریدش جاهای ورزشی، کاباره و کمدی شو. اما باهاش نرین بار یا غذا بخورید. بعد از چند دفعه کیکی با شما حسابی رفیق میشه. وقتی وانتد لول شما زیاد شد کافی به کیکی زنگ بزنید تا از ستاره های وانتدلول شما کاسته بشه.

آخرین ویرایش:

m1988

کاربر سایت
Sep 15, 2008
120
دوستان 2تا سوال یک اینکه اون موقع که بانک رو میزنیم توی تونل مترو یه اطاق هست که میریم بالا ولی در بستس پلیس میاد و منو میکشه وقتی پلیس میاد بازم اون در بستس چیکار باید بکنم ؟ دوم اینکه این کیت راه نمیده چیکار کنم؟:cheesygri

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
همه چیزو که دارید می گید ؟ برای ما هایی که هنوز تموم نکردیم بازی رو بی مزه کردید !!!
در ضمن میشه بگید این dlc که برای gta iv میاد چه امکاناتی داره ؟

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
همه چیزو که دارید می گید ؟ برای ما هایی که هنوز تموم نکردیم بازی رو بی مزه کردید !!!
در ضمن میشه بگید این dlc که برای gta iv میاد چه امکاناتی داره ؟
دارا یک خط داستانی جدید هستش و می گن که خیلی قشنگه. دیگه من فکر نمی کردم هنوز کسی تموم نکرده باشه بازی رو؟؟؟؟ پستم رو ویرایش کردم تازه ممکن که من پایان بازی رو اشتباه گفته باشم یادم نیست درست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر