Grand Theft Auto IV | PS3

آیا نسخه PS3 بازی GTAIV را میخرید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    426
من تو مرحله اي هستم که
کيت ميميره بايد برم يه ماشين رو بردارم بعد چند نفر و بکشم دنبال يه نفر که سوار قايق ميشه با موتور بکنم
بعد يجا ميگه از سکو بپر ولی وقتی ميپرم با موتور ميرم تو آب بايد مرحلرو از اول برم ، مشکل چيه ؟

جوکاب زنگ زد بهت وسط مرحله؟جالبه...!آخه جوکاب و رومن با هلیکوپتر میان و تو وقتی از سکو میپری به هلیکوپتر آویزون میشی و ادامه مرحله...!اما اینطور که میگی از هلی کوپتر خبری نیست...

جوکاب زنگ زد بهت وسط مرحله؟جالبه...!آخه جوکاب و رومن با هلیکوپتر میان و تو وقتی از سکو میپری به هلیکوپتر آویزون میشی و ادامه مرحله...!اما اینطور که میگی از هلی کوپتر خبری نیست...

زنگ نزد ولی اس ام اس داد ، نميدونم بازم امتحان ميکنم شايد شد ، مرسی

تموم شد داستان بازی

بالاخره داستان بازی رو تموم کردم ، ولی 100 در 100 نشد ، راستی بريد زير مجسمه آزادی يه تی شرت هست ، برداريد ، عکس مجسمه ازادی روشه

میشه یکی هم رمز های این بازی رو بگه واقعا" احتیاج دارم
ممنون ...... :love:

با موبايلت اين شماره هارو بگير

To enter a cheat code, bring up your phone by pressing Up, then Up again to access the keypad. Once a code has been entered correctly a new Cheats menu selection is available on your phone, below Options, where you can access the cheats without having to enter the phone number every time. NOTE! Some achievements will be disabled when using the cheats.
Get Full Health and Weapons:
Call GTA-555-0100 (482-555-0100) on your phone.
Get Weapons:
Call GUN-555-0150 (486-555-0150) on your phone.
Get Advanced Weapons:
Call GUN-555-0100 (486-555-0100) on your phone.
Get Full Health:
Call DOC-555-0100 (362-555-0100) on your phone.
Wanted Level Down:
Call COP-555-0100 (267-555-0100) on your phone.
Wanted Level Up:
Call COP-555-0150 (267-555-0150) on your phone.
Change Weather:
Call HOT-555-0100 (468-555-0100) on your phone.
Spawn Cognoscenti:
Call CAR-555-0142 (227-555-0142) on your phone.
Spawn FBI Buffalo:
Call CAR-555-0100 (227-555-0100) on your phone.
Spawn Turismo:
Call CAR-555-0147 (227-555-0147) on your phone.
Spawn Comet:
Call CAR-555-0175 (227-555-0175) on your phone.
Spawn SuperGT:
Call CAR-555-0168 (227-555-0168) on your phone.
Spawn NRG900:
Call MBK-555-0100 (625-555-0100) on your phone.
Spawn Sanchez:
Call MBK-555-0150 (625-555-0150) on your phone.
Spawn Police Chopper:
Call FLY-555-0100 (359-555-0100) on your phone.
Spawn Jetmax:
Call WET-555-0100 (938-555-0100) on your phone.

منبع :

http://www.cheathappens.com/show_cheat.asp?ID=24029

چه جوری میتونم ماشین بخرم اگه میشه کامل راهنماییم کنید یعنی بگید باید کجاها برم:biggrin1:

ميری تو اينترنت ، يه تبليغ واسه خريد ماشين هست ، مثلاً گفته به اين شما زنگ بزنيد ، زنگ ميزنی قرار ميزاری
بعد ميری ماشين رو ميدزدی ، البته هميشه نميشه اين کارو کرد نميدونم چرا، تو يه مرحله اين کارو کرد

دوستان چه جوری میشه با تاکسی مسافر کشی کرد؟

داش ميلاد مسافر کشی چرا حالا ؟ :biggrin1: شما بايد راننده داشته باشی خودت :p
ولی فکر نميکنم بشه اين کارو کرد ، من که چيزی نديدم

ميری تو اينترنت ، يه تبليغ واسه خريد ماشين هست ، مثلاً گفته به اين شما زنگ بزنيد ، زنگ ميزنی قرار ميزاری
بعد ميری ماشين رو ميدزدی ، البته هميشه نميشه اين کارو کرد نميدونم چرا، تو يه مرحله اين کارو کرد

خوب اونایی رو که فقط قیمتش رو گذاشته چی کار باید کنم ؟:confused:

خوب اونایی رو که فقط قیمتش رو گذاشته چی کار باید کنم ؟:confused:

اگه میشه چندتا سایت بدرد بخور که بشه توش چیز میز خرید بدید مثلا یه سایت برای خرید موبایل

اونايی که قيمت زده فعلاً فعال نيست ، نميشه کاريش کرد ، واسه سايت هم يکم تو اينترنت بگردی کلی تبليغ هست ، يا واست اي-ميل ميزنن

داش ميلاد مسافر کشی چرا حالا ؟ :biggrin1: شما بايد راننده داشته باشی خودت :p
ولی فکر نميکنم بشه اين کارو کرد ، من که چيزی نديدم
یه لذت خاصی داره.اینجاست که به نظر من GTA4ازGTA:SAمحدود تر شده.
ساختمونهایی که میشه رفت داخلش کم شده.شهراش کوچیکتر شده.ماموریتهای جانبی کمتر شده.هواپیما هم که نداره.راستی آمبولانسو آتش نشانی هم ماموریت نداره؟

ساختمونهایی که میشه رفت داخلش کم شده.شهراش کوچیکتر شده.ماموریتهای جانبی کمتر شده.هواپیما هم که نداره.راستی آمبولانسو آتش نشانی هم ماموریت نداره؟
میلاد جون کلا این قسمت بجز داستان چیز دیگه ای نداره!. مافیا بازی =>
pirates5B15D_th.gif
.

به نظر من که این شماره دقیقا مثل GTA3 هست ! زمانی که GTA 3 اومد هیچ امکاناتی نداشت جز اینکه بازی 3D شده بود و یک موتور قوی ! بعد از این شماره کم کم با استفاده از موتور بازی قسمت های مختلفی رو وارد کردن که امکانات بیشتری داشت !
بعد از GTA IV هم مطمعا باشید داستان های جدید بازی میاد که شهر بزرگتر و امکانات خیلی جدید تری داره با استفاده از موتور GTA IV !!

به نظر من که این شماره دقیقا مثل GTA3 هست ! زمانی که GTA 3 اومد هیچ امکاناتی نداشت جز اینکه بازی 3D شده بود و یک موتور قوی ! بعد از این شماره کم کم با استفاده از موتور بازی قسمت های مختلفی رو وارد کردن که امکانات بیشتری داشت !
بعد از GTA IV هم مطمعا باشید داستان های جدید بازی میاد که شهر بزرگتر و امکانات خیلی جدید تری داره با استفاده از موتور GTA IV !!
منم میخواستم همینو بگم...:cheesygriدقیقا!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or