Grand Theft Auto IV | PS3

آیا نسخه PS3 بازی GTAIV را میخرید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    426
برای دیدن قلب زنده و تپنده شهر ت Liberty باید این کارها رو انجام بدین::)
1.با یک هلیکوپتر به طرف مجسمه آزادی حرکت کنین
2.خودتونو به آخرین طبقه برسونید و پایین بپرین یجوری که کشته نشین با دقت!
3.در اونجا 4 تا در هست که در جلوی یکی از اونها خون ریخته شده و نوشه(no hidden content through here) شما باید وارد همون در بشین
4.و برید تا به یک پله برسین و باید از پله بالا برین تا به قلب تپنده شهر برسین که اگه به اون شلیک کنین خون از اون بیرون میزنه
حالشو ببرین;)
چه قلبی بووودد!!!!!!اووووووووه!!!اما انصافا حال کردم..!!مخصوصا موقعی که صداشو شنیدم فکر کردم صدای قلب نیکوی!!!مرسی;)

اقت بعد byous ahhoy دو تا مرحله دیگه پیدا شد که باید برید در قسمت پایین نقشه شهر سوم سمت راست نقشه یک زندان هست که قبلا یه نفر رو اونجا ملاقات میکردیم! حالا جلوی در زندان یه مرحلست که نشونش نمیداد!
از اونجا به بعد هم رد شدم ولی باز هیچی نشون نمیده!:-"
تو قسمت استاتز مراحل باقیمانده رو زده 166 تا که قبلا 168 بود!!
یکی کمک کنه!
آهان اون روزی زدم تلوزیون نگاه کنم (الاف بودم) بعد همینجور که داشتم کانال ها رو بالا پایین میکردم یه پیز خیلی جالب دیدم!
اسم ایران رو نوشته بود و داشت یه چیزایی میگفت که بعد رفت تو ویزل نیوز! خیلی جالبه بریم شورش کنیم!!!!

آخرین ویرایش:
دوستان کدی واسه هواپیما و یا جت نیست که بشه از این ور شهر به اونور شهر رفت واسه ماموریتها ...آخه اینطوری خیلی سخته با ماشین از اینور شهر رفت اونور شهر !! هلکوپتر رو هم که میزنی درجا پلیس 6 ستاره میشه و از زمین و آسمون میریزن سرت ...هیچی وجود نداره غیر از اینا توی این بازی ؟؟؟ توی سند آندریاس خیلی چیزا بود که !!!!

دوستان کدی واسه هواپیما و یا جت نیست که بشه از این ور شهر به اونور شهر رفت واسه ماموریتها ...آخه اینطوری خیلی سخته با ماشین از اینور شهر رفت اونور شهر !! هلکوپتر رو هم که میزنی درجا پلیس 6 ستاره میشه و از زمین و آسمون میریزن سرت ...هیچی وجود نداره غیر از اینا توی این بازی ؟؟؟ توی سند آندریاس خیلی چیزا بود که !!!!
آقا میلاد با تاکسی باید بری !(برای سریع رسیدن)

بچه ها اون مرحله كه بايد cop car رو پيدا كنيم كجاست؟ هيچ علامتي تو نقشه نيست؟! در ضمن تاكسي چه شكلي ميشه گرفت؟
برای کاپ کار:
میتونی زنگ بزنی به شماره 911 یه مرده بر میدهره بعد شماره یکو بزنی (2 آمبولانس میاد ، 3 آتش نشانی) بعد یه زنه حرف میزنه...همونجا وایسی یدونه کاپ کار میاد آژیر کشون...
برای تاکسی هم هروقت یه تاکسی دیدی L1 رو بزن نیکو سوت میزنه یا میگه هی تاکسی دستشم تکون میده :clap:بعد برو دمه تاکسی مثلث رو نگه دار...!

دوستان من یه چیزهایی فهمیدم یکی راهنماییم کنه!!!!
ببینید استوری لاین بازی طوری هست که میتونید خودتون در بعضی جاها عوضش کنید درست میگم!!!؟؟ مثلاٌ در کشتن همین رفقا! من پلی کچله رو کشتم رفت رو رفاقت ولی باید دیوین رو میکشتیم که بره رو پول!!!(تو ای جی ان خوندم)
حالا من به جایی رسیدم که دیگه واسم مراحل نمیان به هیچ وجه(خودم فک میکنم چون از چیت استفاده کردم)
بهرحال یک باره دیگه بازی رو شروع کردم البته قدیمیرو سیو کردم!!!
فایده داره تا آخرش دوباره برم بخاطر 3 مرحله و ازدواج ای پسر عموی بی معرفت؟:confused:
من که با بازیش خیلی حال کردم!!!! شما چطور!!؟؟؟
آها هیشکی منو نمیبینه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:biggrin1:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or