Grand Theft Auto IV | PS3

آیا نسخه PS3 بازی GTAIV را میخرید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    426

.ALEX.

کاربر سایت
Dec 2, 2007
1,044
نام
I'm Still stable
منظورم از گرافیک نسل بعد گرافیک همین نسل بود همونطوری که در پست قبلیم گفتم GTA San Andreas + گرافیک نسل بعد و داستان و کارکتر و امکانات جدید و وسعت بیشتر

RockStar یه نسخه انحصاری از سن اندرس با گرافیک NextGen برای شما بسازه !!!

شما کلا سن اندرس رو با IV قاطی کردی !!!

من نمیدونم چرا همه سن اندرس رو مرجع قرار میدن ؟!!!

اگر منظور شما اینه که سازنده ها نمیتونستند GTA IV رو گسترش بدند و محدودیت سخت افزاری داشتند ! که باید بگم خیر

شما یکی از دست اندر کاران شرکت عزیم RockStar هستی !!!

همه چیز یه حدی داره هر چیزی یه ضرفیتی !!! IV چی کمو کسر داشت ار لحاظ گرافیکی نقشه و ....?

در این نسل هم 100 درصد میتونند بازیی به این وسعت و حتی خیلی بزرگتر از San Andreas با گرافیک نسل بعدی خلق کنند

این حرفتون نشون میده که میخوای PS2 و PS3 رو مقایسه کنی. اما کاملا در اشتباه هستی.

یعنی میتونیم اینو بگیم خلق محیطی گرافیکی در حد Black وسعط در حد سن اندرس ...؟ !!!

منطقی باش ....

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,138
نام
طائل

رسول جان پس ما چی رو مرجع قرار بدیم؟ الان یه مثال بزنم...اگه diablo 3 توقع شما رو براورده نکنه شما diablo 2 رو مرجع قرار نمیدی؟ بعدشم این بازی تازه اولین gta بر روی این نسل بود نسخه های بعدی حتما وسعت و کاستمایزش بیشتره

همه چیز یه حدی داره هر چیزی یه ضرفیتی !!! IV چی کمو کسر داشت ار لحاظ گرافیکی نقشه و ....?

ببین..یه لحظه اینو تو ذهنت فرض کن..اگه مثلا IV برای نسل قبل بود و SA برای این نسل... به نظر شما SA اگه با این خصوصیات امروزی کنسول ها ساخته می شد بهتر از IV نمیشد؟

بحثمون دوستانه ست

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
RockStar یه نسخه انحصاری از سن اندرس با گرافیک NextGen برای شما بسازه !!!
نه مثل اینکه شما اصلا دنبال دعوا میگردی !!
من گفتم اگر یک GTA با وسعت San Andreas و با گرافیک نسل بعدی و داستان و امکانات زیاد ساخته بشه واقعا عالی میشه
منظور حرف شما رو نمیفهمم

شما کلا سن اندرس رو با IV قاطی کردی !!!
من چیزی رو قاطی نکردم جناب

پس شما انتظار داری چی رو مرجع قرار بدیم GTA IV !! :) بازیی که تا میومدی بفهمی چی به چیه زود تموم میشد و بخش داستانی کوتاه و امکانات کمی داشت (البته امکاناتی جدیدی هم داشت مثل تلفن همراه و اینترنت و دوست یابی که جای تحسین داره )

San Andreas از هر لحاظی که فکرش رو بکنی نسبت به GTA IV برتری داشت( غیر از گرافیک نسل بعدی GTA IV )
از گیم پلی عالیش بگیر تا امکانات و وسعت بسیار زیادش و همچنین بخش داستانی زیاد و جذاب ...

شما یکی از دست اندر کاران شرکت عزیم RockStar هستی !!!
اولا ببین باسواد جان عزیم غلطه عظیم درسته
دوما مثل اینکه شما وکیل وسی Rockstar هستی که اینجوری بهت برخورده!!

