Grand Theft Auto IV | PS3

آیا نسخه PS3 بازی GTAIV را میخرید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    426
یه متن به انگلیسی تو اینترنت دیدم حالا سایتش یادم نیست ولی در مورد قسمتای چیز دار gta iv بود اینجور که فهمیدم نوشته بود واسه آزادی این قسمت ها باید نسخه 28+ بدن بیرون البته فکر کنم کنایه بود.ما منظورمون این نبود نشون بده تو تخت چه خبره در همون حد که بشه تو خونه دوست دختره راه رفت رو صندلی نشست یه برخورد فیزیکی کوچولو هم داشت کافیه مرسی
دوستان GTA هیچ سانسوری نداره و کاملا همین هست !
فکر نکنم ادامه این بحث هم فایده ای داشته باشه !!

سلام...دوستان اینطور که معلومه س*ا*ن*س*و*ر جیتی ای داره بحثش بالا میگیره...آخه چرا؟!
بیااید دست به دست هم به مهر لیبیریتی سیتی را کنیم آباد:p..!حتما میپرسید آخه چطوری؟!مگه ممکنه؟!:confused:با چیزی که پیدا کردم هر چیز غیر ممکنی ممکن میشه...!
از حالا میتونید چیزهای مختلف با این چیزه پیدا کنید.:cool:
فقط اساتید گرامی راهنمایی کنید که چطوری از بعضی چیزاش استفاده کنیم:confused:هه..هه..هه:laughing:
موفق باشید...;)

سلام...دوستان اینطور که معلومه س*ا*ن*س*و*ر جیتی ای داره بحثش بالا میگیره...آخه چرا؟!
بیااید دست به دست هم به مهر لیبیریتی سیتی را کنیم آباد:p..!حتما میپرسید آخه چطوری؟!مگه ممکنه؟!:confused:با چیزی که پیدا کردم هر چیز غیر ممکنی ممکن میشه...!
از حالا میتونید چیزهای مختلف با این چیزه پیدا کنید.:cool:
فقط اساتید گرامی راهنمایی کنید که چطوری از بعضی چیزاش استفاده کنیم:confused:هه..هه..هه:laughing:
موفق باشید...;)
من که چیزه خاصی ندیدم کلا راهنما هست و چیت کد و ...:confused:

من که چیزه خاصی ندیدم کلا راهنما هست و چیت کد و ...:confused:
من که فعلا دارم با این نقشه استانت جامپارو تموم میکنم...اما در کل حق با شماست...اونقدر که من بزرگ جلوه دادم مهم نیست...ببخشید..!

نه مثله اینکه هنوز زن یا مرد بودنه لیلی رو متوجه نشدید
شما میتونید یه مکاتبه با راک استار انجام بدید تا براتون
یه نسخه سفارشی GTA بسازن که فقط برید خونه GF هر
کاری که تو دلتون مونده رو انجام بدید;)
همینو ارشاد ممنوع کرده اگر این چیزای که شما میگید رو داشت چی میشد؟:confused:
ارشاد که کاری به Adult بودن بازیها نداره.مگه Gta:Sa نبود که هات کافه اش اومد ولی ایران هیچ واکنشی نشون نداد:-"
این بازی قبل از اومدنش غیر مجاز بود! من بیشتر فکر می کنم به خاطر شباهتش با الف.نون غیر قانونی اش کردن:biggrin1:

منم بازیو خریدم کار عالیه.بحث س ا ن س و ر فقط به خاطر حس آزادی طلبی ما ایرانیان هست و دلیل خاصی نداره خوب دیگه تمومش کنیم چون با بحث کردن هیچ وقت راکستار تغیری تو بازی نمیده.یه چیز جالب من شباهت زیادی بین def jam icon و gta iv دیدم ولی داستان اینه که یکی ماله eagame و اون یکی rockstargame.منظور از شباهت حرکت دوربین و دعوا بود.

سه سوال از اونایی که تموم کردن بازیرو...:-"
کسی کرمن (cerman) میشناسه؟!؟!داشتم بازی میکردم یه دختره به این اسم زنگ زد قرار گذاشت تا تلفنو قطع کردم نوشت دیر کردی و کرمن قرارو کنسل کرد...!
مگه کیت نمورد آخرش؟!!؟!؟پس چرا همش زنگ میزنه میگه بریم بیرون؟!شمارشم تو فونبوکم نمیره...!یعنی نیکو دپرس شده توهم زده به کلش؟!؟!؟
و آخر از همه اینکه اون خانومه که عکسش تو اسکرین xmb میاد و داره آبنبات گاز میزنه کجاست؟!کسی دیدتش تاحالا؟!؟!؟!

