Grand Theft Auto IV | PS3

آیا نسخه PS3 بازی GTAIV را میخرید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    426
دوستان من یه چیزهایی فهمیدم یکی راهنماییم کنه!!!!
ببینید استوری لاین بازی طوری هست که میتونید خودتون در بعضی جاها عوضش کنید درست میگم!!!؟؟ مثلاٌ در کشتن همین رفقا! من پلی کچله رو کشتم رفت رو رفاقت ولی باید دیوین رو میکشتیم که بره رو پول!!!(تو ای جی ان خوندم)
حالا من به جایی رسیدم که دیگه واسم مراحل نمیان به هیچ وجه(خودم فک میکنم چون از چیت استفاده کردم)
بهرحال یک باره دیگه بازی رو شروع کردم البته قدیمیرو سیو کردم!!!
فایده داره تا آخرش دوباره برم بخاطر 3 مرحله و ازدواج ای پسر عموی بی معرفت؟:confused:
من که با بازیش خیلی حال کردم!!!! شما چطور!!؟؟؟
آها هیشکی منو نمیبینه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:biggrin1:
درست میگی دوست من...!
فایده نداره...چون هیچ اتفاق خاصی نمیوفته تو این مرحله که حال کنی (فقط یک شکست تلخ میخوری):((
بازیش تهشه...!(ته ته ته ته ته تهشه:biggrin1:)

آخرین ویرایش:
من چند تا سوال داشتم لطفا یکی راهنماییم کنه:
1. من یادمه که اولا میگفتن میشه از صندوق عقب ماشین استفاده کرد ولی حالا من نمیتونم لطفا یک توضیحی بدید.
2.در یکی از مرحله ها ما از پشت کامیون آویزون میشیم وبعد از روی سقف کامیون میریم راننده رو میندازیم بیرون این کارو تو بازی معمولی هم میشه کرد یا نه؟

ممنون

من چند تا سوال داشتم لطفا یکی راهنماییم کنه:
1. من یادمه که اولا میگفتن میشه از صندوق عقب ماشین استفاده کرد ولی حالا من نمیتونم لطفا یک توضیحی بدید.
2.در یکی از مرحله ها ما از پشت کامیون آویزون میشیم وبعد از روی سقف کامیون میریم راننده رو میندازیم بیرون این کارو تو بازی معمولی هم میشه کرد یا نه؟

ممنون

1.نمیشه استفاده کرد.فقط تو یکی از مرحله ها استفاده می شد.
2.فقط تو همون مرحله میشد.در بازی عادی نمیشه.

عماد جون بابا تو ای جی ان نوشته که این ابله اخمخ همین رومن ازدواج میکنه!!! میخوام یه حالی بهش بدم! شمام با چیت رفتی؟ دیگه مرحله نمیده؟:biggrin1:
این عکسی که گذاشتی خیلی مرموزانس! من اول فکر میکردم یه کاره ایی هستی!:biggrin1:

عماد جون بابا تو ای جی ان نوشته که این ابله اخمخ همین رومن ازدواج میکنه!!! میخوام یه حالی بهش بدم! شمام با چیت رفتی؟ دیگه مرحله نمیده؟:biggrin1:
این عکسی که گذاشتی خیلی مرموزانس! من اول فکر میکردم یه کاره ایی هستی!:biggrin1:
:laughing:این ابله اخمخ دومی نداره!!!فقط خود خود خودشه...!آره ازدواج میکنه...!قیافشو باید تو عروسی ببینی...!شاهکاریه واسه خودش:laughing:
من با چیت نرفتم اما گند زدم!!!:cheesygri
بازی که تموم شد 73%(مرحله ها و چند تا استانت جامپو کفترو ماشینای بروسیو ریس و ازین جورچیزا...تموم شده بود):cheesygri فکر کردم وضعیت خوبی ندارم تو بازی...آخه هیچکی باهام دوست نمیشد...:((در نتیجه رفتم یه سیو 100% دانلود کردم سیو خودمم ریختم تو فلشم ... سیورو اجرا کردم بد نبود اما خیلی کم پول داشت یه مدت استفاده کردم تا به فلشم احتیاج پیدا کردم فلشو ریختم تو pc بعد تا 1 هفته پیش کامو فرمت کردم بعد فهمیدم یادم رفته سیو رو دوباره بک آپ بگیرم...من موندم و یه سیو درب و داغون..!

آقایون اینا رو ولش کنید آماده باشید یه ایرونی بره تو گینس!!!
من 0 بار مردم 0 بار دستگیر شدم و 3 بار مراحل رو ری استارت کردم!!!!
30% کامل شده بازی تو 6.40 دقیقه بازی و قصد دارم بازی رو تا 10 11 ساعت تموم کنم!!!
گفتم که فقط بخاطر خط داستانی لامصبه!!!:biggrin1:
چیت هم استفاده نکردم!!!!:love:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or