همونطوری که گفتم GTA IV بخش داستانی کوتاه و وسعت و امکانات کمی داشت و در مقایسه با San Andreas واقعا حرف زیادی برای گفتن نداشت غیر از اون گرافیک بسیار زیبای نسل بعدیش
در ضمن من از گرافیک GTA IV انتقادی نکردم و به نظرم واقعا شایسته لقب یک عنوان نسل بعدی هست
ضرفیت غلطه ظرفیت درسته
این حرفتون نشون میده که میخوای PS2 و PS3 رو مقایسه کنی. اما کاملا در اشتباه هستی.
دوست عزیزمون رضا برات توضیح دادن که چرا San Andreas رو باید با GTA IV مقایسه کرد
شما محدودیتهای سخت افزاری نسل قبل رو در نظر بگیر و ببین با اون محدودیت چطور تونستن یک بازی با وسعت و عظمت San Andreas بسازند حالا با توجه به قدرت کنسولهای نسل بعدی خیلی به نظرت غیر ممکنه که یک بازی با همچین وسعتی با گرافیک نسل بعدی بسازند؟؟؟

یعنی میتونیم اینو بگیم خلق محیطی گرافیکی در حد Black وسعط در حد سن اندرس ...؟ !!!
ای بابا شما که حتی اینقدر غلط املایی داری مجبوری بیای درباره مسائلی که نمیتونی به درستی درکشون کنی نظر بدی؟!!
وسعط غلطه وسعت درسته
این جمله رو برای چی گفتی خدا میدونه !!!
اولا Black که مال نسل قبل بود و همین GTA IV درسته قورتش میده
منظور من این بود که میتونستند بازیی در حد وسعت San Andreas با همین گرافیک عالی GTA IV بسازند که متاسفانه در GTA IV اینطور نشد
امیدوارم GTA های بعدی رو با وسعت و امکانات و داستان بسیار بیشتر ببینم
منطقی باش
اگر شما معنی این دو کلمه رو میفهمیدی که بی خود بحث درست نمیکردی

آخرین ویرایش:

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
با سلام
آخر هم من این بازی را خریدم دیروز
خب من الان گیر کردم اول بازی به من میگه برو ماشین پیدا کن اسمه ماشین هم cap car کسی میدونه من چه جوری باید پیدا کنم ممنونم از دوستان

ADSL

کاربر سایت
Mar 23, 2008
1,077
نام
رضا
با سلام
خب من الان گیر کردم اول بازی به من میگه برو ماشین پیدا کن اسمه ماشین هم cap car کسی میدونه من چه جوری باید پیدا کنم ممنونم از دوستان

باید ماشین پلیس پیدا کنید
موفق باشی;)

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,138
نام
طائل
با سلام

همون لحظه که اینو میگه یه ماشین پلیس برای دستگیر کردن یه نفر میره..پلیس ها از تو ماشین در میان..باید بری ماشین بگیری

Royan

کاربر سایت
Aug 30, 2007
490
نام
رویان
سلام. فرق بین GTA IV سانسور شده با سانسور نشده چیه؟ یعنی میتونیم از رو پک بازی این موضوع رو بفهمیم؟:confused:

javad_natasha

کاربر سایت
Apr 8, 2008
55
نام
جواد
سلام وقتی سوار ماشین هستیم وقتی پایین رو میگیریم تصویر بالا میره وقتی بالا رو میگیریم پایین زاویه دوربین رو میگم (l3) جوری میشه درستش کرد من توقسمت کنترل میرم ولی نمیشه راستی چجوری میشه تاکسی گرفت وکی اسلحه میگیری وچه جوری میتونی ماموریت ها رو برای مدتی قطع کنی وازادانه توی شهر بگردی

javad_natasha

کاربر سایت
Apr 8, 2008
55
نام
جواد
سلام دوستان عزیز توی بازی gta چگونه میتونیم تاکسی بگیریم باچه دکمه ای تاکسی ایست میکنه من هر کاری کردم نتونستم بعد چگونه میتونیم کاری کنیم که ماموریتها را قطع کنیم و به کارهای فرعی بپردازیم اول کارهای فرعی رو انجام بدیم بعد بازی اصلی رو و بعد این که میتونیم به امبولانس اتیش نشانی و پلیس زنگ بزنیم برای چی خوبه ایا باید در صدی از بازی رو بریم تا یکسری مسائل باز بشن بعد اینکه من تو اول بازی 15دقیقه از بازی میگذره میرم دو تا مرد رو سوار میکنم میریم یه جایی کوچه خلوت یا خرابه تا میرسیم اونجا پلیس میاد اونها فرار میکنن اونجا باید چیکار کرد

gpod

کاربر سایت
Dec 20, 2006
1,375
نام
حامد
من هنوز gta iv رو نخریدم ولی میخوام بخرم چند بگیرم خوبه؟
دسته 2 بیشتر از 50 نخر !
اکبند هم الان 65تومان هست !

سلام. فرق بین GTA IV سانسور شده با سانسور نشده چیه؟ یعنی میتونیم از رو پک بازی این موضوع رو بفهمیم؟
GTA سانسور شده نشده نداره !!!! همشون یکی هستن !!

