Grand Theft Auto IV | PS3

آیا نسخه PS3 بازی GTAIV را میخرید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    426

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
پس چرا XBOX داران مشکلی براشون پیش نمیاد برای اونا تا 8 روز دیگه تو ایران هم پخش میشه

این است شکست بزرگ PS3 در مقابل XBOX 360 البته توی زندانی به اسم ایران

ببین دوسته عزیز بهتره با شرایطه موجود خودت رو وفق بدی
واسه PS3 هم میاد نه که نیاد ولی خوب مطمئن باش گرون میدن دیگه
همین masseffect همون موقع که ممنوع شده بود یکی از دوستامون تو توپخونه
همون هموطنه آذری زبانه معروف علنی میفروخت

ولی اگر میخوای رو ps3 این بازی رو بری حدود 200 باید بگذاری کنار:love:

snake_pianist

کاربر سایت
Dec 5, 2007
3,753
نام
امیر

خواهشا از الان براش قیمت تعیین نکن 2 تا آدم سودجو می بینن میگن اینا به 200 راضین میدیم 170.

siamakcgm

کاربر سایت
Oct 19, 2006
168
نام
siamak
GTA

سلام برو بکس! نگران نباشین بابا ! اگه گرون بود ایران بگید من براتون بیارم! من دبی هستم حدودا 1 یا 2 ماه دیگه یه سر میام ایران! اینجا هم بازی رو از فروشگاه Virgin میتونم بخرم فکر کنم 300 درهم باشه اینجا! یعنی 75 تا 80 هزار تومن شایدم کمتر! اگه کسی خواست pm بذاره تا اگه اومدم ایران بگیرم براش بیارم!
در ضمن فروشنده های ایرانی عزیز دلشون رو خوش نکنن به قیمت بالای 80 چون من واسه هرکی بتونم میارم رفاقتی!!! (هر تعداد که امکانش باشه میارم)

آخرین ویرایش:

WILDCAT

کاربر سایت
Jun 5, 2007
1,572
نام
Noctis LuciS Caelum

:laughing::laughing::laughing: اشتباه نکن به شما نمیخندم به 200 تومنی که بعضیها باید بدن میخندم .
قراره من از تهران بخرم قیمتش و باقی ماجرا پایین .
زنگ زدم گفتم GTA میارین گفت آره چرا نیاریم . پرسیدم ممنوعه گفت شما راحت باش میاریم گفتم قیمتش چند گفت 70 تومن درباره شاهکارهای دیگه جاها پرسیدم گفت نگران نباش ما ... . گفتم نسخه مخصوص گفت هر قیمت جهانی دیدی شما 10 الی 15 تومن اضافه کن ما اون قیمت میدیم . :biggrin1: دوستان شرمندم نگین کجاس علتش یک چیزه چون گفت برای من قراره 10 تا بیارن 7 تا پیش فروش کردم با من شد 8 تا تا الانم دیگه 2 تاش پر شده
:biggrin1:

ADSL

کاربر سایت
Mar 23, 2008
1,077
نام
رضا
سلام برو بکس! نگران نباشین بابا ! اگه گرون بود ایران بگید من براتون بیارم! من دبی هستم حدودا 1 یا 2 ماه دیگه یه سر میام ایران! اینجا هم بازی رو از فروشگاه Virgin میتونم بخرم فکر کنم 300 درهم باشه اینجا! یعنی 75 تا 80 هزار تومن شایدم کمتر! اگه کسی خواست pm بذاره تا اگه اومدم ایران بگیرم براش بیارم!
در ضمن فروشنده های ایرانی عزیز دلشون رو خوش نکنن به قیمت بالای 80 چون من واسه هرکی بتونم میارم رفاقتی!!! (هر نعداد که امکانش باشه میارم)

آخه عزیز من ما میگیم ورودش ممنوع شده بعد شما میگی بگو واست بیارم

ADSL

کاربر سایت
Mar 23, 2008
1,077
نام
رضا
:laughing::laughing::laughing: اشتباه نکن به شما نمیخندم به 200 تومنی که بعضیها باید بدن میخندم .
قراره من از تهران بخرم قیمتش و باقی ماجرا پایین .
زنگ زدم گفتم GTA میارین گفت آره چرا نیاریم . پرسیدم ممنوعه گفت شما راحت باش میاریم گفتم قیمتش چند گفت 70 تومن درباره شاهکارهای دیگه جاها پرسیدم گفت نگران نباش ما ... . گفتم نسخه مخصوص گفت هر قیمت جهانی دیدی شما 10 الی 15 تومن اضافه کن ما اون قیمت میدیم . :biggrin1: دوستان شرمندم نگین کجاس علتش یک چیزه چون گفت برای من قراره 10 تا بیارن 7 تا پیش فروش کردم با من شد 8 تا تا الانم دیگه 2 تاش پر شده
:biggrin1:

شما شمارشو بده تا ما هم بپورسیم تا مطمئن شیم

DrAmir

کاربر سایت
Mar 31, 2008
460
به نظر من اين فقط يه شايعس شايد بخاطر بالا بردن قيمت
آخه تو ايران همه چی (...) ميارن يه بازی نتونن بيارن ؟
در ضمن چرا بايد اين بازی ممنوع بشه وقتی شرکتای بزرگ ايرانی همين نسخه آخر رو فارسی کردن دارن ميفروشن ؟
پس اينا مجوز از کی گرفتن ؟ بايد صبر کرد هيچ چيز معلوم نيست (از نظر من) نظر من اين خلاصه هرکسی نظر خودشو داره

siamakcgm

کاربر سایت
Oct 19, 2006
168
نام
siamak
آخه عزیز من ما میگیم ورودش ممنوع شده بعد شما میگی بگو واست بیارم

ورود کیلو چنده!!! چند بار از گمرک رد شدی؟؟ گمرک کیلویی هستش! خوب نمیارم!!! تاحالا نشده وقتی میام ایرن cd هام رو چک کنن! حوصله حرف الکی ندارم! هر کی gta میخواد من براش میارم از دبی که پول زیادی نده!

siamakcgm

کاربر سایت
Oct 19, 2006
168
نام
siamak
اقا شما اين عكسارو با چه برنامه اي طراحي كردين؟: www.siamakroshani.com
البته سوالم ربطي به تاپيك نداشت ببخشيد.

من zbrush3 , Maya کار میکنم! الان اینجا گیر میدن بحت بخاطر سوالت! اونا طراحی نیستن 3D هستن! مثل بازیها که 3D هستن!

شما اینجارم ببین فکر کنم متوجه بشی بیشتر! http://siamakcgm.cgsociety.org/gallery/

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر