Grand Theft Auto IV | PS3

آیا نسخه PS3 بازی GTAIV را میخرید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    426
اقا بازي رجين 1 ،GTA4به ps3 رجينntsc/j ميخوره؟؟؟اجراش ميكنه؟؟؟
تمام نسخه های بازی به تمام ps3 ها میخره بدون هیچ مشکلی !
اجرای بازی هیچ ربطی به رژیون نداره و برای اجرا شدن روی TV معمولی هم ربطی به رژیون بازی و کنسول نداره !!

چطوری موبایل را عوض کنیم ؟
که تم و رینگتون بخوره؟
بعد از اینکه مرحله p*l*a*y*b*o*y*x اگه اشتباه نکنم دومین ماموریتشو رد کنی اون یه گوشی دوربین دار بهت میده که میتونی باهاش عکس بگیری وروش آهنگ بریزی و تمشو عوض کنی.

با دکمه L1 سوت مزنه البته باید نزدیک تاکسی باشی وتاکسیه هم مسافر نداشته باشه.باید مثلث رو نگر داری تا عقب بشینه.

کاملاً درسته ، ولی اگه مسافر داشته باشه هم مثلث رو بگيری مسافر رو پياده ميکنه خودش ميشينه :biggrin1:

من وقتی آنلاین میرم ، بعد Quick Play بعدش مثلا team deathmach انتخاب میکنم؛موقعی که میخواد بره توو بازی اینو مینویسه : The connection to one or more players has been lost

فقط party mode میتونم بازی کنم :-"

من وقتی آنلاین میرم ، بعد Quick Play بعدش مثلا team deathmach انتخاب میکنم؛موقعی که میخواد بره توو بازی اینو مینویسه : The connection to one or more players has been lost

فقط party mode میتونم بازی کنم :-"
سرعت اینترنتت چیه؟
ماله من فقط یه بار این پیغامو داد اونم وقتی بود که حواسم نبود داشتم با کامپیوتر دانلود می کردم.
یه پینگ بگیر ببین چی میده؟

128
راستی جریان پینگ چیه ؟ یعنی به چی ربط داره؟
بعدم اینکه چجوری بگیرم؟!:-"

منوی start برو داخل run تایپ کن :
ping www.....com -t
اون نقطه چین آدرس هر سایتیه که می خوای پینگ و نسبت بهش بسنجی
از سایت www.speedtest.net هم می تونی پینگ و نسبت به یه نقطه بسنجی.
عدد پینگ مدت زمان برقراری ارتباط با server اون سایت رو مشخص می کنه که زمانش بر حسب میلی ثانیه هست.

سلام
تيراندازي و شليك و نشانه روي در gta چگونه هست ايا قفلي يعني خودش رو دشمن قفل ميكنه يا نه مثل كدوم بازي اگه ميشه دقيق توضيح بديد چون اگه قفلي باشه حال نميده منظورم حالت نشانه روي ايا مثل gta قبلي با تشكر

سلام
تيراندازي و شليك و نشانه روي در gta چگونه هست ايا قفلي يعني خودش رو دشمن قفل ميكنه يا نه مثل كدوم بازي اگه ميشه دقيق توضيح بديد چون اگه قفلي باشه حال نميده منظورم حالت نشانه روي ايا مثل gta قبلي با تشكر

میتونی با L2 نشونه گیری کنی و با R1 هم شلیک کنی نه تو این سری خیلی بهتر شده:biggrin1:
وبه قول خودت قفلی هست

کسی ماشینتو می دزده وقتی تو خیابون پارک می کنی و می ری جاهای دیگه ؟؟
راستی اولش چه ماشینی بهت میده ؟
دزدگیر هم داره؟
ماشین های شیک هم وجو داره و میشه آن ها را Upgrade یا تغییر داد ؟؟

کسی ماشینتو می دزده وقتی تو خیابون پارک می کنی و می ری جاهای دیگه ؟؟
راستی اولش چه ماشینی بهت میده ؟
دزدگیر هم داره؟
ماشین های شیک هم وجو داره و میشه آن ها را Upgrade یا تغییر داد ؟؟

نه تا حالا نشده من یه بار به اندازه سه خیابون از ماشینم دور شدم و دزدیده نشد
یه ما شین تو مایه های بیوک
نه دزد گیر نداره
بله تا دلت بخواد یه ماشین داره کپ آزرا

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or