Grand Theft Auto IV | PS3

آیا نسخه PS3 بازی GTAIV را میخرید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    426
ماشین اگه خراب بشه وقتی ببریم تو پارکینگ درست می شه یا نه ؟
دوست دختراتو می تونی سوار کنی ؟ چطوری ؟
من پارکینگی به اون صورت ندیدم ! ولی فکر نکنم، چون تو GTA های قبلی به خاطر ضعف دستگاه این جوری میشد...
بله، باید بهش زنگ بزنی و قرار بذاری. :دی تازه کارای دیگه هم میشه کرد... :دی

خوب نمیدونم دوستان این و میدون یا نه !!
اما خوب میتونید شماره 911 بگیرید بعدش با شماره 1 پلیس شماره 2 اوژانس شماره 3اتیش نشانی
که خوب به نظر مفیدترین کارش شماره 2 هست که وقتی جونتون کم هست سریع اورژانس میادو ... !

خوب نمیدونم دوستان این و میدون یا نه !!
اما خوب میتونید شماره 911 بگیرید بعدش با شماره 1 پلیس شماره 2 اوژانس شماره 3اتیش نشانی
که خوب به نظر مفیدترین کارش شماره 2 هست که وقتی جونتون کم هست سریع اورژانس میادو ... !
اورژانس کلی پول میگیره، تازه زمان هم زیاد میگذره ! میتونی بری 1 همبرگر بخوری تا جونت درست شه. ;)

اورژانس کلی پول میگیره، تازه زمان هم زیاد میگذره ! میتونی بری 1 همبرگر بخوری تا جونت درست شه.
خوب این به درد موارد ضروری میخوره بعدش هم حالا بگرد پیدا کن همبرگر فروشو !!!

من هنوز همون مشکلو دارم با multiplayer!میدونم مشکل از اینترنتم نیست آخه اینو The connection to one or more players has been lost گوگلیدم،خیلیا این مشکلو داشتن!هیچکسم نمیدونه باید چیکا کنه! :(

شایدم مشکل هممون اینترنتمونه!!!:-"

خالی بند هم خالی بندهای قدیم

دوستان ببخشيد يك سوال؟

من از يك بابايي شنيدم كه مي گفت GTAVII براي PS3 انحصاري هست!!!!! و سوني امتيازش رو پيش پيش خريده. آيا درسته؟
چــــــی میــــــــگه !!!
احتمالا اون اون "بابائی" که چنین چیزی رو گفته اختلال حواس داشته بنده خدا. VII هم که میشه 7 !!. باز V رو میگفت یه چیزی :biggrin1:.

پ.ن. دمش گرم خدائی عجب توهمی زده :).

آره فکر کنم:confused:
البته نمیخوام این حرف رو 100% تایید کنم ولی چندماه پیش از یکی از سایتای خارجی بود فکر کنم(شاید گیم اسپات) این حرفو شنیده بودم و زیاد جدی نگرفتم.
حتی اگه همچین چیزی گفته شده باشه هم دلیل نمیشه از الان حرفشون قبول کرد. کو تا GTA بعدی.تا اون موقع کی مرده کی زنده;)

سلام ...

میشه بگید رمزارو چطوری وارد میکنن:blushing:

دوست عزیز به جمع بازیسنتری ها خوش آمدی .
این رمزها را روی موبایل بزنید تا عمل کنه . اما بنظر من آدم سه سالم تو یک بازی بمونه ( که عمرا :biggrin1: ) از کد تقلب استفاده نکند بهتره .

دوست عزیز به جمع بازیسنتری ها خوش آمدی .
این رمزها را روی موبایل بزنید تا عمل کنه . اما بنظر من آدم سه سالم تو یک بازی بمونه ( که عمرا :biggrin1: ) از کد تقلب استفاده نکند بهتره .

شماره های موبایل برا من نمیاد میشه بگید چیکار کنم

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or