Gran Turismo 6 [پست اول حتماً خوانده شود]

jokerdark

کاربر سایت
Dec 29, 2011
121
نام
omid
کسی جواب مارو نمیده؟؟؟:((

راهی نیست که بشه اپدیتهایه بازی رو تک تک به وسیله کامپیوتر دانلود کرد و ریخت تو کنسول ؟؟؟؟ راهی نداره؟؟؟؟ (اورجینالو میگما)

فقط و فقط یک راه داری که عضو پلاس بشی تا اپدیتا بیاد رو بک گراند کنسول ، بعد میتونی با پی سی دانلود کنی و اونو انتقال بدی .

MASHIN

کاربر سایت
Aug 24, 2012
597
نام
KAMRAN
فقط و فقط یک راه داری که عضو پلاس بشی تا اپدیتا بیاد رو بک گراند کنسول ، بعد میتونی با پی سی دانلود کنی و اونو انتقال بدی .

ممنون؛
یکم بیشتر توضیح میدید؟؟؟؟ چطور از تو کنسول بک گراند رو انتقال بدم تو پی سی و بعد اپدیتها رو منتقل کنم تو کنسول؟؟

MASHIN

کاربر سایت
Aug 24, 2012
597
نام
KAMRAN
ممنون امید عزیز
دیشب از شب تا صبح بیدار موندم و هر 9 تا اپدیت بازی رو با خود کنسول ریختم، (پدرم در اومد)

فقط نکته ای که هست اینکه یکسری باگها از بین رفتن . یکسری باگ عجیب قریب ظاهر شدن!!

چندتا سوال داشتم:
من هرچی تو کنترول گشتم گزینه ای برای فعال کردن کلاچ پیدا نکردم، اصلا این قابلیت در بازی هست؟؟؟؟

2- چطور میشه به صورت انلاین ویا افلاین پول میلیونی در اورد؟؟ مسابقه خواصی هست؟؟؟

3- من حالت انلاینو رفتم ولی سر در نیاوردم، چون خیلیا تو پیست الکی میچرخیدن بدون هدف!!! این قضیش چطوریه؟؟؟(قسمت لابی رو میگم)

راستی ایدی من KAMRAN2014 هست لطفا ادم کنید تا یکم دستم راه بیوفته

ممنون

jokerdark

کاربر سایت
Dec 29, 2011
121
نام
omid
ممنون امید عزیز
دیشب از شب تا صبح بیدار موندم و هر 9 تا اپدیت بازی رو با خود کنسول ریختم، (پدرم در اومد)

فقط نکته ای که هست اینکه یکسری باگها از بین رفتن . یکسری باگ عجیب قریب ظاهر شدن!!

چندتا سوال داشتم:
من هرچی تو کنترول گشتم گزینه ای برای فعال کردن کلاچ پیدا نکردم، اصلا این قابلیت در بازی هست؟؟؟؟

2- چطور میشه به صورت انلاین ویا افلاین پول میلیونی در اورد؟؟ مسابقه خواصی هست؟؟؟

3- من حالت انلاینو رفتم ولی سر در نیاوردم، چون خیلیا تو پیست الکی میچرخیدن بدون هدف!!! این قضیش چطوریه؟؟؟(قسمت لابی رو میگم)

ممنون

مسابقات ردبول هم پول خوبی بهت میده،5 روز پشت سر هم ساین این بشی پول دو برابر بهت میده , چون صاحب لابی تا start race نزنه مسابقه شروع نمیشه

YAMAUCHI

کاربر سایت
Aug 5, 2013
680
نام
ALIREZA - Tehran
ممنون امید عزیز

چندتا سوال داشتم:

ممنون

درباره ی کلاج تنها اگه ویل حرفه ای ( فرمان ) داشته باشی میتونی از کلاج استفاده کنی مثل G27 . امکان استفاده از کلاج با دسته وجود نداره

technology_153a_002.jpg

Corrinne Yu

کاربر سایت
Aug 11, 2008
676
نام
Mahdi
چرا Top Gear Test Track رو GT6 نیست ؟؟!!
واقعا خجالت نمیکشن اینا ؟ این همه تبلیغات رو این ترک واسه GT5 کردن بعد حالا از رو GT6 برمیدارنش :|

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,017
نام
آریا
آپدیت جدید اومد، با حجم افسانه ای و تاریخی 2.1 گیگابایت!!!

