Grand Theft Auto IV | PS3

آیا نسخه PS3 بازی GTAIV را میخرید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    426
مگه تو PS3 هم اچیومنت داره؟
راستی ماموریتهایه پلیس کدومه؟
خیر، PS3 سیستم امتیازدهی فعلاً نداره. ( مگر یک سری بازی ها که واسه خودشون دارن و هیچ جایی هم ثبت نمیشه :دی )
برای انجام دادن ماموریت های پلیس باید سوار ماشین های پلیس بشی و به قسمت کامپیوترش بری و کسانی که Wanted هستند رو پیدا کنی و بکشیشون.

آقا من تا مرحلهٌ boyous ahoy رفتم 53.3% کامل شده!
دیگه هیچ مرحله ایی نیست توش؟ آخرین هاش رو هم فیکسر داده بود! یعنی تموم شد بازی؟
من الان فقط این آدمک سبز ها رو دارم میرم!
در ضمن دوستیم هم با رومن بد شده تازگیا! میل هم واسم دیگه نمیاد چی کار کنم!؟

آقا من تا مرحلهٌ boyous ahoy رفتم 53.3% کامل شده!
دیگه هیچ مرحله ایی نیست توش؟ آخرین هاش رو هم فیکسر داده بود! یعنی تموم شد بازی؟
من الان فقط این آدمک سبز ها رو دارم میرم!
در ضمن دوستیم هم با رومن بد شده تازگیا! میل هم واسم دیگه نمیاد چی کار کنم!؟
حالا حالا ها مونده...!
فقط من نمیدونم چرا رو 53% مرحله هات تموم شده...؟!؟:confused: ماله من رو 59% تموم شد...:confused:
ازین به بعد باید استانت جامپ بزنی...کفترارو بترکونی...آدمک سبزارو تموم کنی...ریسارو برنده شی...ماشینای بروسیرو جمع کنی...ماشینای استیوی رو جمع کنی...اما دیگه هیجان مرحله ایش تمومه...:((
دلیل اینکه میل نمیاد برات احتمالا پر شدن inbox ه...میلای قدیمیتو پاک کن ;)

یک سوالم از دوستان گرامی داشتم...تا حالا کسی تونسته با این خانوم با شخصیت دوست شه؟اگه تونسته چکار کرده؟!کلا چکار کنیم که راحت تر دیت بزارن از تو Love-Meet.com
مرسی...!
عکس شخص مورد نظر...
21ak5xj.jpg

بله من با این عکس قرار گذاشتم . البته خیلی سخت جواب میداد ولی من3-4 بار دخواست دادم تا بالاخره یک میل برام اومد و ساعت و محل قرار رو نوشته بود و کار ها همون کارهایی که با میشل و کیت کردیم رو باید بکنیم .

متاسفانه با کت شلوار 50000 دلاری هم پا... نداد! خیلی زور زدم !
ماشینهای بروسی که تموم شد باید وا جکوب هم کار کنم؟
مرحله ایی تموم شده؟ ردش کنم بره؟
ولی وقتی که بارون میباره.... تو هیچ بازییی چنین افکتهای نازی از بارون نیس! من که فقط زیر بارون پیاده روی میکنم!!!!!:-"

نمیدونم توجه کردین یا نه. وقتی پلیس یه خلاف کارو میگیره و داره میبرش سوار ماشین بکنش بعضی وقتا توی مسیر یه دیالوگای خنده داری بهم میزنن که :lol:

دوستان یک سوال...من پولم داره تموم میشه 6000$ بیشتر نمونده :( خیلی ول خرجی کردم...خیلیییی!!!
کاریم تو بازی نیست انجام بدم جز آدم کشتن و ماشین فروختن و ازین جور چیزا...امما حال نمیکنم خورده خورده جمع کنم...چکار کنم که یه پول زیادی گیرم بیاد...اگه بزنم new game تمام کارهایی که تا حالا کردم میپره؟

اما رفیقاتونو ببرید بیرون تا علاقشون 100% بشه بهتون بعد ببینید چه میکنن!!!مخصوصا پگی (داداش کیت) و بروسی...!!رومنم همینطور:cheesygri به جوکاب زیاد کاری نداشته باشید مرتیکه فکر میکنه من راننده آژانسم!!!:mad:

بله من با این عکس قرار گذاشتم . البته خیلی سخت جواب میداد ولی من3-4 بار دخواست دادم تا بالاخره یک میل برام اومد و ساعت و محل قرار رو نوشته بود و کار ها همون کارهایی که با میشل و کیت کردیم رو باید بکنیم .

دوست عزیز میشه بگی موقعی که بهش میل میزدی دقیقا لباست چی بود؟!اگه عکس از لباست بزاری که ممنونت میشم...;)

آخرین ویرایش:
دوستان یک سوال...من پولم داره تموم میشه 6000$ بیشتر نمونده :( خیلی ول خرجی کردم...خیلیییی!!!
کاریم تو بازی نیست انجام بدم جز آدم کشتن و ماشین فروختن و ازین جور چیزا...امما حال نمیکنم خورده خورده جمع کنم...چکار کنم که یه پول زیادی گیرم بیاد...اگه بزنم new game تمام کارهایی که تا حالا کردم میپره؟

اما رفیقاتونو ببرید بیرون تا علاقشون 100% بشه بهتون بعد ببینید چه میکنن!!!مخصوصا پگی (داداش کیت) و بروسی...!!رومنم همینطور:cheesygri به جوکاب زیاد کاری نداشته باشید مرتیکه فکر میکنه من راننده آژانسم!!!:mad:
در مورد پول زیاد نگران نباشید، توی نسخه ی X360 شاید برای اچیومنت یکیش اهمیت داشره اما برای نسخه ی PS3 پول تنها عنصر بی اهمیت بازیه.
برید روی نیو گیم تمام کارهایی که برای 100% کردن بازی کرده بودید میپره اما برای کسب پول در حال حاظر کارهای زیادی هست. اگه ساید ریکوئست های لیتل ژیکوب رو انجام ندادید اونها پول بدی نمیدند. مسابقات بروسی هم همینطور.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or