آقا من میخوام بازی رو بخرم میترسم اجرا نشه.
البته رو ال سی دی 17 اینچ ال جی.راهنمایی کنید ممنون میشم!!!!!
اگر از کابل HDMI استفاده میکنی اجرا میشه !!
از هم روی TV معمولی هم میخاستی بازی کنی اجرا میشد من روی تمام ریجن کنسول های اجرا کردم بازی Pal بود فقط روی ps3 uc بازی اجرا نشد البته با Tv معمولی !!

سلام وقتی سوار ماشین هستیم وقتی پایین رو میگیریم تصویر بالا میره وقتی بالا رو میگیریم پایین زاویه دوربین رو میگم (l3) جوری میشه درستش کرد
روی تنظیمات control بری 3 تا گزینه هست on off داره اسمشون و یادم نیست !! گزینه اخر off باشه درست میشه !!

سلام دوستان عزیز توی بازی gta چگونه میتونیم تاکسی بگیریم باچه دکمه ای تاکسی ایست میکنه من هر کاری کردم نتونستم بعد چگونه میتونیم کاری کنیم که ماموریتها را قطع کنیم و به کارهای فرعی بپردازیم اول کارهای فرعی رو انجام بدیم بعد بازی اصلی رو و بعد این که میتونیم به امبولانس اتیش نشانی و پلیس زنگ بزنیم برای چی خوبه ایا باید در صدی از بازی رو بریم تا یکسری مسائل باز بشن بعد اینکه من تو اول بازی 15دقیقه از بازی میگذره میرم دو تا مرد رو سوار میکنم میریم یه جایی کوچه خلوت یا خرابه تا میرسیم اونجا پلیس میاد اونها فرار میکنن اونجا باید چیکار کرد
L1 بگیر بعدش هم مثلث بزن سوار تاکسی میشه !!
خوب میتونی ماموریت انجام ندی و داخل شهر بگردی !!
شما 911 بگیر بعدش شماره 1 پلیس 2 اوژانس 3 اتش نشانی هست !!

javad_natasha

کاربر سایت
Apr 8, 2008
55
نام
جواد
ولي من منظورم از فرعي همون پرش درست و گرفتن ماشين پليس وکشتن تبهکارا و کشتن کفترها من ميخوام اول اينها را صد در صد کنم بعد مراحل رو تموم کنم يعني نميخوام قبل از تموم کردن اينها تيتر پاياني رو ببينم ولي هي همش پشت سر هم به من زنگ ميزنن من گيج شدم کدوم رو جواب بدم بعد با کدوم دکمه ميتونم سوت بزنم براي تاکسي که بايسته من هرکاري ميکنم ميره جلو و راننده رو ميزنه خواهشا دقيق توضيح بديد اين سوالهارو امبولانس هم که مياد من هر کاري ميکنم جونمو پر نميکنه من چند روزه بازي رو گرفتم ولي بخاطر اين مسائل بازي نميکنم من نميدونم کدوم دکمه رو بزنم هر کاري ميکنم نميشه يعني ميشه من اول فقط استانت جامپوکشتن کفترها واز اين قبيلا رو برم وبعد مراحل اصلي بازي رو اکه ميشه چجوري ميشه

.:Frantic:.

کاربر سایت
Aug 29, 2007
1,578
نام
AmirHosein
ببین دوست عزیز شما برایStand Jump باید خودت شهر رو بگردی و محل ها رو پیدا کنی.برای کشتن تبهکاران ابتدا باید چند مرحله بری تا بتونی از کامپیوتر پلیس استفاده کنی.(اگه اشتباه نکنم این امکان از زمانی آزاد میشه که شما باید ماموریتی که Dimitri به شما میده و باید یه ماشین پلیس پیدا کنید رو برید و بعد از آن استفاده از کامپیوتر پلیس آزاد میشه.).برای گرفتن تاکسی هم همینطور هست و شما در ابتدای بازی نمیتونید از تاکسی استفاده کنید و باید مقداری از بازی رو ، رد کنید.برای سوار شدن به تاکسی هم کافیه L1 رو بزنید تا تاکسی بایسته و به طرفش برید و کلید مثلث رو نگه دارید.البته اگر قبل از شما کسی دیگر در تاکسی نباشه،چون در این صورت تاکسی توقف نمیکنه.

Mahdi-PS3

کاربر سایت
May 19, 2008
485
نام
مهدی
gpod عزیز GTA IV دو مدله یکی عادی یکی UNCUT EDITION که سانسور نشدست و یه چیزایی اصافه داره. در ضمن نقطه رو برای چی ساختن؟ علامت تعجب کم آوردی من دارم.:laughing: ناراحت نشی...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر