Grand Theft Auto IV | PS3

آیا نسخه PS3 بازی GTAIV را میخرید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    426
من هر بار میخواهم آنلاین بازی کنم ۱۰۰۰ تا ایراد بنی.... میگیره
آیکونت شما بن شده
آیکونت شما فعال نیست
آیکنت شما فعال است و شما نمیتوانید وارد شوید
نت خود را چک کنید
وارد بازی میشوم بعد از چند دقیقه بازی کرد خطای کدی ۸ رقمی میده
و .........
با این مشکلات چه باید کرد​

منم بازی گرفتم سیستمم ntsc j هست و بازی pal هست روی tv معمولیم راحت اجرا شد
فقط می خواهم online بازی کنم قفل می کند و ناچارم زیسن کنم
این مشکلیه که خود Rockstar هم اعلام کرده . نسخه PS3 این بازی دارای باگ های بیشتری نسبت به نسخه 360 هست ، به خصوص بخش آنلاینش . باید منتظر پچ جدید باشیم .

salam.
من gta رجیون pal رو روی tv samsung 1080p اجرا میکنم ولی فقط تا 720p تصویر میده .
در ضمن اشکال از tv هم نیست چون رو 2تا امتحان کردم .
کسی این مشکل رو داشته ؟ { آیا اشکال از این بازیهایی که زودتر اومد ؟ }
این مشکل تو مدل رجیون UC هم هست ؟
این فقط مشکل شما نیست ، چند نفر دیگه هم همین مشکلو داشتن ، به نظرم اینی که رو پکش زده Fake 1080P هست . در کل فکر نمیکنم این بازی رو 1080P اجرا بشه .

:mad: یعنی شما میگه من تست نکردم و این حرفو زدم ؟

دوستان میتونن از کیفیت این بازی روی ال سی بگن
اینطور که دوستان نوشته اند این بازی در حد کیفیت 360 هست و تازه یه جورایی میگن از 720پی هم بهتر نمیشه یعنی 1080پی که میگن شایعه هست و .........
پس چرا گیم اسپات به این بازی 10 داده
من مطمئن هستم که گاد او وار3 رکورد 10 رو هم میزنه

دوستان میتونن از کیفیت این بازی روی ال سی بگن
اینطور که دوستان نوشته اند این بازی در حد کیفیت 360 هست و تازه یه جورایی میگن از 720پی هم بهتر نمیشه یعنی 1080پی که میگن شایعه هست و .........
پس چرا گیم اسپات به این بازی 10 داده
من مطمئن هستم که گاد او وار3 رکورد 10 رو هم میزنه
نه عزيزم اشتباه ميکنی از 360 پايينتره

این مشکلیه که خود Rockstar هم اعلام کرده . نسخه PS3 این بازی دارای باگ های بیشتری نسبت به نسخه 360 هست ، به خصوص بخش آنلاینش . باید منتظر پچ جدید باشیم .

این فقط مشکل شما نیست ، چند نفر دیگه هم همین مشکلو داشتن ، به نظرم اینی که رو پکش زده Fake 1080P هست . در کل فکر نمیکنم این بازی رو 1080P اجرا بشه .
رزولوشن بازي در نسخه PS3 هم تا 1080p هم upscale ميشه
فقط کافيه در تنظيمات تيک مربوط به 720p و 1080i رو برداريم تا بازي روي 1080p اجرا بشه
این لینک هم برای اثبات حرفم :
http://talkplaystation.com/how-to-ru...o-iv-at-1080p/
در ضمن aa در هر دو نسخه يکسانه
این مسئله باگ هم خیلی خنداره
یادمه موقعی که Assassins Creed اومده بود بعضی ها میگفتن نسخه PS3 خیلی باگ داره و مثلا الطیر از وسط دو تا میشه و از این حرفا و نسخه 360 باگ زیاد نداره:laughing:
بعد که بازی رو گرفتم اصلا اون باگ هایی که میگفتم ندیدم همینطور بقیه دوستانی که نسخه PS3 رو گرفتن باگ اینجوری ندیدن و باگ خیلی کم بود در نسخه PS3
اتفاقا برعکس حرفاشون در اومد یکی تو همین سایت که نسخه 360 رو گرفته بود از اون باگی که الطیر دو تا میشد یک عکس گرفت و گذاشت تو انجمن 360 :laughing:
درباره اون حرفایی که میزنن و میگن که نسخه PS3 بگ بیشتر داره هم من که فعلا از هیچ سایت معتبری و غیر معتبری هعمچین خبری نشنیدم
قضیه این هم مثل همون AC هست که میگفتن تو نسخه PS3 باگ زیاد داره ولی درست برعکس شد و نسخه 360 باگهاش خیلی زیاد بود:)

من خودم برام فرقي نداره كه دو نسخه فرقي داشته باشه يا نه اما از حرف بي پايه اساس هم بدم مياد

در ضمن aa در هر دو نسخه يکسانه

اون شما اونجا بازم گفتي اما محض اطلاعات بايد بگم اين قضيه AA من خودم از فروم PS برداشتم و البته دو سه تا جا ديگه هم ديدم اما همين كه توي فروم PS چنين چيزي گفته ميشه يعني كاملا درسته

managed to clear up the facts, PS3 GTA IV runs at 640p with 0xAA, in comparison to the Xbox 360 version at 720p with 2xAA.

در مود AC خيلي خوشحالم كه مثل زدي چون همون IGN كه ميگي از همه معتبر تره به نسخه 360 7/7 و به نسخه PS3 7/5 دقياق ببراي همين مشكلاتي كه ميگي البته جالبه GS اومد گفت نسخه PS3 از يه لحاظي بهتره اما نه در اون حد كه امتياز فرق كنه

قضیه این هم مثل همون AC هست که میگفتن تو نسخه PS3 باگ زیاد داره ولی درست برعکس شد و نسخه 360 باگهاش خیلی زیاد بود

قضيه اينه كه شما فقط حرف خودت قبول داري همين چون مشكلات GTA نسخه PS3 يك سري مشكل داره كه حتي GAME PRO هم درباره fix كردن اونها صحبت كرده

من که با آنلاين بازی اصلاً مشکل ندارم ، آنلاينش به نظر من خوبه
حالتهای مختلف هم داره مثلاً تيمی و تکی و ماموريتی و ...
يکی ميتونه حالتهای مختلف رو توضيح بده ؟ چون من تو بعضی از انلايناش ميرم نميدونم بايد چی کار کنم ؟؟؟؟ :confused:

سلام . . .

من امروز این بازیرو 55000 گرفتم , ولی موقع اجرای بازی این ارور رومیده لطفا کمکم کنید.:(

you cannot play this game at the current video output setting (80028f10)

تنظیمات output رو هم تغییر دادم ولی نشد

مشخصات روی جعبه PS3 [NTSC-j] j1 60GB و دوتا مربع که داخلشون عدد 2 نوشته

همچنین پشت جعبه بازی نوشته For Sale In The Middle East Only و عدد 2 داخل مربع:blushing:

مطمئنی 55 تومن؟ از قیمت رسمیشم که کمتره:eek:

خوب دوستان من روی TV معمولی امتحان کردم و بدون هیچ مشکلی بازی اجرا شد ! روی TV Bravia sony هم اجرا کردم البته 720 اجرا شد !! اما هیچ مشکلی نداشت ! این هم عکس اجرای بازی !!

http://gpod.parsaspace.com/DSC00241.JPG

http://gpod.parsaspace.com/DSC00246.JPG

دوستانی هم که اجرا نشده حتما مشکل از تلوزیون هست !

آقا يه اتفاق جالب افتاد اصلاً کف کردم
رفتم با ماشين بقله يه کاميون همينطور با سرعت ميرفتم 2 تا بوق زدم اونم 2 تا بوق زد
بعد بوق مثل عروسی زدم اونم همينجوری بوق زد ، بعد دور شدم برگشتم هر کاری کردم ديگه بوق نزد
اين واقعاً جزء بازيه ؟ يا اتفاقی اينجوری شد ؟ :eek:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or