:)

چه کاره خوبی کردم اين فرانسيس رو نکشتم ، يارو پليسرو ميگم ، اونجا که بجاش بايد داداششو بکشی يا خودشو
اس ام اس داد گفت هر وقت پليس افتاد دنبالت زنگ بزن به من وانتد لولتو پاک کنم :)

:)

چه کاره خوبی کردم اين فرانسيس رو نکشتم ، يارو پليسرو ميگم ، اونجا که بجاش بايد داداششو بکشی يا خودشو
اس ام اس داد گفت هر وقت پليس افتاد دنبالت زنگ بزن به من وانتد لولتو پاک کنم :)

منم داداش شو کشتم . شما کجای مرحله هستید که به شما کمک میکنه ؟

منم داداش شو کشتم . شما کجای مرحله هستید که به شما کمک میکنه ؟

به مرحله کاری نداره ، فعلاً تا پليس ميافته دنبالم زنگ ميزنم بهش وانتد لول رو پاک ميکنه :cheesygri دادشش بهت پول داد فقط ؟ انتخابام خوب بوده تا الان يکی اون پلی بوی که يه خونه مشتی بهم داد ، يکی اين که هم پول داد هم يارو پليس ، کار راه اندازه
البته من اين 2 تارو کشتم چون مأموريتاشون تموم شده بود با من ولی واسه فرانسيس مثلاً 100 در 100 نشده بود

به جای اینکه انقدر بگید واسه ps3 گرونه دعا کنید ps3 هم هک بشه;)

اخه اگه هک بشه که به درد نمی خوره!!!
دیگه نمی تونیم با خیال راحت پلی استیشن مون رو اپدیت کنیم یا انلاین بازی کنیم
به نظر من ارزشش رو داره بازی ها رو اینقدر گرون بخریم:laughing:
اما بعضی از فرو شنده ها(تقریبا همه)شورش رو دراوردن:punish:

سه سوال از اونایی که تموم کردن بازیرو...:-"
کسی کرمن (cerman) میشناسه؟!؟!داشتم بازی میکردم یه دختره به این اسم زنگ زد قرار گذاشت تا تلفنو قطع کردم نوشت دیر کردی و کرمن قرارو کنسل کرد...!
مگه کیت نمورد آخرش؟!!؟!؟پس چرا همش زنگ میزنه میگه بریم بیرون؟!شمارشم تو فونبوکم نمیره...!یعنی نیکو دپرس شده توهم زده به کلش؟!؟!؟
و آخر از همه اینکه اون خانومه که عکسش تو اسکرین xmb میاد و داره آبنبات گاز میزنه کجاست؟!کسی دیدتش تاحالا؟!؟!؟!

1-
احتمالا توی Love-meet.net باهش قرار گذاشته بودید.

2- :blink

3- اسمش هست... Lola رو توی سایت LCPD سرچ کنی در مورد این دختره میاد. سه بار دستگیر شده دوبار به علت فحشاء و یک بار برای بی بند و باری در عموم. سنش هم 21 هست... مکانش هم نوشته اما فکر نکنم بتونید پیداشت کنید. در کل مکانش یادم نیست.
راستی اسمش هم از توی پیشنمایشها دارم میگم شاید این لولا، لولای روی آرتوورک نباشه.

1-
احتمالا توی Love-meet.net باهش قرار گذاشته بودید.

2- :blink

3- اسمش هست... Lola رو توی سایت LCPD سرچ کنی در مورد این دختره میاد. سه بار دستگیر شده دوبار به علت فحشاء و یک بار برای بی بند و باری در عموم. سنش هم 21 هست... مکانش هم نوشته اما فکر نکنم بتونید پیداشت کنید. در کل مکانش یادم نیست.
راستی اسمش هم از توی پیشنمایشها دارم میگم شاید این لولا، لولای روی آرتوورک نباشه.

مرسی!!!!خیلی لطف کردی...!
لولا رو سرچ کردم اما پیدا نکرد...:confused:هم Lola زدم هم Lala همش search fail میزنه...
در هر صورت ممنون!!!;)

آخرین ویرایش:
همین اول بازی هر کاری میکنم دختره سوار نمیشه . مرحله 2 یا 3 . صدای رادیو عوض میکنم جلو عقب میرم . پیاده شدم زدم بهش الان هر دوشون وایسادن تکونم نمیخورن چرا اینطوری شد . راددیو چطور قطع میشه .
دوستان سوار کردن نه مرحله 3 که ماشین رومن بر می دارین . میریم رو بروی ایستگاه قطار میگه l3 بزن یک د خ ت ر صدا کن .

آخرین ویرایش:
Back