aston-martin-dp-100-638x358.jpg

ماشین های Aston Martin DP-100 و Nissan Concept 2020 رو به اضافه یه سری تغییرات به بازی اضافه میکنه.
=======================
دیگه وقت خداحافظی من با GT6 هم رسید. :( بخوام این حجم رو دانلود کنم کنسول باید 20 ساعتی روشن باشه، تازه اگه برق نداره یا اینترنت قطع نشه. یه سری راه ها برای آپدیت کردن هست ولی دنگ و فنگش زیاده و حسش نیست. دیگه از این به بعد فقط باید تریلر ماشین های VGT جدید رو ببینم و خودشون رو بی خیال بشم. :(

jokerdark

کاربر سایت
Dec 29, 2011
121
نام
omid
همین الان بازیو گذاشتم تو دستگاه دیدم اپدیت داده 2115 mb فکر کنم، منم فلن بیخیالش شدم ، دهنمونو اسفالت کرده با این اپدیتاش:d

feroozGT

کاربر سایت
Oct 9, 2013
732
نام
فیروز
دوستانی که مشکل دانلود با PS3 دارن با این برنامه دانلود کنید . سرعت انتقالشم عالیه . دانلود PSNDM 410 zip

راهنمایی برای کسانی با این برنامه اشنا نیستند. چند نکته : firewall باید خاموش باشه ف ی ل ت ر شکن فعال نباشه. برای استفاده هم باید Plus داشته باشید. اول اون اپدیت یا بازی مورد نظر رو بگذارید رو poss از داخل ps3 . بعد این Ps proxy رو باز کنید ( P-SEN ) بعد گوشه بالا سمت چپ برید Tools بعد options دست به هیچی نزنید همش درسته فقط گزینه Max Segments رو عدد 20 است ست کنید رو عدد 1 دیگه همه چی درسته. حالا برید سراغ ps3 تنظیمات کانکشن . همه چی رو Auto بگذارید اون قسمت که Proxy میخواد use بزنید . واسه IP ببینید IP داخل PC چه عددیه اونو بزنید واسه Port هم عدد 27 حالا کانکت کنید . بعد میبینید داخل Proxy لاگ میندازه اگه نیفتاد برید تو تنظیم مودم Nat Type اونجا تو گزینه DMZ رو فعال کنید و IP که داخل PC هست رو وارد کنید . مهم هم نیست که حتما داخل Ps3 بطور کامل کانکت شی همون که لاگ انداخت داخل Proxy یعنی درسته . بعد از داخل PS3 اون بازی یا اپدیت مورد نظر رو Resume کنید میبیند که لاگ انداخت داخل Proxy و حجم فایل رو هم نوشته . حالا از داخل PS3 فایل رو stop کنید . از داخل proxy هم همینطور . حالا از داخل proxy گزینه log کلیک کنید . لینک رو میبینید. لینک با این کلمه شروع میشه http . برای کپی کردن لینک ctrl و c رو همزمان فشار بدید . حالا لینک رو بدید دانلود منیجر . وقتی که دانلو تمام شد نوبته انتقاله . داخال proxy روی اون فایلی که stop کردید کلیک راست کنید و گزینه Show in Eplorer رو انتخاب کنید . حالا اون فایلی که با دانلود منیجر دان کردید رو بریزید اینجا و برنامه proxy رو بطور کامل ببندید . سپس برید داخل فولدر proxy رو گزینه downloads کلیک راست کنید و open with بعد notepad رو انتخاب کنید . حالا یه صفحه میبیند یکم شلوغه. پایین صفحه 3 تا ردیف عدد هست یکیشم همیشه 0 است . برای مثال "998788758765" "6785487544" "0" اون عد سمت راستی رو کپی کنی و اون دو تا رو هم مثل سمت راستی کنی . مثل این "998788758765" "998788758765" "998788758765" بعد صفحه رو ببندید و ذخیره کنید. حالا P-SEN رو باز کنید رو فایل ( همون بازی یا اپدیت ) کلیک راست کنید و گزینه start رو بزنید و میبینید که زیر state میزنه ended . حالا برید سراغ کنسول و باز کانکت کنید و بازی یا اپدیت رو start بزنید میبیند داره با سرعت بالایی انتقال میده .

Last edited by a moderator:

MASHIN

کاربر سایت
Aug 24, 2012
597
نام
KAMRAN
اینطوری فایده نداره!!!

باید بریم یک هارد دیگه بخریم!!! چه وضعیه!!! 2گیگ اپدیت،تازه 1 هفته نشده 5 گیگ قبلی رو دان کردم!!! هرچند طرف اونور اب باسرعت 50 مگ نیمساعته دانلود میکنه! فقط مشکل از ماست:(
امشبم با این حساب شب زنده داری دارم باید تا صبح بزارم اپ بشه!!! اخه چی میشه این حجمو تقسیم کنن و تک تک برا دانلود بزارن!!؟؟؟

70 -80 تومان پول پلاس بده، ابونماه اینترنتتو بزار، ترافیکتو بزار و....... اخرم اپدیت نشه، برای من تا 30% رسید ولی یهو ارور داد و پرید بیرون!!!

