Grand Theft Auto IV | PS3

آیا نسخه PS3 بازی GTAIV را میخرید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    426
همین اول بازی هر کاری میکنم دختره سوار نمیشه . مرحله 2 یا 3 . صدای رادیو عوض میکنم جلو عقب میرم . پیاده شدم زدم بهش الان هر دوشون وایسادن تکونم نمیخورن چرا اینطوری شد . راددیو چطور قطع میشه .
دوستان سوار کردن نه مرحله 3 که ماشین رومن بر می دارین . میریم رو بروی ایستگاه قطار میگه l3 بزن یک د خ ت ر صدا کن .

ادامه صحبت دوستمون . بعد میبرید جای خلوت و ماشین رو نگه میدارید و ... :)

اون گاراژ توی بوهان برای ماشینهای استیوی هست و بدرد استفاده ی شخصی نمیخوره.
بلاخره یکی پیدا شد که این گاژ رو بدونه چیه..!یخورده کاملتر در باره ماشینهای استیوی توضیح میدید..؟ممنون!
آقا این بروسی ماهه!!!باحاش رفیق فاب شدم هر وقت بخوام با هلیکوپترش میادو میرسونه منو...!!!!!

با سلام دوستان :love:
کسانی که در نظرسنجی شرکت نکردند حتما شرکت کنند که آرای شما دوست عزیز لازم است .
هرکی بازی را کمی رفته حتما شرکت کنه :
:groupwave:
:arrowd::arrowd::arrowd::arrowd::arrowd::arrowd::arrowd::arrowd::arrowd:

شرکت در نظر سنجی

:arrowu::arrowu::arrowu::arrowu::arrowu::arrowu::arrowu::arrowu::arrowu:
:groupwave:

بلاخره یکی پیدا شد که این گاژ رو بدونه چیه..!یخورده کاملتر در باره ماشینهای استیوی توضیح میدید..؟ممنون!
آقا این بروسی ماهه!!!باحاش رفیق فاب شدم هر وقت بخوام با هلیکوپترش میادو میرسونه منو...!!!!!
سلام
توی جزیره ی آلدرنی که هستید، اواخر بازی بروسی بهتون اس ام اس میزنه و میگه که دوستش استیوی، ماشینهایی رو لازم داره که بهت میگه و باید براش جور کنی. بعد، هر 6 ساعت (بازی) یکبار، استیوی یک اس ام اس میزنه که توش عکس ماشین+اسم ماشین+ و فقط محلی که میتونید ماشین رو توش پیدا کنید هست. اصلا علامتی روی نقشه نمیاد و خودتونید که باید ماشین درخواستی رو توی اون محل پیدا کنید. یکم وقت میبره اما برای 100% کردن بازی لازمه.

من 100 روز هست دارم صبر میکنم ولی هیچی نمیشه راستی این dawayn چه جوری برام آدم میفرسته؟

سلام
باید دوستیتون حداقل بالای 70% باشه(فکر کنم) تا بهتون تلفن بزنه و بگه که اگه کمک خواستید، بهش تلفن بزنید و اون آدم میفرسته.

برای پارکینگ جلو خونه های شما یک لاین زرد داره که نوشته پارکینگ واگر وسیله شما روی اون بزارید بعد سیو یا دباره برگشتن به خیابون سر جاشه
فقط روی لاین زرد باید باشه

با سلام دوستان
یک سوال داشتم الان من تو یک مرحله ای هستم که نمیدونم بهترین راه کدوم که انتخاب کنم
اونجای که تو فرودگاه یک نفر دستش بسته هست باید بکشیمش یا بزاریم زنده بمونه؟
و یک مرحله بعدش که deal و revenge میاره کدوم رو بریم بهتر؟

من تو مرحله اي هستم که
کيت ميميره بايد برم يه ماشين رو بردارم بعد چند نفر و بکشم دنبال يه نفر که سوار قايق ميشه با موتور بکنم
بعد يجا ميگه از سکو بپر ولی وقتی ميپرم با موتور ميرم تو آب بايد مرحلرو از اول برم ، مشکل چيه ؟

Last edited by a moderator:
با سلام دوستان
یک سوال داشتم الان من تو یک مرحله ای هستم که نمیدونم بهترین راه کدوم که انتخاب کنم
اونجای که تو فرودگاه یک نفر دستش بسته هست باید بکشیمش یا بزاریم زنده بمونه؟
و یک مرحله بعدش که deal و revenge میاره کدوم رو بریم بهتر؟

اون یارو دست بسته رو من کشتم . تقریبا 15 تا تیز زد بهش:eek: . مرحله بعد اگه Deal رو انتخاب کنی میری یه جا dimitri بهت پول میده >>250000$ ولی بعدش که Roman ازدواج میکنه dimitri یه نفرو میفرسته رومنو میکشه:laughing: بعد باید بری dimitri رو بکشی!

revenge رو انتخاب کنی یه راست میری تو کشتی dimitri رو میکشی بقیشو نرفتم:cool:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or