Grand Theft Auto IV | PS3

آیا نسخه PS3 بازی GTAIV را میخرید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    426
عجب !

بازیهای MUlti همیشه روی PS3 بهتر بوده و هست!

ميشه براي ما از اينهمه بازي مولتي كه بهتره نام ببريد ممنون ميشيم به جز Burnout : PC باشه

تفاوتش رو میشه با همین GTA دید. و کلا همه Preview های این بازی به نفع PS3 بوده!

ميشه از اون Preview رو براي ما هم بذاريد

چون شمارهای قبلیش هم واسه PLaystation زدن و همه ورژن PS3 رو میخوان تا 360 رو...

اين يكي ديگه خيلي با حال بود برادر من چه ربطي داره خب Ace Combat هم همه شماره هاش روي خانواده PS بود اما شماره 6 روي 360 هست والبته با توجه به اينكه نسخه 360 2 تا DLC مخصوص داره به صورت انحصاري ميتونه فور شبيشتري داشته باشه و البته مايكل پچر هم گفته 6 ميليون نسخه 360 و 3 ميليون نسخه PS3 حدودا . خواهشنا يكم منطقي تر باشيد

حالا به نظر شما اين GTA IV وقتي بياد تو ايران چنده آيا به نظر شما ميارزه كه من فعلنا بازي نخرم و وايسم تا GTA IV بياد من يه هفته است كه PS3 گرفتم هنوز هيچ بازي هم نگرفتم البته بودجه من 80-90 هست براي خريد بازي

عجب !

ميشه براي ما از اينهمه بازي مولتي كه بهتره نام ببريد ممنون ميشيم به جز Burnout : PC باشه
ميشه از اون Preview رو براي ما هم بذاريد
اين يكي ديگه خيلي با حال بود برادر من چه ربطي داره خب Ace Combat هم همه شماره هاش روي خانواده PS بود اما شماره 6 روي 360 هست والبته با توجه به اينكه نسخه 360 2 تا DLC مخصوص داره به صورت انحصاري ميتونه فور شبيشتري داشته باشه و البته مايكل پچر هم گفته 6 ميليون نسخه 360 و 3 ميليون نسخه PS3 حدودا . خواهشنا يكم منطقي تر باشيد

بعضی بازی های مولتی پلتفرم روی PS3 بهتر بودن بعضی بازی ها هم روی 360 و بعضی هاشون هم فر%u

آخرین ویرایش:
خبرهای خوب!!

مثل اینکه پخش GTAIV "ممنوع" شده: http://www.bazicenter.com/forums/showpost.php?p=385930&postcount=3566

البته این مشکلی برای ورژن 360 ایجاد نمیکنه ولی برای PS3 ...

خب همین هم دلیلی میشه که بازی (اگه سر و کله اش جایی پیدا بشه!) قیمت نجومی داشته باشه؛ چون به هر حال "فروشش ممنوعه" ؛ "فقط همین یه دونس" و.........

:dots:

بهشته اینجا.....

آقایون توجه کنید اینکه میگن GTA IV برای نسخه PS3 در ابتدای کار که وارد ایران شه 200 هزار تومنه راسته من تو سایتای خارجی دیدم زده 59.99$ دیگه این فروشندههای ما چه قدر مگه میخوان بکشن روش:eek:

خبرهای خوب!!

مثل اینکه پخش GTAIV "ممنوع" شده: http://www.bazicenter.com/forums/showpost.php?p=385930&postcount=3566

البته این مشکلی برای ورژن 360 ایجاد نمیکنه ولی برای PS3 ...

خب همین هم دلیلی میشه که بازی (اگه سر و کله اش جایی پیدا بشه!) قیمت نجومی داشته باشه؛ چون به هر حال "فروشش ممنوعه" ؛ "فقط همین یه دونس" و.........

:dots:

بهشته اینجا.....

یعنی ما از این بازی محروم شدیم :((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((چقدر انتظار کشیدیم آخرش اینه جوابمون

یعنی ما از این بازی محروم شدیم :((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((چقدر انتظار کشیدیم آخرش اینه جوابمون

محرومه محروم که نه ولی باید یه کم بیشتر هزینه کنیدکه اگر من جایه شما بودم یه 360 به جاش میگرفتم:p

اینجا ایرانه آخه کشوری که هرچی توش باعثه تحریکه ممنوعه:((

پس چرا XBOX داران مشکلی براشون پیش نمیاد برای اونا تا 8 روز دیگه تو ایران هم پخش میشه

این است شکست بزرگ PS3 در مقابل XBOX 360 البته توی زندانی به اسم ایران

پس چرا XBOX داران مشکلی براشون پیش نمیاد برای اونا تا 8 روز دیگه تو ایران هم پخش میشه
چون رو بايد از خارج بيارن ولی نسخه 360 رو دانلود ميکنن!:biggrin1:

اقا الکی جنبجوش نکنيد هنوز که چيزی معلوم نيست!:biggrin1:
ديگه آخرش به سايت play-asia سفارش ميديم ديگه!جلو اونرو نميگيرن!يعنی نميتونن بگيرن!
اينم بگم که فروشنده ها ميتونن مسافری بيارن!يعنی به يک مسافر بگن بره 5-6 تا بخره بياره بده به اينا!
به مسافرم که زياد گير نميدن!يارو ميزاره تو کيف دستيش تموم!پس نگران هيچی نباشيد!

چی میگی بابا .این حرفا کدومه .ممنوع از نظر واردات یا ممنوع از نظر فروش؟
جواب اولی اینه که اصلا این بازیا وارداتی نیست قاچاقیه .جنس قاچاق فتو فراوون چی می خوای؟;)

ممنوع از فروش که 10 سال پیش که اوضاع خیلی از این خراب تر بود این حیف نونا بازی fox hunt پلی استیشن 1 می فروختن این که دیگه طبیعیشه.اینا همش واسه بازار گرمیه .زیاد توجه نکن:cheesygri

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or