Grand Theft Auto IV | PS3

آیا نسخه PS3 بازی GTAIV را میخرید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    426
شما یه سر تو قسمت مشابه همین تاپیک تو قسمت xbox بزن
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?p=391217#post391217
. ببین کاربران xbox دار خودشون دارند میگن .
( یه بار نشد ما یه چیز بگیم یکی مخالفت نکنه :-" )

من هم کابر Xbox م و بازی کردم که حرف میزنم .
مشکل Frame Rate یعنی افت Frame ! این بازی کلا Frame Rate بالایی نداره ( یعنی 60 نیست ) هم در PS3 و هم 360 . و کسایی هم که بازی کردن گفتن FR بالا نیست .
یک نفر هم گفته AA خوب نیست که من اصلا قبول ندارم ، شاید با بازیهای PC و AA روی 8x مقایسه کرده !
نسبت به بازیهای کنسول AA خوبه و قابل قبول هست .

Take-Two اجازه داد تا GTA IV زودتر به فروش برسد!

نامه ای از طرف Take-Two در اینترنت پخش شده است که در مورد زودتر عرضه شدن نسخه غیر قانونی GTA IV در اینترنت است , و در این نامه کمپانی Take-Two به فروشگاه ها اجازه داده است تا این بازی را زودتر از زمان رسمی(29 APRIL) به مشتریانشان عرضه کنند.

27ywepc.jpg

ظاهرا" کد های تقلب ورژن PS3 معلوم شده:

در جریان بازی این دستورات رو بزنید:

Weapons tier 1 Press R1, L2, R2, L1, Up, Down, Left, Right, Up.

Weapons tier 2 Press R1, L2, R2, L1, Right, Down, Left, Up, Right, Down, Left, Up.

Weapon tier 3 Press R1, L2, R2, L1, Right, Down, Left, Up, Right, Down, Left, Up, Right(2).

Run quickly Press R1(2), Left, Right, L2, Square, Triangle, L1, Circle.

Never die Press R1, Circle(2), L2, R2, Triangle, X, L1, Right.

Health Press R1, L1, L2, Square, R2, Left, Right, Left, Right.

Money Press Up, Down, L1, L2, Left, Right, R1, R2, Square.

Money Press Up, Down, L1, L2, Left, Right, R1, R2, Square.​

پ.ن: کدهاش مثل GTA های قبلی ـه :)
پ.ن2: البته این ها در حد شایعه هست و لینک هم معتبر نیست !

منبع: wikicheats.com

با دوستانم در امارات صجبت می کردم گفتند که این بازی در امارات هم بفروش رسمی نخواهد رسید.
همانند بازی Call of Duty 4 و God of War و ...

حالا ببینیم شاید دوستمون تو دوبی عکس گذاشت و خلاف این مطلب رو اثبات کرد.

salam doostan bebakhshid font farsi nadaram chon sherkatam! bazio man dirooz gereftam vase ps3! onayee ke migan zoodtar az 29 arze nemishe!!! man gereftam dishab va arze ham shode!! shab age shod aksasho mizaram ya farda! bazi vaghean shahkare! khiely khoob shode! aslan ba gta ghablia ghabele ghias nist! nemishe tarif kard bayad bazi konid! man dubai hastam inja kharidam 300 derham yani hodode 75 hezar toman! hala badan bishtar migam !

salam doostan bebakhshid font farsi nadaram chon sherkatam! bazio man dirooz gereftam vase ps3! onayee ke migan zoodtar az 29 arze nemishe!!! man gereftam dishab va arze ham shode!! shab age shod aksasho mizaram ya farda! bazi vaghean shahkare! khiely khoob shode! aslan ba gta ghablia ghabele ghias nist! nemishe tarif kard bayad bazi konid! man dubai hastam inja kharidam 300 derham yani hodode 75 hezar toman! hala badan bishtar migam !

:((:((منم GTA میخوام :((:((

سلام اگر دوستان نسخه PS3 بازی رو خواستند به من pm بدن. همین الانم میتونم بهشون بدم.
ممنون.
فقط امروز تا فردا وقت دارین.
قیمت هم 99.000 تومن هست.
boxshot_us_small.jpg

آخرین ویرایش:
سلام اگر دوستان نسخه PS3 بازی رو خواستند به من pm بدن. همین الانم میتونم بهشون بدم.
ممنون.
فقط امروز تا فردا وقت دارین.
قیمت هم 99.000 تومن هست.
boxshot_us_small.jpg

با معذرت از دوستان , شرکت WESTGAME بازی GTA IV را پخش نمیکند.
:confused::confused::confused::confused:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or