این PS افزونه ای چیزی نداره (مثل ADM IDM)که بشه بدون پلاس اپدیت رو پاز وریزوم کرد؟؟؟؟؟

feroozGT

کاربر سایت
Oct 9, 2013
732
نام
فیروز
اینطوری فایده نداره!!!

باید بریم یک هارد دیگه بخریم!!! چه وضعیه!!! 2گیگ اپدیت،تازه 1 هفته نشده 5 گیگ قبلی رو دان کردم!!! هرچند طرف اونور اب باسرعت 50 مگ نیمساعته دانلود میکنه! فقط مشکل از ماست:(
امشبم با این حساب شب زنده داری دارم باید تا صبح بزارم اپ بشه!!! اخه چی میشه این حجمو تقسیم کنن و تک تک برا دانلود بزارن!!؟؟؟

70 -80 تومان پول پلاس بده، ابونماه اینترنتتو بزار، ترافیکتو بزار و....... اخرم اپدیت نشه، برای من تا 30% رسید ولی یهو ارور داد و پرید بیرون!!!

این PS افزونه ای چیزی نداره (مثل ADM IDM)که بشه بدون پلاس اپدیت رو پاز وریزوم کرد؟؟؟؟؟

نه نداره . بدون دانلود منیجر هیچ وقت نباید اپدیتهای سنگین رو گرفت چون با این نت...... که داریم 90% وسط اپدیت error میشه. ولی خب اگه plus داشته باشی این خیلی بهتره سرعت انتقالشم خیلی بهتره . واسه plus هم یه اکانت ژاپن بساز 14 روز plus free بگیر

MASHIN

کاربر سایت
Aug 24, 2012
597
نام
KAMRAN
بازیم رجین 2 هست کنسولمم 3! اگه اکانت ژاپن بسازم مشکل ساز نمیشه؟؟؟
البته الان یوزری که توpsnساختم رجین 3 هست( هنگ کنگ) لازمه باز یک یوزر دیگه براش بسازم یا کلا بحث این پلاس جداست؟؟
.
.
.
بلاخره بعد 5 ساعت اپدید 2 گیگی رو دانلود کردم، باید دید ارزش اینهمه انتظارو داشته یا نه!!

feroozGT

کاربر سایت
Oct 9, 2013
732
نام
فیروز
بازیم رجین 2 هست کنسولمم 3! اگه اکانت ژاپن بسازم مشکل ساز نمیشه؟؟؟
البته الان یوزری که توpsnساختم رجین 3 هست( هنگ کنگ) لازمه باز یک یوزر دیگه براش بسازم یا کلا بحث این پلاس جداست؟؟
.
.
.
بلاخره بعد 5 ساعت اپدید 2 گیگی رو دانلود کردم، باید دید ارزش اینهمه انتظارو داشته یا نه!!

نه plus ربطی به ریجن نداره . با اون اکانت ژاپن انلاین میشی میری تو بازی لیست تروفی که اضافه شد میای بیرون . بعد میر تو system setting ببین ساعت چنده مثلا اگه ساعت 10 بود بزار رو 10 تا 12 . تیک patch update رو فقط بزن و OK کن . بعد کنسول رو خاموش کن . میبینی که خاموش نمیشه و ریاستارت میشه . یه صفحه میاد تو اون حالت یه 3 4 دقیقه دست به هیچی نزن بعد دسته رو روشن کن میبینی update رو گرفته . من خودم دیگه اینقدر گیگ الکی به باد دادم سر این update ها جرات ندارم بدون proxy بگیرم . من خودم دیشب تو 2 ساعت اپدیتو گرفتم

MASHIN

کاربر سایت
Aug 24, 2012
597
نام
KAMRAN
این اپدیت جدیده نسبت به حجمش چیز زیادی اضافه نکرده، فقط امکان رنگ کردن کالیبر ترمز و استون مارتین و نیسان کانسپت(که جفتشون بدرد پیست نمیخورن) رو اضافه کرده!

اینجور که پیش میره باید تقاضایه افزایش سرعت به 2 مگ رو بدم، این گرنتوریسمو قصد داره مارو.....:d

فیروز جان فکر کنم اکثر سرویس دهنده ها وقت 1 تا 7-6 صبح رو رایگان حساب میکنن، فکر کنم اونموقع دان کنیم بهتر باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر