Grand Theft Auto IV | PS3

آیا نسخه PS3 بازی GTAIV را میخرید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    426
با دوستانم در امارات صجبت می کردم گفتند که این بازی در امارات هم بفروش رسمی نخواهد رسید.
همانند بازی Call of Duty 4 و God of War و ...

حالا ببینیم شاید دوستمون تو دوبی عکس گذاشت و خلاف این مطلب رو اثبات کرد.

منظور از Lunch Center که تو سایته GT هست برای GTA IV چیه:confused:

برای بازیهای مهم و پرطرفدار 2 - 3 هفته قبل از انتشار بازی یه قسمت اختصاصی درست میکنن که تمامیه اخبار و اطلاعات و نقدها و ... در اون قسمت قرار میگیره که بهش میگن Launch Center .

حالا به نظرتون نسخه ps3 این بازی هم پخش میشه (البته در ایران):(

نمیدونم تو تهران زندگی میکنید یا نه . ولی من که اینجام یعنی بابل تلفنی چند جا از جمله همون جا که ps3 گرفتم قول 100% دادن که میارن با قیمت 90 تومن که هر وقت گرفتم همین جاآدرسشو میزارم . ( ایرانی جماعت از قدیم که خوندم و شنیدم حرف زور تو کلش جا نمیگیره ) حتما میاد .

بچه ها یه سوال برام پیش امده میخوام بدونم من که الان یه Uncharted دارم اگر بخام زمانی که GTA IV امد با اون تعویض کنم چقدر باید سر بدم بیشتر از 40 تومن!!؟

حداقل 40 تومنه ولی دیگه بیشتر از 50 فک نکنم بگیرن

من میخاستم بگم که شما اول گفتی :biggrin1:

منم به چند جا زنگ زدم همه گفتن بین 90-100 تومن:love:

اين بازي تو امريكا وقتي ريليز بشه قيمتش چنده؟؟؟؟
از 40 ،50دلار كه بيشتر نيست.....؟؟؟؟;)
راهنمايي كنيد ممنون ميشم....اگه انقدره بگم فاميلمون برام بياره!!!اگه مثل ايرانه كه ......;)

منظورت از اون 5 روز دیگه چی

ایشون اینترنتی خریدن و 5 روز طول میکشه که بازی برسه به دستشون

شما خودت از جایی پرسیدی یا ن

فتحی درست نگفت ینی گفت 40-50 بعد گفت بیاد بهت قیمت میدم

یه مغازه هم هست تو کرج من با COD4 پرسیدم گفت بستگی به بازیت داره حدود 40 تومن باید بدی

با تجاربی هم که بنده از قبل در این زمینه کسب کرده ام :p فک نمیکنم با کمتر از 40 با Uncharted تعویض کنن

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

آقا یه سوال الان این بازی تو استرالیا یا جای دیگه ریلیز شده ؟

ایا انتظارات براورده شده یا خیر ؟

سلام بر همه
دوستان عزیز این بازی GTA که جدیدا با کلی هیاهو و سروصدا برای دو کنسول برتر بازی ارائه شده از نظر گرافیکی و کلا ایا تونسته انتظارات رو براورده کنه ؟
ایا برای کنسول سونی این بازی قابل قبول هست و کلا دوستانی که این بازی رو گرفتند نظرشون چی هست ؟
ایا ارزش این همه سروصدا رو داشته یا خیر ؟

سلام بر همه
دوستان عزیز این بازی GTA که جدیدا با کلی هیاهو و سروصدا برای دو کنسول برتر بازی ارائه شده از نظر گرافیکی و کلا ایا تونسته انتظارات رو براورده کنه ؟
ایا برای کنسول سونی این بازی قابل قبول هست و کلا دوستانی که این بازی رو گرفتند نظرشون چی هست ؟
ایا ارزش این همه سروصدا رو داشته یا خیر ؟

تو ps3 که ترکونده . چرا ؟ چون تو xbox مشکل فریم و aa داره . ولی در ps3 بدون مشکل اجرا میشه . :ok:playstation 3

معلومه که داشته اگر هم واسه PS3 خواستی بگو من سراغ دارم میده 100 همین فردا هم آمادست;)

فکر نکنم چون تازه 29 apr باید پخش شه که تو ایران دو یا سه روز بعدش میاد . این xbox هم معلوم نیست چطور اومده چون ماله هر دو کنسول 29 april هستش .

فکر نکنم چون تازه 29 apr باید پخش شه که تو ایران دو یا سه روز بعدش میاد . این xbox هم معلوم نیست چطور اومده چون ماله هر دو کنسول 29 april هستش .

شما خواستی میتونی به این اسم PM بدی milad
یعنی منظورم اینکه به milad پی ام بدی همین

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or